Opinie o Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita w Olsztyn

Czy w Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

To ja Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i cham

MC

Bardzo miły człowiek, ale wyjątkowo nieuczciwy. Prawdopodobnie chory. Uważam, że mógłby konkurować z Kalim, przy czym ten drugi nie miałby szans ze wspomnianym. Nie besztając go mu do reszty - można stwierdzić, że potrafi gotować. Jeżeli nie wejdziesz z nim żadne relacje biznesowe, nie jesteś kobietą, słabym mężczyzną, dajesz mu nadzieję, że możesz mu pomóc finansowo to Ansou zostanie Twoim najlepszym przyjacielem. Zaplanujesz z nim wspólne spożywanie papai na hamaku, pod słonecznym niebem, z którego nigdy nie pada deszcz, w jego rodzinnej wsi, obok której przechadzają się słonie, zebry oraz drapieżne dzikie koty. Z relacją biznesową proponuję zaczekać do czasu wspólnego spożycia papai w rodzinnej wsi bohatera naszej wspólnej opowieści o tym cudownym człowieku.

HGWXIX Nowy wpis
@MC

A ja proponuję niczego z nim nie zaczynać. Problemów potem co nie miara.

Była pracownica

Jak go w końcu dorwą to się nie pozbiera!

Justyna

O tak potrafił nawet z Ukrainkami, które wysłał do nielegalnej pracy zagranicą, wejść w romanse. Po czym Ukrainki wróciły z płaczem za pożyczone pieniądze na podróż, bez ani jednego euro zarobionego. Za to z wymyślonymi karami pienieznymi wobec ich...

HGWXIX Nowy wpis
@Justyna

Typowe wysyłanie do Holandii. On robi tak samo jak inne pseudo-agencje

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

@justyna skąd wiesz ze nie płaca składek?

@Marcin

Z ZUSu

@Marcin

Pracowałam u niego przez dwa tygodnie. Ani ja ani kolega z biura nie mieliśmy opłaconych składek. Była kontrola pipu, była policja, ale z tego co wiem, to gościu dalej śmieje się w twarz takim jak my.

Jakie wartości są cenione w Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita?

Justyna

Hm, wobec kogo są te długi, co wkleiłaś? Wobec pracowników? Chyba nie, pracownicy raczej nie sprzedają wierzytelności firmom. A on w ogóle ma kogoś zatrudnionego? (niech będzie, że bez składek, pytam w ogóle)

@Justyna

Wobec Ansou i jakiegoś nowego wspólnika.

Marzena
@Marta

Oj jak widać nie wolno robić takich rzeczy tu na forum, skoro info zniknęło, radzę zagłębić się w regulamin. ;) Ale co to miało ogólnie wnieść? Wyjaśnisz?

Czy Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita zapewnia kartę multisportu?

HGWXIX

Nie zapewnia niczego, ani pensji, ani składek ani karty multisport. Omijać szerokim łukiem.

Tatiana

Niestety tzw. (usunięte przez administratora) nie zapłacił za sprzęt do baru od 8/2018 i nie ma na niego mocnych, robi co chce i śmieje się prosto w twarz. Omijać z daleka, dziwie się, że człowieka nie deportują.

@Tatiana

Każdy się dziwi... W Holandii poszukiwany w Polsce robi co chce. Otwiera nowe biznesy wspólnicy i mamusia dają pieniądze.(usunięte przez administratora)

@Tatiana

Napisz to na jego stronach na Fb, tych barów/ restauracji

Jan
@Justyna

Tak sobie czytam informacje zawarte w tym wątku i chciałbym już tak na pewno potwierdzić bądź zdementować informację o tym, że rzekomo pracodawca ten nie zapłacić za zakup jakiegoś towaru a w tym przypadku pojawiają się głosy o zakupionym barze. Czy to rzeczywiście prawda? Myślę, że temat ten powinien zostać wyjaśniony.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita?

Justyna

Nigdy. Składek i tak nie opłaca więc bez różnicy...

Była pracownica

Bardzo nieuczciwy człowiek, do dziś nie odzyskałam swoich pieniędzy, rozpowiadał o mnie niestosowne rzeczy i zmuszał do nieodpowiednich czynności... Jest agresywny i niepoczytalny, czuje się bezkarny. Ma na swoim koncie wiele przekrętów, o których normalny człowiek by nie pomyślał... Im od tego człowieka tym lepiej!!!

Czy w Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita panuje luźna atmosfera?

Jak i Keita group... Luźna jak go nie ma, bądź ma dobry dzień kiedy kogoś akurat (usunięte przez administratora) I dana osoba jeszcze o tym nie wie

Justyna

Tak, Pan Ansou to bardzo nie uczciwy człowiek. Nie opłaca lokali, jak i wynajmowanych mieszkań, pracowników, składek, telefonów, urządzeń Ma wiele spraw przeciwko niemu to z Inspekcji pracy z ZUS, wiele osób domagajacych się swoich pieniędzy, wielu innych. Poszukiwany w Holandii listem gończym. Co chwilę zakłada nowe firmy, pomysłów ma wiele, wieczny marzyciel...

Mops

UWAGA!!! Bardzo nie uczciwy człowiek. Nie rozlicza się się z umówionych pieniędzy. Na początku wszystko ładnie i grzecznie, a po czasie wychodzi z niego cała prawda. Na domiar wszystkiego na koniec gra poszkodowanego. Zwykła kanalia bez honoru.

Zostaw merytoryczną opinię o Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita - Olsztyn

• Jak się pracuje w Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita?

Zobacz opinie na temat firmy Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Grab-Panda Wolf-People-Recruitment Ansou Keita
  • Kołobrzeska 50 lok. 9