brak logo

Tremco Illbruck Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Tremco Illbruck Sp. z o.o.

admin 2015-07-18 10:20:31
Jak poznać prawdę o firmie Tremco Illbruck Sp. z o.o. zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?
Xxl 2016-10-02 19:08:05
Firma nie godna polecenia.Zarobki male,nie terminowe wyplaty.Zero socjalu.Nie polecam pracy w tej firmie w Legnicy.
1
Pracownik 2016-10-07 13:32:11
Brak socjalu brak ubezpieczenia grupowego bo Niemiec chyba nie wie co to znaczy. Jak podpadniesz niemcowi to da cie po złości na nockę albo na inną zmianę. 1800 zł na rękę plus premia 0 zł bo się nie należy. Zero na święta ale wymagania duże. Słowa po polsku nie umie. Powodzenia życzę tym co jeszcze tam pracują
1
Ktoś 2016-10-07 17:12:54
Zgadzam sie z przedmówcami ............ Niemiec traktuje pracowników jak niewolników i ciągle jest nie zadowolony. Nie docenia pracowników ani nie mobilizuje do pracy. Małe zarobki , brak premii , zero socjalu . O podwyżkach można tylko pomarzyć. Brak odzewu z jego z strony na zadawane pytania dotyczące ubezpieczenia grupowego , paczek na święta dla dzieci . Pani z biura tylko chodzi i sprawdza kto ile zrobił i ciągle narzeka że mało mało mało...... Od nas wymagają dużo a od siebie nie dają nic prócz nędznej wypłaty. I GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ I SKĄD BRAĆ CHĘCI DO PRACY ?????
1
Zostaw swoją opinię o Tremco Illbruck Sp. z o.o. - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tremco Illbruck Sp. z o.o.