Opinie o Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) w Bielany Wrocławskie

Maciek- pracownik

bardzo rzetelna firma. dobra atmosfera. nie ma spiny. jest szacunek dla pracownika. waunki bardzo w porzo. ekipa zgrana.

zainteresowany
@Maciek- pracownik

masz może sygnał czy szukają może do pracy?pracuje w firmie konkurencyjnej i u nas kołchoz.praca na magazynie na 2 zmiany nikt nikogo nie szanuje i kasa slaba, za wszystko ucinają premie.chodzą u nas sluchy ze w waszej firmie jest dobrze.mozesz napisac co wymaga się i jak jest na rozmowie o prace?

Aktualnie PH

Wyjątkowa atmosfera pracy, bardzo zgrany zespół- serdeczny i pomocny. Możliwość zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy- wypłaty zawsze na czas.

Rick
@Aktualnie PH

O jakich kwotach mówimy?

byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, niestety nie oddzwonili i bardzo żałuję. Rozmowa przebiegła w bardzo przyjemnym tonie, właściciele przemili z ludzkim podejściem, w biurze dało się wyczuć miłą atmosferę. Bardzo ładnie urządzone wnętrza. szkoda, że nie udało mi się tam dostać....:(

Kazimierz
@Ania

Być może ktoś z firmy jeszcze się do Ciebie odezwie, warto uzbroić się w cierpliwość! Możesz mi powiedzieć czego wymagał pracodawca od kandydatów i czy aby dostać pracę w Hdlabel potrzebne jest jakieś większe doświadczenie?

@Kazimierz

Większość stanowisk w HD Label wymaga doświadczenia lub jakiegoś ogólnego obycia w temacie. Każdy dział charakteryzuje się innymi preferencjami względem kandydatów. Ze swojej strony mogę powiedzieć że przychodząc do firmy nie mialem doświadczenia w branży a jedynie w hadlu. Kilka wewnętrznych szkoleń i serdeczna pomoc kolegów i koleżanek z zespołu było kluczem do osiągnięcia sukcesów w sprzedaży. Za opinię nam nie płacą ???? ale bardzo szanujemy swoją pracę ???? Firma godna polecenia !

Serwis "gowork" jednak nie dopuszcza emotikonek, stąd te znaki zapytania w powyższej treści.

@Ania

podzielam opinię, jestem świeżo po rozmowie i mam nadzieję, że do mnie zadzwonią :) do końca tygodnia mają dać znać o wynikach.

Czy pracownicy w Mariusz Kamiński Hdlabel dogadują się między sobą?

obecna pracownica

Pracownicy w HDlabel świetnie dogadują się między sobą. Nie zauważa się podziału na pracowników biurowych i produkcyjnych (jak to jest odczuwalne w wielu innych firmach). Wszyscy są traktowani jednakowo, z szacunkiem, ponieważ praca każdego jest tak samo ważna. Duża w tym zasługa Właścicieli firmy, którzy nie tworzą niepotrzebnego dystansu, są życzliwi i przyjaźnie nastawieni do wszystkich pracowników, starają się każdego wysłuchać i pomóc w razie potrzeby.

Nika

rewelacyjny zespół, super atmosfera

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Luso1213

spoko, bardzo stabilny pracodawca,szacunek do pracowników,wypłata na czas. plecam.

@ania a może opowiesz jak ta rozmowa przebiegła?

ONA

miejsce godne polecenia, bardzo dobre warunki i przyjazna atmosfera. Polecam.

fredro

firma ok, bardzo dobre warunki.Praca spoko, nie jest ciężko, właściciele pełen luz, kasa w porzo, luźna atmosfera, generalnie nie pracowałem jeszcze w takiej firmie z takim spoko podejściem szefów do pracowników, wszystko się da załatwić.

jaro24

spoko atmosfera, właściciele w porzo, dobra kasa

Zostaw merytoryczną opinię o Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)
  • Ryszarda Chomicza 26
    55-040 Bielany Wrocławskie

Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)