Opinie o Mariusz Lorentz Pphu Loma w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Mariusz Lorentz Pphu Loma. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mariusz Lorentz Pphu Loma o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mariusz Lorentz Pphu Loma w Częstochowa

firma zarejestrowana na ojca prowadzi ją syn sebastian bajkopisarz jakich mało obiecuje złote góry na początku a wychodzi (usunięte przez administratora) tylko nerwów można sobie napsuć jeśli chodzi o pracę omijać szerokim łukiem choćby dlatego i tu jeden z najważniejszych argumentów oferuje umowe o prace na pełen etat ale jeśli będziesz mu się dokładał do zusu 750 zł miesięcznie smiech na sali jakby informował o tym na rozmowie kwalifikacyjnej to by nikt tam nie pracował jak sie nie zgadzasz na to, to wtedy rejestracja na 1/8 etatu stać go na utrzymanie pracowników na pełen etat tylko na wszystkim oszczędza na pracownikach na narzędziach kończąc nie wiem jak ta firma funkcjonuje

Grażyna Nowy wpis

A skoro ten syn prowadzi firmę to czemu w sumie nie przepiszą jej na niego? I skoro podobno tak oszczędza na tych narzędziach to jakie są aktualnie do dyspozycji? Coś z nimi serio jest nie tak skoro tanie?

Xxxx Nowy wpis

Rozumiem że tego 9 maja byłeś na rozmowie l pracę?

Były pracodawca Nowy wpis

Andrzej jednak ty to jesteś (usunięte przez administratora) , przyjeżdżając pijany swoją vectrom bez prawa jazdy spodziewałeś się że będę cię trzymał w firmie ? Uważasz że ktoś będzie dokładał do takiego pijaka i nieroba jak ty . Twój komentarz nie jest tu z przypadku tak jak osób poniżej . Przecież za zwolnienie cię z pracy nie wystawił byś mi pozytywnego prawda !?

Klient

Polecam firmę. Bez zastrzeżeń. Wszystko wykonane w profesjonalny sposób. Nie mam nic do zarzucenia. Ocieplenie i elewacja już ponad 10 lat bez zarzutu . Remonty dodatkowo wykonane w terminie i też bez zarzutu . Polecam.

Iza
@Klient

Dobrze rozumiem, że z firmą miałeś do czynienia 10 lat temu? Wiesz może czy firma w tym czasie się jakoś rozwinęła czy jednak dalej wszystko jest tak jak było wtedy?

Danuta

Firma Loma to najgorsza z możliwych firm które zajmują się budowa, remontami, wykończeniami. Wykańczają tylko inwestora, biorą co tydzień zaliczki 10000 zł, razem 80000 zł za nic, zostawili do w ruinie. Firma krzak takich powinno się zamykać.

Loma
@Danuta

WIDZIMY SIĘ W SĄDZIE , JEST PANI WINNA OKOŁO 40 TYŚ NASZEJ FIRMIE. ZOSTAWIAJĄC TAKĄ OPINIE BEDZIE MUSIAŁA PANI SIĘ LICZYĆ Z DALSZYMI PROCESAMI . JEST PANI ZWYKŁĄ OSZUSTKĄ DLATEGO UMOWA ZOSTAŁA Z PANIĄ ZERWANA .

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Lorentz Pphu Loma - Częstochowa

Mariusz Lorentz Pphu Loma