Opinie o Ewelina Trepka Eltom w Siamoszyce

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ewelina Trepka Eltom. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ewelina Trepka Eltom o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewelina Trepka Eltom w Siamoszyce

adagon

Właśnie prowadzona jest sprawa karna o wyłudzenie zaliczki na poczet prac drogowych. Firma ta to (usunięte przez administratora)

@adagon

witam , rownież podpytuję, czy mogę się skontaktiować w sprawie (usunięte przez administratora) zaliczki na poczet prac drogowych? mam taką sytuację

mersjer

Unikać jak ognia. (usunięte przez administratora) upubliczniony na wielu giełdach i BIG-ach. Obiecuje gruszki na wierzbie i unika kontaktu. Gość prowadzi firmę na żonę. Jeździ (usunięte przez administratora) i nie potrafi się rozliczyć. TFU!

@Anna

napisz maila do mnie tobago.80@wp.pl

Zastanawiam się czy coś się poprawiło jeśli chodzi o kondycje finansową firmy. Bo wszystkie opinie są od kontrahentów i klientów na temat pobranych i nie zwróconych zaliczek. Firma w ogóle zatrudnia ludzi w takiej sytuacji? Ktoś wie jak jest z wypłacalnością wobec pracujących ludzi?

Henryka
@Andrzej

Witam. Udało się Panu odzyskać pieniądze? Też wpłaciliśmy i problem ze zwrotem.

Iga
@Marcin

Człowiek który ładnie mówi ...tylko mówi jest (usunięte przez administratora)!! Ma (usunięte przez administratora) długów i żyje na wysokim poziomie z zaliczek ...i(usunięte przez administratora)ludzi na metrach ???? mnie chciał oszukac na podań 40 tys .skorzystałam finansowo bo mi dał rabat na tę kwotę dlatego nie podalam go do prokuratury. Teraz szkoli syna ... Na zastępcę słyszałam Nie polecam współpracy z tym człowiekiem ... Żenada !!!

asdf
@Iga

Rozumiem ale ty też byłeś jego klientem. A mnie bardziej interesuje jaki jest wobec współpracowników i czy wypłacalny? Bo może sam prowadzi firmę i nikogo nie zatrudnia. Słyszałeś coś na ten temat?

Iga
@asdf

Nie wiem jakim jest pracodawca ,ale raz byłam świadkiem jak się o pieniądze jeden pracownik upominał. Ma ekipę kilku osób ,miał bo to już trochę minęło większość z Ukrainy ,małomówni miałam wrażenie że wystraszeni .... Ale bardzo pracowici . Jeden się zwinął i wyjechał z dnia na dzień do Londynu. Nie wiem jak płaci ale prawdę mówi przez pomyłkę .Zresztą do dziś się kontaktują że mną osoby które też (usunięte przez administratora) na zaliczkę .

@Iga

Czy mogłbym sie z Pania skontaktować w sprawie firmy Eltom? mnie rownież (usunięte przez administratora) pobrana zaliczka i ciagłe odwlekanie

Henryka Nowy wpis
@Andrzej

Witam. Udało się Panu odzyskać pieniądze? Też wpłaciliśmy i problem ze zwrotem.

Henryka Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Zaliczka wpłacona w kwocie 5.000,00, termin wykonania robót zgodnie z umową minął. Właściciel kilka razy obiecywał zwrot i do chwili obecnej nie zwrócił.

Tomasz Nowy wpis

Nie polecam. Zaliczka w kwocie 6 tyś zł wpłacona pod koniec maja i potem kontakt się urwał - właściciel przestał odbierać telefony. Termin umowy na wykonanie kostki minął, od prawie 3 tygodni próbuje odzyskać zaliczkę, co chwilę jestem zbywany. Sprawa została zgłoszona na policję.

@Tomasz

Dogadywałeś się z samym właścicielem? Tylko on wykonuje prace czy ma swoją brygadę pracowników z maszynami do prac brukarskich? Wiesz ile osób jest tam zatrudnionych?

