Opinie o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. w Toruń

Iza

Fajna firma, rozwijająca swoja działalność i to jest w sumie najważniejsze. Niezadowolonych wszędzie jest sporo, szczególnie jak trzeba pracować a nie wszyscy to lubią!

@Iza

Firma była wspaniała , ale to już przeszłość . Chyba niektórym płacą za dodawanie tak wspaniałych opinii .

Duch

Osoby zaangażowane, z pasją kawy, już dawno ją opuściły, bo to już nie ta sama firma. Teraz tworzą ja przypadkowi, chwilowi ludzie. Obecnie to wegetacja. Ratunek dla zarządzających! - to .... likwidacja filii, serwisów, pracowników. Taki styl zarządzania... Żal słuchać i patrzeć jak łatwo niszczyć co przez lata fajnego budowano.

Stonger

Nie lubię robić tych wpisów ale ktoś musi bronić swojej firmy. Osoby niezadowolone zawsze mogą zmienić firmę.

Stiker

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Są osoby, które potrafią tylko narzekać i robią to "solidnie", natomiast w pracy nie maja chęci do aktywności , Szkoda bo firma jest fajna!!!

brababa
@Stiker

Firma fajna chyba jedynie z pozycji Twojego ciepłego fotelu w zacisznym pokoju, od 8 do 16tej..... przyjdź do pracy na produkcję choćby na pół roku, na trzy zmiany, gdzie będą Ciebie rozliczać z każdej sekundy, minuty, to dopiero się dowiesz, CO TO JEST PRACA i wówczas wykaż się aktywnością!!! Gdyby nie solidność, wytrzymało ludzi z produkcji, to ta firma już by dawno nie istniała!

Piotr CT
@Stiker

Uwierz mi że osoby które były niezadowolone ,oraz nie zgadzały się z polityką firmy już dawno odeszły , zostali tylko więźniowie ciepłej posady i pierdzenia w stołek . Horeca już niedługo przestanie istnieć, pan prezes został wykopany na bruk(pewnie za wspaniałe osiągnięcia ) , a firma ciąga byłych pracowników na różnego rodzaju sprawy sądowe związane z dawnymi klientami . Chcesz coś jeszcze dodać MISZCZU :) ?

Piotr CT
@Stiker

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/-ka Biura? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Pik

Orientuje się ktoś jakie warunki pracy i płacy oferuje firma na stanowisku pH ds. Sieci ?

