Opinie o Eurocar Milena Kujawska w Żydowo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Eurocar Milena Kujawska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eurocar Milena Kujawska o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eurocar Milena Kujawska w Żydowo

Gabriela

Polecam gorąco p.Przemka zakupiłam u niego auto jestem mega zadowolona.

Eurocar

Przepraszam bardzo, ale pomylił Pan chyba firmy, ja nie zatrudniam pracowników więc musiał Pan pomylić firmy. Pozdrawiam

Jacek

Firma godna polecenia fachową i mila obsługa

Jurek z Boguszowa

Witam serdecznie chciałbym podzielić się swoją opinią zakupu auta u p.Przemyslawa auto kupiłem pod koniec grudnia 2020r teraz mogę powiedzieć że transakcja zakupu była trafna autko sprawuje się bez zarzutu przejechałem prawie 10.000 tys. bez żadnych niespodzianek jest to najlepszy zakup jaki dokonałem.Dziekuje P Przemysławowi i polecam. Jestem prawdziwym klientem nie podstawionym dlatego jestem zaskoczony że niektórzy w to wątpią.Zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony opinię zepsuć to moment ale ją odzyskać to wyczyn.Dlatego ośmieliłem się odezwać i prosić żeby nie krzywdzić bo sami czasami jesteśmy nie wporządku.Pozdrawiam.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko KIEROWCA CE w firmie Eurocar Milena Kujawska? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Zakupiłam auto u Pana Przemka w Eurocar. Jestem bardzo zadowolona, auto super, sprawnie przeprowadzona transakcja, polecam.

Polecam firmę Eurocar, zakupiłem Nissana Qashqai, jestem bardzo zadowolony, ładne czyste auta, polecam

Zakupiłem auto w Eurocar, jestem bardzo zadowolony, miła obsługa, wszystko przebiegło bardzo sprawnie, polecam :)

Xxx987654321

Nie polecam firmy!chamstwo.wlasciciel umawia się na sprzedasz auta a później informuje że sprzedane.beznadzieja.a taki ładny opis"zadowolony klient zawsze wróci" śmiem twierdzić że te wpisy tutaj są nierzetelne i nie od klientów.

Eurocar
@Xxx987654321

Domyślam się od kogo jest ten wpis. Auto mogło być państwa ale skoro czekam 15 godzin na potwierdzenie wpłaty z zadatkiem a takowe nie zostało podesłane, to nie pozostawało mi nic innego jak sprzedać auto innymi klientowi. Proszę nie insynuować, że wpisy nie są od klientów, bo nie ma podstaw do takiej tezy. Dodam tylko, że chodzi o auto z limitowaną wersją wyposażenia i takie było tylko jedyne w Polsce na sprzedaż, więc proszę się nie dziwić, że zainteresowanie było spore a państwo po prostu nie wpłacili umówionego telefonicznie zadatku. Pozdrawiam

@Eurocar

Domyślam się że telefon eurocar miało można zadzwonić,("to nie pozostało mi nic innego jak sprzedać...").

Zakupiłem auto w Eurocar, polecam. Super auto, sprawuje się świetnie. Polecam

Mateusz

Polecam w 101% firmę eurocar auta jak nowe jestem bardzo zadowolony, super obsługa, jesteście najlepsi

Zadowolony klient

Firma godna polecenia, zakupiłem auto od Pana Przemka, jestem bardzo zadowolony, fachowa obsługa, auto zgodne z opisem, polecam, pozdrawiam Mateusz.

@Zadowolony klient

Miło czytać wpis ze strony zadowolonego klienta. Fakt faktem jest on bardzo ciekawy i chciałbym w tym właśnie momencie dowiedzieć się od Ciebie, jak to się w ogóle stało, że skorzystałeś z zakupu auta akurat od firmy Eurocar Milena Kujawska? Kto Ci ich polecił?

Zadowolony klient
@Marcin

Czysty przypadek, dzwoniłem po pare aut z otomoto ale po rozmowie z Panem Przemkiem, czułem, że to może być to. I się nie pomyliłem.

Magda

Witam serdecznie, chciałam się podzielić opinià o firmie Eurocar Kujawski. Zakupiłam auto w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, profesjonalna obsługa, auto zgodne z opisem, już po wstępnej rozmowie telefonicznej Pan niczego nie ukrywał, powiedział co było uszkodzone i wszystko się na miejscu po sprawdzeniu przez fachowców potwierdziło. Polecam

Jestem zadowolony z zakupionego auta, firmę Eurocar i Pana Przemka polecił mi znajomy z pracy, który kupił już dwa auta w Eurocar Kujawski. Zafira, którą kupiłem sprawuje się bardzo dobrze, opis zgodny ze stanem faktycznym, polecam. Pozdrawiam, Marek z Łodzi.

Jurek z Boguszowa

Kiedy zdecydowałem się na zakup samochodu widziałem go jedynie na zdjęciach w internecie po rozmowie z P. Przemysławem wiedziałem że mam do czynienia z bardzo uczciwym i miłym człowiekiem. Nie myliłem się kupiłem auto które przywieziono mi pod dom. Bardzo miły kierowca był przygotowany do załatwienia sprawy zakupu do końca. Dzisiaj jestem posiadaczem autka Nissan Qaszkaj które było moim marzeniem. Gdyby takich ludzi jak P. Przemysław było więcej na świecie to ten świat byłby cudowny. Dziękuj całej Firmie i polecam wszystkim tym którzy szukają auta o kontakt z P. Przemysławem. Dziękuję i polecam bo warto.

Artur Wrocław

Polecam zakup samochodów w firmie Eurocar Milena Kujawska - Żydowo. Transakcja bardzo sprawna, uczciwy sprzedawca, samochód zgodny z opisem.

Marzena Włocławek

Zakupiłam auto w Eurocar Kujawski (Mercedes B-klasa) i jestem bardzo zadowolona z zakupu, miła obsługa, auto po sprawdzeniu w ASO uczciwe, wszystko zgodne z tym, co Pan sprzedający mówił. Polecam. Zadowolona klientka Marzena, pozdrawiam

Mariusz Konin

Firma godna polecenia, auta czyste, zadbane, miła obsługa, fachowe doradztwo Pana Przemka. Kupiony Hyundai sprawuje się super. Polecam

Sławek

Po kilku miesiącach uzytkowania zakupionego samochodu, chce podzielic sie moja opinią. Autko zakupiłem w czerwcu tego roku. Od momentu zakupu, aż do dnia dzisiejszego nie bylo z autem najmniejszego poroblemu. Wszystko śmiga dokładnie tak jak było mówione w dniu zakupu. Zdecydowanie polecam auta z tego salonu.

Jestem bardzo zadowolona z zakupu w Eurocar, Toyota którą nabyłam sprawuje się świetnie, opis zgody ze stanem faktycznym. Polecam. Anna

Romek

Firma godna polecenia, zakupiony Opelek sprawuje się bez zarzutu, rzetelny sprzedawca, auto zgodne z opisem, szczerze polecam ????

Zostaw merytoryczną opinię o Eurocar Milena Kujawska - Żydowo

Eurocar Milena Kujawska