Opinie o Jadwiga Mrowiec Przedsiębiorstwo Handlowe Hurt-Detal Art. Przemysłowo-Rolnicze Mrowiec w Łodygowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jadwiga Mrowiec Przedsiębiorstwo Handlowe Hurt-Detal Art. Przemysłowo-Rolnicze Mrowiec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Jadwiga Mrowiec Przedsiębiorstwo Handlowe Hurt-Detal Art. Przemysłowo-Rolnicze Mrowiec o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jadwiga Mrowiec Przedsiębiorstwo Handlowe Hurt-Detal Art. Przemysłowo-Rolnicze Mrowiec w Łodygowice

Magdalena Nowy wpis

Kosmiczne ceny .niedbałość o klienta .arogancką obsługa .ważniejsze plotki z koleżankami niż obsługa klientów .brudno .nie polecam

KLIENT Nowy wpis

ODRADZAM ..CENY Z KOSMOSU .DOTYCZY NAWOZÓW I FARB .NARZUT 300 PROCENT MARŻY .NIGDY WIECEJ TAM NIE POJADE ..

Ania W Nowy wpis

Sklep ELEGANT to jakaś masakra ..nie dość że wchodząc do tego sklepu można odczuć powiew głębokiej (usunięte przez administratora) to jeszcze beznadziejna obsługa ..Mowa tutaj o grubszej Pani w okularach zamiast obsługiwać klienta to lepiej być zajęty telefonem w ręku czy PLOTKAMI z koleżankami..nie polecam ..

Klientka Nowy wpis

Ostatni zakup w tym sklepie .kupiłam pokarm dla chomika z larwami moli...gdy otworzyłam opakowanie larwy ruszajacych sie moli .MASAKRA..

Czy kandydat na stanowisko Praca dla pani zdecydowanej z lokum po 45 plus w firmie Jadwiga Mrowiec Przedsiębiorstwo Handlowe Hurt-Detal Art. Przemysłowo-Rolnicze Mrowiec ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
KLIENTKA

Obskurne brudne miejsce. Trzeba wychodzić po schodach za czasów (usunięte przez administratora) głębokiej komuny..drożyzna NIEZIEMSKA brak towaru niedbałość o klienta..ceny z kosmosu ..towar zwożony z Marketów z Bielska Białej ostatni raz dałam sie nabrać ..

Magdalena

Firma dodała jakąś ofertę pracy dodatkowej dla pań. Nie ma niestety żadnych konkretów, czy ktoś wie na czym to wszystko ma polegać? Piszą że za 2 h płacą 300 zł - to realne stawki tutaj?

KLIENTKA

Nie polecam sklepu ELEGANT...towar zleżany pożółknięty od paru lat .kupiłam parę rzeczy po powrocie do domu wszystko się rozpadło już nie wspomnę o fetorze z tego towaru .Poszłam z ręklamacją starsza blondynka stwierdziła że to uszkodzenia mechaniczne za które sklep nie odpowiada. PORAŻKA ...

Marysia

(usunięte przez administratora) I TYLE ...OBSKÓRNIE I BRUDNO I JESZCZE PELNO MYSZ W SKLEPIE I WSZYSTKO PONISZCZONE OD PTAĶÓW W GARAŻU .KUPIŁAM CEMENT CAŁY OBSRANY PRZEZ PTAKI PORAŻKA ...

Klientka

Drożyzna nieziemska .dziwię się że wogole takie coś istnieje jak ten sklep .nie miła obsługa już nie wspomnę do czego ten sklep jest podobny ...

Stanisław Z

Ceny kosmiczne i towar byle jaki made in china .....

Stanisław Z

W tym sklepie zegar zatrzymał się chyba o jakieś 50lat temu resztę nie skomentuję..

xxx

Kupiłem wiertarkę za 250zł a taka sama w BB w Castoramie 99zł ... a dowiedziałem sie tego gdy złożyłem reklamację i widniał dowód zakupu Castorama BB także zostawiam bez komentarza ...

anna z

nie polecam tego miejsca puste półki i cena zwala z nóg .

DAWID

TOWAR ZWOŻONY GŁOWNIE Z MARKETÓW I 100% DROŻSZY BYŁEM RAZ I OSTATNI OSTRZEGAM ...

BEATA W

NIE POLECAM DROŻYZNA NIEZIEMSKA.SKLEP ZA CZASÓW PRL .BRAK WIEDZY W SPRZEDAWANYM ASORTYMENCIE .NIEMIŁA OBSŁUGA.

Zostaw merytoryczną opinię o Jadwiga Mrowiec Przedsiębiorstwo Handlowe Hurt-Detal Art. Przemysłowo-Rolnicze Mrowiec - Łodygowice

• Magazynowa 9
    34-325 Łodygowice