Opinie o Firma Bartolini Bartosz Kuszak w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Bartolini Bartosz Kuszak. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Bartolini Bartosz Kuszak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Bartolini Bartosz Kuszak w Gniezno

Mira Nowy wpis

Niby spoko ze dzieje sie tu wszystko z umowa jak ktoś podkreślał ale to chyba norma jakby nie patrzeć… pracownicy też raczej nie maja do czego sie przyczepić i na dobrych warunkach sie pracuje?

Maniek Nowy wpis

Super komis auta godne polecenia zakupiłem tam samochód sprawuje się świetnie sprzedawca Super rzetelny załatwił wszystkio zgodnie z umową polecam

elektro.piorun@wp.pl Nowy wpis

Bardzo solidna firma Zakupiłem samochód i wszystko zgodnie z opisem pana Bartka właściciela komisu rzetelna osoba godna zaufania

Wojtek Nowy wpis

Polecam tego sprzedawcę . Auta są w dobrym stanie a pan Bartek pomocny i godny zaufania . Na miejscu można dokonać serwisu auta, a jeśli w przyszłości pojawi się jakaś usterka można ją na naprawić na miejscu w ramach gwarancji za darmo .

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Bartolini Bartosz Kuszak. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Karol

Polecam tego sprzedawcę i komis, pełen profesjonalizm! Zakupione auto zgodne z opisem, jestem zadowolony i podczas wymiany kolejnego auta na pewno tam wrócę!

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Firma Bartolini Bartosz Kuszak? Chętnie zatrudniają?

Dagdag111

Bardzo dziekuje za miłą i profesjonalną obslugę przy zakupie Opla astry. Komis jak i sprzedawca do polecenia. Pozdrowienia

Kupiłam od pana Bartka pojazd 2 tygodnie temu. Jestem bardzo zadowolona z samochodu. Cała procedura rejestracji i wszelkich formalności przebiegła pomyślnie. Gorąco polecam !

Krzysztof Szczecin

Zakupiłem autko w tym komisie Suzuki Vitare .Autko 2 letnie ale jak to auto używane miało mankamenty był to uszkodzony katalizator i cieknąca chłodnica .katalizator wyszedł zaraz po wyjeździe z komisu a chłodnica przy okazji w warsztacie .I zostałem pozytywnie zaskoczony bo właściciel komisu stanął na wysokości zadania nie zostawił mnie z problemem samego tylko pomógł do usunięcia usterek .Uważam że tak profesjonalnie niewiele komisów potrafiło by się zachować. Jeszcze raz dziękuję za pomoc i serdecznie polecam. Zadowolony klient ze Szczecina

Maja
@Krzysztof Szczecin

To fajnie, że Ci tak pomogł. A długo czekałeś na usunięcie tych usterek?

Artur

Polecam , auto zgodne z opisem . Jestem szczęśliwym właścicielem nowego auta . Pozdrawiam

Beata
@Artur

Kupując pewnie widziałeś, czy tam pracuje więcej sprzedawców niż sam właściciel? ktoś tutaj pisał o chłopakach, ale to już było dawniej. Chodzi o to, czy jest szansa na pracę w komisie..

Beti

Bardzo jesteśmy zadowoleni z zakupu auta nissan Qashqai 2.0 profesjonalna obsługa polecam

Malina
@Beti

Właśnie się wybieram po auto pani opinia mi pomogła no byłam trochę wystraszona jak słyszę od znajomych komis daj spokój tylko nie komis Gniezno. Ale i tak pojadę zobaczyć auto pozdrawiam

Agata

Bardzo polecam ten komis samochodowy. Powiem szczerze opłacało się jechać ponad 300km po auto. Jeśli chodzi o obsługę Chłopaków to spisali się na 100%. Oczywiście godni polecania. Autko prezentuje się super i oczywiście fachowe podejście do klienta . Na pewno jeszcze wrócimy tam chociaż na kawę ????. Pozdrawiamy

Kot

Ten pan zapewne nie zatrudnia?

Klient

Kupilem Opla Insignie, jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejscie do klienta, miła i fachowa obsluga.. Gorąco polecam

Elżbieta

Firma zatrudnia pracowników bezpośrednio czy przez agencję? I czy stawki się różnią jeśli chodzi o sposób zatrudnienia?

Waldek ( suzuki sx4)

Wszystko zgodne z opisem i zapewnieniem sprzedającego. Zakup w miłej atmosferze. Sprzedający pomocny również już po zakupie. Polecam

Elżbieta

To jest jednoosobowa działalność? Czy firma Bartolini zatrudnia pracowników? Jeśli tak, to czy mają teraz jakieś oferty?

Jerzy

Bardzo sympatyczni , fajni i uczciwi ludzie , fachowa obsługa pełny profesjonalizm .Jestem bardzo Panom wdzięczny za pomoc we właściwym wyborze autka ( VOLKSWAGEN GOLF PLUS 1,6 TDI) . Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta w FIRMIE i z wielką radością i przekonaniem polecam wszystkim którzy jeszcze się nie zdecydowali . ŻYCZĘ FIRMIE SUKCESÓW ZAWODOWYCH I WIELU KLIENTÓW

Wera88

Audi A4 Rzetelna Firma.Auto zgodne z opisem pełen profesjonalizm dziękuję za poświęcony czas gorąco polecam.

Goralesko

Miła i fachowa obsługa bardzo pomocna w kwestiach formalnych . Ogloszenie zgodne ze stanem faktycznym. Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Bartolini Bartosz Kuszak - Gniezno

• Jak się pracuje w Firma Bartolini Bartosz Kuszak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Bartolini Bartosz Kuszak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Bartolini Bartosz Kuszak?

Firma Bartolini Bartosz Kuszak
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Os. Osiedle Jagiellońskie 19 lok. 8
    62-200 Gniezno