Pik

robo

Trochę o palarni kawy w Swadzimiu – temat bardzo szeroki w nieprawidłowościach ale poruszę na razie jeden temat - jak niszczyć ludziom z produkcji życie prywatne, rodzinne, wbrew propagandowym hasełkom o przyjaznej ludziom firmie!? Ludzie pracujący na trzy zmiany walczą ciągle ze swym biologicznym zegarem: ciągła zmiana czuwanie i odpoczynek nocny, ale jak to widać, „przyjaznej firmy ludziom” takie coś nie interesuje, więc trzeba jeszcze ich dobić, zabierając im prawo do wolnego weekendu w październiku 2016r, zaplanowanego już na początku roku 2016r. Jest coś takiego jak roczny plan czasu pracy produkcji. W tym planie szef produkcji (notabene „mistrz prażenia” z reklamy tv) umieszcza rozpiskę ilości rocznej godzin pracy każdej zmiany, dni dodatkowo pracujących, dni wolnych na zasadzie urlopów itd i na tej podstawie, każdy pracownik planuje sobie czas dla rodziny i swój czas prywatny pod ten grafik – jest to normalne i dobre. Poniedziałek 31.10.16r miał być zgodnie z planem rocznym dniem wolnym na zasadzie urlopów ale po co planowanie w tej firmie czy myślenie o ludziach z produkcji i ich rodzinach (o planowaniu produkcji i Asprowie może będzie innym razem), jeśli przez brak umiejętności zarządzania czyli zatrudnienia odpowiedniej ilości ludzi na produkcji, maszyny po 2-3 dni w tygodniu stoją nie wykorzystane z braku operatorów i „plany” produkcji nie są wykonywane, to trzeba później plan nadgonić.......... a w jaki sposób – przymusić ludzi do przyjścia do pracy w sobotni weekend 29.10.16r, czyli zmienić plan roczny czyli wolny poniedziałek 31.10.16r na zasadzie urlopu na odpracowanie poniedziałku w sobotę 29.10.16r, tym bardziej że ta sobota jest to przed Dniem Zmarłych, gdzie ludzie sobie wcześniej zaplanowali już ten długi weekend – trzeba nie być człowiekiem i nie mieć serca tylko głaz, jeśli tak traktuje się ludzi jak zwierzęta, zmieniając plan roczny w wtorek 25.10.16r – nie jest to pierwszy raz ale jak widać, taka jest norma traktowania ludzi na produkcji w Strauss Cafe. Oczywiście zarządcy i inni pracownicy palarni od piątku 28.09.16r godziny 16:00 będą sobie siedzieli w domach do wtorku 01.11.16r, jeździli załatwiać swoje sprawy, odwiedzać groby, będą mieli prawdziwy długi weekend a my będziemy mieli cały weekend zniszczony przez brak umiejętności zarządzania, planowania produkcji, brak poszanowania dla życia prywatnego pracowników produkcji i ich rodzin. Może gdy to przeczyta „mistrz prażenia” lub ktoś z jego otoczenia i mu podpowie coś o człowieczeństwie, to zmieni tę złą decyzję, uderzającą tylko w ludzi na produkcji i zachowa się w końcu jak człowiek?! Każdy człowiek ma prawo się mylić i przyznać się do pomyłki – to jest tzw. odwaga cywilna i tylko w ten sposób można budować swój prestiż, szacunek, autorytet wśród ludzi, ale nie każdy jest na tyle odważny – zobaczymy! Jest jeszcze czas aby odwołać tę negatywną decyzję w stosunku do pracowników produkcji i ich rodzin!!!

mkfresik
@robo

Jak najbardziej podzielam tę uwagę.

mistrz prażenia
@robo

to dobre stwierdzenie "trzeba mieć tyle odwagi..." Szkoda "Robo" ,że zabrakło jej Tobie i nie przyszedłeś mi prosto w oczy powiedzieć co myślisz o tym sposobie zarządzania. może wtedy miał byś okazję usłyszeć bardziej merytoryczne uzasadnienie takich decyzji. "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" Szkoda ,że tylko na takiej podstawie potrafisz wysuwać oskarżenia. Życzę Ci więcej rozwagi w zbyt pochopnym wysuwaniu oskarżeń.

Stresik
@robo

Człowieku nie zgadzam się z Tobą. Każda firma może mieć czasami jakieś zawirowania wynikające z różnych sytuacji i to jest zupełnie normalne. Wydaje mi się, że za bardzo widzisz tylko swoje sprawy a nie widzisz miejsca pracy, które daje Ci chleb. Cóż znaczy przesuniecie jednego dnia?

sywisk

Może to nie była praca dla niego @niwa? Nie wszystko nam od razu pasuje. A ph-owcy jak mają w firmie, ogłoszenia też są aktywne od początku października?

niwa

Był nowy prezes od 01 września 2016r i po miesiącu pracy zrezygnował?! Ciekawe dlaczego, co jest tak negatywnego w palarni w Swadzimiu i w firmie, że nowy prezes tak szybko rezygnuje???

Gastronom

Hej, chciałem zapytać czy na podkarpackie województwo to jest jakiś przedstawiciel do gastronomii? Kilka lat obsługiwał mnie bardzo miły i rzetelny pan z Rzeszowa ale po tym jak się zwolnił nikt się u mnie nie pojawił? Czyżby faktycznie horeca była u nich w likwidacji?

