P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O.

admin 2015-07-18 10:58:01
Mieliście styczność z firmą P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.
Aka plus 2015-08-06 22:02:57
Pracowałem w Janbudzie ostatnio w Polanicy Zdrój dostałem za dwa miesiace 1659 zł a miałem zarobić 6500 zł.
Ta firma i jej kierownictwo to wprawieni ludzie w tym żrby człowiekowi nie zapłacić wynagrodzenia za pracę. Maja takie sposoby żeby cię oszukac że zaniemówisz, do inspekcji pracy nawet nie masz z czym pójść. Na tej budowie nie zapłacili wypłat podobno 17 osobom, pracownicy i podwykonawcy uciekają z tej budowy. Brakuje im ludzi zostało tam 6 pracownikow. Obchodzić firme z daleka.
Aka plus 2015-08-06 22:04:12
Wal-Aldi 2015-08-06 22:24:55
szukałem pracy tam w Polanicy Zdrój na budowie nawet byłem w biurze i rozmawiałem z jakimś kierownikiem Wojtkiem zaproponował mi umowę śmieciową i 9,50 na godzine i od 7 go 17 robota chyba oczadział. Rozmawiałem z chłopami co pracowali byli murarze, dekarze ich szefowa aż płakała że nie dostała kasy jakiś dyrektor z Wrocławia był i jo wyrzucił,chłopcy od elewacji ikupa innych.
To jakiś horror.Pierwszym autobusem z stamtąd wyjechałem do siebie na Sląsk.
Podjąc u nich robote ? trzeba być nienormalny kto chce niech ryzykuje.
Wal-Aldi 2015-08-06 22:24:56
To jakiś horror.Pierwszym autobusem z stamtąd wyjechałem do siebie na Sląsk.
Podjąc u nich robote ? trzeba być nienormalny kto chce niech ryzykuje.
ebola 2016-04-19 11:02:18
prawda jest taka #tako, że początki powinny być trudne. Jeśli Janbud nie wymagałby od pracowników na starcie wykazania siły i umiejętności, to nie szłoby im to tak dobrze przez lata. A firma jest raczej znana z wysokiej jakości usług budowlanych, pozdrawiam :)
Zostaw swoją opinię o P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O.