Mateusz Kleszcz

UWAGA! Stanowczo odradzam wchodzenie w jakąkolwiek relację z firmą Eltom. Firma, rzekomo reprezentowana przez pana Tomasza Trepka, nie wywiązała się z umowy, porzucając prace brukarskie i zostawiając mnie z rozkopanym pasem przydrożnym (nie zabezpieczono nawet wykopów). Co więcej, ułożona kostka brukowa (pomijając bardzo mierne względy estetyczne) po niespełna 2 miesiącach uniosła się na obszarze całego podjazdu i chodników (wykonano nieprawidłowo podbudowę, wykorzystali niewygazowaną szlakę mimo zgłaszania przez nas Panu Bogdanowi, kierownikowi, że ze szlaki czuć było intensywny odór). Firma nie odpowiedziała w żaden sposób na reklamację, nie odbiera telefonów, ani listów poleconych za potwierdzeniem odbioru (odebrał jedynie pełnomocnik wskazany w CEIDG, lecz zero reakcji) . Nie ma z nimi żadnego kontaktu! Na domiar złego kostka pozostawiona na mojej posesji (z przeznaczeniem na ułożenie przed ogrodzeniem frontowym) okazała się niezgodna z umową (inne wymiary, kolor, model) - jej również nie wymieniono, a odpływy rynnowe w większości zamontowali nieprawidłowo (krzywo, odwrotnie, zgubili kilka sitek). Proszę nie sugerować się naiwnie (jak ja) ocenami na oferteo, w mojej ocenie są całkowicie chybione! Podpisanie umowy z tą firmą było moją największą porażką związaną z budową domu.

@Mateusz Kleszcz

Wcale mnie to nie dziwi, ten sam problem miałem, znajoma też. W moim przypadku sprawę przejęła kancelaria adwokacka natomiast znajoma w ogóle np. nie płaciła dopóki nie skończył inwestycji gdzie ją chciał oszukać na metrach. Dziwię się że ludzie dalej z tym (usunięte przez administratora) chcą dalej współpracować, radził bym zgłosić fakt na Policję i wynająć dobrego prawnika.

@Mateusz Kleszcz

Witam, czy mógłbym sie z Panem skontaktować aby omówić sprawę o ktorej Pan napisał komentarz? również zostałem tak potraktowany. przez firmę Eltom, do dnia dzisiejszego prace nie ukończone a zaliczna pobrana, (usunięte przez administratora)

@Andrzej

(usunięte przez administratora) W moim przypadku temat ogarnął prawnik, a i co ten (usunięte przez administratora) napsuł nam nerwów to szkoda pisać a co do wykonanej pracy też wiele do życzenia. Masakra.

Czy po rozmowie w Ewelina Trepka Eltom rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
adagon

@adagon

Może moglibyśmy się jakoś skontaktować?

@adagon

Moglibyśmy się jakoś skontaktować?

Krystyna
@Mario

A pan też miał jakąś nieprzyjemną sytuację? Może Pan coś więcej powiedzieć?

Tymek

Czytałem że są jakieś zawirowania jeśli chodzi o dokończenie prac u klientów i wywiązywanie się z umowy. A jeśli chodzi o pracowników to jakie są warunki? Normalnie płacą czy też są jakieś problemy? Szukam pracy jako brukarz i dlatego pytam.

Czy pracownicy Ewelina Trepka Eltom mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

mersjer

Izabela
@mersjer

A co konkretnie Ci obiecywał i co finalnie nie zostało zrealizowane?

Mario

Też tak miałem, kasa przyjęta, plac zorany, ogrodzenie rozwalone i tak kilka miesięcy. Jedyne rozwiązanie to zgłosić się do prawnika i on to ogarnie, nam to pomogło. I pozostaje urząd skarbowy.

Dorota

Z tym oddawaniem to tak serio? Ta zaliczka udokumentowana chociaż jakoś czy niestety na słowo do ręki poszło? :/

@Dorota

W moim przypadku pokwitowanie na druku PZ

@Dorota

Zaliczka pokwitowana. Przelew. Umowa. Wszystko jak powinno byc. Od czerwca walczę o odzyskanie pieniędzy ???? „pan” 12 razy obiecywał zwrot…

@Anna

napisz maila do mnie tobago.80@wp.pl

Co słychać w firmie Ewelina Trepka Eltom w miejscowości Siamoszyce? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Ewelina Trepka Eltom, który ma jakieś wieści?

Aga

to (usunięte przez administratora) !! prosze poszkodowanych o kontakt mailowy tobago.80@wp.pl policzcie sobie Panstwo metry za ktore płacicie.Mi ten człowiek doliczył 100 metrów extra.Prawde mowi przez pomyłkę i nie wywiązał się z umowy...z ani jednego punktu!!!

wulkanizacja

nie płacą za usługi