DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.

pandorka 2010-10-24 22:19
może ktoś pracował pracuje w tej firmie? wybieram się na rozmowę kwalifikacyjna i nie wiem czego sie spodziewać
milek 2015-11-11 23:48
Nie masz racji. Biuro jest nowe a to że staże osób w biurze są krótkie wynikają z tego, że osoby z biura często awansują m.in. na PH. Pozdrawiam
drzewka 2016-02-28 20:39
Firma jest ok pod wzgledem wyplat nigdy sie nie spozniaja czasem nawet sa szybciej. Dodatkowo sa bony na swieta czy doplata do wakacji. Jezeli chodzi o atmosfere pracy to jest rozna ze wzgedu na pania dyrektor, ktora ma rozne humoru. A jezeli chodzi o krotki staz to nie prawda ze sie tak szybko awansuje bo tak nie jest kilka osob o tym decyduje i zaistaniale sytuacje. Nie wszyscy wytrzumuja presji jaka jest w firmie bo jest duza trzeba szybko ogarniac i sie organizowac. I szybko wszystko zalatwiac i robic duzo rzeczy naraz. Jezeli w tym momencue hest tak duza rotacja to znaczy ze cos jest nie tak...
pali (głupka) drzewka 2016-02-29 11:53
No tak trzeba pracować i na dodatek załatwiać i szybko robić dużo rzeczy ..............ciekawe czego w tej firmie chcą a ja myślałam, że płacą za przychodzenie. Biedne te drzewko pracować musiały :).

a tak na poważnie firma OK a że pracować trzeba ........... gdzie nie trzeba.
Nowy 2016-07-15 10:22
Dzień dobry

Czy ktoś pracowł w Piasecznie jako magazynier?

Proszę o informację o warónkach, atmosferze, zarobkach itp.

Pozdrawiam
super 2016-07-15 10:27
A wiecie jak przzygotować się do rozmowy rekrutacyjnej na asystenta handlowego? Zatrudnienie jest w oparciu umowę na zastępstwo na okres 18 m-cy z możliwością przedłużenia, więc stabilność jest zapewniona.
Marta 2017-01-02 15:29
Praca w oddziale Rokietnica to porażka!! śmieszna stawka 2600brutto przez 3 miesiące potem niby premia której możesz nie dostać. Jedno wielkie kolesiostwo, nie wchodzisz w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asz. Nie polecam szkoda zdrowia na pracę przy tak niebezpiecznych artykułach za psi grosz.
Alicja 2017-03-07 13:25
@Marta a od czego zależy przyznanie premii w tym przypadku?
GOŚĆ 2017-04-04 10:47
Popieram wypowiedź Marty:
„Praca w oddziale w Rokietnicy to naprawdę porażka! Jedno wielkie kolesiostwo!”
Z działu administracyjnego – do którego poszukują pracowników – odeszła kolejna dziewczyna!
Pierwsza dziewczyna zrezygnowała po 2 tygodniach, druga po tygodniu. Przyczyną odejścia obu dziewczyn była atmosfera panująca na dziale! SZCZERZE NIE POLECAM!!!!!!
Alicja 2017-04-04 10:52
@GOŚĆ, a co powiesz więcej na temat warunków pracy w DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.?
Marta 2017-04-05 13:17
Otóż to co oferują w ogłoszeniu na temat szkoleń stanowiskowych i językowych to jedna wielka ściema! Za takie warunki z takim składem zespołu z jakiego składa się dział administracyjny szkoda
czasu i zdrowia. Odpuść sobie, nie warto...
Alicja 2017-04-05 13:31
@Marta, co masz na myśli? Jak wyglądają te szkolenia w praktyce?
Marzena 2017-06-20 10:17
Jest ogłoszenie ma asystenta kontroli jakości Okolice Torunia, Gluchowo. Czy wiadomo gdzie ? Bo Toruń a Gluchowo to troche daleko od siebie. Czy ktoś coś wie o tym stanowisku i czy dobry język ang faktycznie jest potrzebny????? Ile zarabia sie na tym stanowisku. ?
Se ADres 2017-06-21 22:53
Głuchowo leży 25 km od Torunia k. Chełmży przy drodze na Gdańsk. Język angielski jest potrzebny (praca na dokumentach w języku angielskim/tłumaczenie).
bezrobotna 2017-06-26 20:45
Od kogo zależy tam przyjecie do pracy.
Dostaje sie umowe czy śmieciówke.
Jak sie wg.tam pracuje?
Szukam pracy juz od dłuzszego czasu i moze poswiiece sie na dojazd z Torunia.
Napiszcie jakie trzeba miec umiejstnosci aby zostac przyjetym.
Zostaw swoją opinię o DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DONAUCHEM POLSKA SP. Z O.O.