Opinie o Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans w Piszczac

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans w Piszczac

Kierowca

Jezdzilem rok czasu, odszedlem z powodów rodzinnych, firme naprawde polecam. Bardzo dobra kasa na czas, co prawda placone za km 0,50 gr ale przeliczajac na dniowki wychodzi okolo 350zl robota ulozona nigdy nie czekalem na zaladunek tylko ladunek na mnie, i co 7 dni w domu a nie tygodniami jezdzenie po zachodzie. Mila atmosfera, Prezes (usunięte przez administratora) wbrew pozorom naprawde swietny gosc, bezproblemowy. Jak ktos by szukal normlnej pracy to warto, juz nie odejdzie napewno. Pozdrawiam wszystkich.

Dzianek
@Kierowca

Znikają komentarze pisane przez nieprezesa. Czyli nie taki prezes fajny jak się stylizuje;) Jak to możliwe, że ty, kierowco odszedłeś z tego raju, a inni ,też kierowcy pozostaną u prezesa po wsze czasy? Coś tu logizmu zabrakło. Lepiej przeredagować samochwałkę, bo kierowcy pomyślą, że prezes myśli, że oni nie myślą;)

@Dzianek

Kolego nic nie znika, szofery tez nie znikają, i maja się dobrzenu mnie, także nawet jeśli ktoś jest zainteresowany robota to musi czekać w kolejce aż dobierzemy auto i tylko kierowca z polecenia. Mała firma i nie bierzemy nikogo z ulicy. Także spokojnie nikt tu nie usowa złych wpisów bo nie ma kto ich pisać bo cały czas od lat pracują ci sami kierowcy , i z tego co mówią jak ja ich nie wyrzucę to sami nie odejdą. Pozdrawiam

@Kierowca

Dziękuje mój były kierowco, jakbyś szukał pracy system i dniówka maj w PL????

Jaburek

Szef to wariat ciągła inwigilacja namierzanie , niech się leczy psychicznie :) Nie polecam tego psychopaty , nie pozdrawiam :) Omijać szerokim łukiem firmę jak i te okolice.

@Jaburek

Nie nawidzisz Lukowa bo cię ktoś skrzywdził, nie wszyscy w Lukowie są źli, nie możesz tak wszystkich wzucic donjednwgo wora, a sikora te okolice są złe to może jest odwrotnie i to Ty nie podpasowales bo jeździłeś na swiecko przez Gdańsk nabijać km.

najnowsza opinia z 2021 roku trochę niepochlebna.. Może mógłby ktoś się odnieść do tego komentarza i rozwinąć temat tej inwigilacji pracowników?

Szef Psychopata :)
@Andrzej

Z chęcią odniesiemy się do opinii o inwigilacji- oczywiście monitorujemy trasę każdego przewożonego ładunku, niestety jest to odgórnie nałożone przez spedycje z którymi współpracujemy. GPS jest w każdym naszym aucie jak w 98% firm transportowych. ALE jeśli ktoś uważa za inwigilację sytuację zwrócenia uwagi gdy kierowca zamiast na Świecko pojechał na Gdańsk :) nooo to przepraszamy bardzo, przyklękamy na kolanko i bijemy się w pierś. Proszę mi uwierzyć- kontakty z kierowcami akurat w naszej firmie są zmniejszone do absolutnego minimum. To nasi kierowcy sami dzwonią do szefa bo tęsknią i muszą porozmawiać chociaż 5 minut :) Myślę że ktoś ma manie prześladowcze- ale to się leczy więc nie wszystko stracone :) Pozdrowienia dla wszystkich kierowców.

Zofia Nowy wpis
@Szef Psychopata :)

Haha, nick piękny nadaliście, kandydaci pewnie będą czytać to z ciekawością, dobry marketing. ;p No ale z tym Gdańskiem to naprawdę musiał być dość mocno rozkojarzony... ;) Co nie zmienia faktu, że trzeba to przecież obserwować na tym przecież polega zarządzanie transportem. Ale tak właściwie to pozostali kierowcy jak już się dowiedzą, że troszkę bardziej się ich pilnuje to jak na to reagują?

Zostaw merytoryczną opinię o Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans - Piszczac

• Jak się pracuje w Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wioleta Burdach Transport Spedycja Jabur Trans
  • Trespolska 39