Opinie o P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. w Toruń

Karol Nowy wpis

Możecie podpowiedzieć kandydatom czy są aktualnie szanse na prace w firmie bo dobrze się o niej słyszy?

grześ Nowy wpis

Nie polecam nikomu tej firmy JAKO PRACOWNIKOWI. W ogłoszeniu umowa blabla.. A jak dają papier to za pełny etat UMOWA NA ZLECENIE NA KWOTĘ 500ZŁ BRUTTO.BRAK L4. BRAK URLOPU. ZASTANÓW SIĘ DWA RAZY ZANIM PÓJDZIESZ TU DO PRACY.

ebola Nowy wpis

prawda jest taka #tako, że początki powinny być trudne. Jeśli Janbud nie wymagałby od pracowników na starcie wykazania siły i umiejętności, to nie szłoby im to tak dobrze przez lata. A firma jest raczej znana z wysokiej jakości usług budowlanych, pozdrawiam :)

Wal-Aldi Nowy wpis

szukałem pracy tam w Polanicy Zdrój na budowie nawet byłem w biurze i rozmawiałem z jakimś kierownikiem Wojtkiem zaproponował mi umowę śmieciową i 9,50 na godzine i od 7 go 17 robota chyba oczadział. Rozmawiałem z chłopami co pracowali byli murarze, dekarze ich szefowa aż płakała że nie dostała kasy jakiś dyrektor z Wrocławia był i jo wyrzucił,chłopcy od elewacji ikupa innych. To jakiś horror.Pierwszym autobusem z stamtąd wyjechałem do siebie na Sląsk. Podjąc u nich robote ? trzeba być nienormalny kto chce niech ryzykuje.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Wal-Aldi

Aka plus

Pracowałem w Janbudzie ostatnio w Polanicy Zdrój dostałem za dwa miesiace 1659 zł a miałem zarobić 6500 zł. Ta firma i jej kierownictwo to wprawieni ludzie w tym żrby człowiekowi nie zapłacić wynagrodzenia za pracę. Maja takie sposoby żeby cię oszukac że zaniemówisz, do inspekcji pracy nawet nie masz z czym pójść. Na tej budowie nie zapłacili wypłat podobno 17 osobom, pracownicy i podwykonawcy uciekają z tej budowy. Brakuje im ludzi zostało tam 6 pracownikow. Obchodzić firme z daleka.

Aka plus

admin

Mieliście styczność z firmą P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O. - Toruń

P.B. JANBUD - WROCŁAW SP. Z O.O.