Witam, Chciałbym dopytać o warunki jakie obecnie oferuje firma Strauss na stanowisku RPH? Doszły mnie słuchy, że sporo ludzi z działu handlowego się zwolnia, i szykuje się rekrutacja. Z czego wynika taka sytuacja, orientowałem się na sklepach i Ci ludzie pracowali ładnych parę lat? Oczywiście czytałem opinie wyżej wymienione ale może coś się zmieniło? Bardzo proszę o jakiś żetelny sygnał. Pozdrawiam

technik

Każda firma która szuka technika oferuje samochód,telefon kompa.Więc nie wiem co w tym ogłoszeniu bardzo ok ?? Chyba że to Twoja pierwsza praca.Jak każdy domyślać się może, duża rotacja w firmie na takich stanowiskach nie świadczy że jest ok.W postach powyżej dużo napisano o tej firmie.Opinie od dłuższego czasu są negatywne.Więc jakich wiadomości jeszcze potrzebujesz?

technik

To ciekawe co wiesz o tych warunkach,bo ci którzy je znają na codzień raczej chcą dać dyla z tej firmy....,

kawosz

Hejka Nosił wilk razy kilka ponieśli i Krzyśka :))))Andriu szukasz pracy? ,patrzysz w lustro ? są chętni do podania ręki ?

danek
@kawosz

Szkoda, że tu nie można lajkować jak na fejsie:-) To dobra wiadomość o wyrzuceniu Prezesa. Ciekawe czy firmie uda się teraz odrobić start...

też
@danek

zawsze możesz dać + jako pomocna opinia

Man

Zostałem zaproszony na rozmowę, w międzyczasie poczytałem sobie na gowork.pl opinie o tej firmie i od razu chciałem odpuścić, ale jeżeli już mnie zaprosili, to uważałem, że należy przyjść na spotkanie-taka podstawowa kwestia kultury; trochę mnie szlag trafił, kiedy mimo zapewnienie o wyniku rekrutacji nikt się do mnie nie odezwał, buractwo z ich strony na maxa,

mm

To prawda. Tez się zawiodłam a tyle się razem zrobiło...

nowy

Witam, pojawiła się oferta pracy na Technika serwisu ekspresów we Wrocławiu. Jestem zainteresowany, proszę o opinie pracy na tym stanowisku, jakieś przecieki ile mniej więcej płacą,w jakich godzinach się pracuje(czy często zdarzają się obowiązkowe "nadgodziny"), jak duży teren pod sobą ma taki serwisant, jaka panuje atmosfera wśród techników.

A.P.

Jeżeli oczekujesz oświecenia to wróć się to tej epoki, ale chyba wtedy mieli i tak większe umiejętności czytania ze zrozumieniem niż TY teraz. Napisałem wyraźnie, że jest tu wiele wypowiedzi osób, które pracują w tej firmie i z nich można się dowiedzieć o realiach a nie na rozmowie kwalifikacyjnej. Wiem jak wygląda rozmowa, ponieważ to przechodziłem, wiem jak wyglądała i wygląda sytuacja w firmie, ponieważ jestem pracownikiem i mogę z całą stanowczością zapewnić, że tak właśnie jest jak przedstawiają to co obszerniejsze wpisy. A Twoje herezje wyglądają mi na wypowiedź jednego z "menagierów", który się wybitnie do tego nie nadaje i robi wszystko posuwając się nawet do fałszowania danych, żeby tylko utrzymać tak dobrze opłacany stołek.

A.P.

Ale wypisujesz głupoty - info z pierwszej ręki to się ma od ludzi już tam pracujących, a takich jak widać to tu nie brakuje. Na rozmowie czego się możesz dowiedzieć? Że jest ona przeprowadzana według tych samych regułek przez nieudolnych ludzi, którzy uważają się za wszechwładnych, że jest to JEDYNA!!! firma mlekiem i miodem płynąca, i że każdy chce u nich pracować (HA, HA, HA).

dogmeat

Koleżanka mala (usunięte przez administratora) od rzeczy odnośnie jakości produktu, są to jej osobiste doznania. Produkt niczym nie ustępuje od konkurencji której reklamę zrobiła. Odnośnie firmy jako osoba współpracująca i czasem bywająca na miejscu radziłbym lepiej rozłożyć pracę pomiędzy zespoły pracujących, ewidentnie widać, że pewne grupy "pracują" a inne wręcz (usunięte przez administratora) za resztę.

Zostaw merytoryczną opinię o Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.?

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.