Opinie o Visotec Socha Sp. z o.o. w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Visotec Socha Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Visotec Socha Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visotec Socha Sp. z o.o. w Brodnica

Antoni

Visotec wykorzystuje całą swoją wiedzę specjalistyczną, by wspierać marki w ich transformacji. Projektują wyjątkowe elementy oznakowania, zarządzają projektami i wdrażają wizerunek marek we wszystkich sieciach, zarówno w najbliższych lokalizacjach, jak i w odległych regionach świata. Pracodawca nie zamieścił w sieci żadnych aktualnych ofert rekrutacyjnych, a osoby odwiedzające ten wątek chętnie dowiedzą się jak przebiega rekrutacja, więc zachęcam pracowników do wpisów.

gosc

Witam, Jak wygląda obecnie sytuacja w tym zakładzie pracy ? czy nadal jest tak nieciekawie ?

Sekta
@gosc

Caly czas nie ciekawie

@Nick czyli nie jesteś zadowolony z płacy i atmosfery w firmie Visotec Socha. A powiedz czy firma oferowała umowę o pracę? Do tego dodawała jakieś benefity? Bo dla niektórych osób te aspekty są najważniejsze, więc warto o nich wspomnieć.

Wymagania i oczekiwania nie wiadomo jakie, ale najlepiej przy jak najmniejszej płacy - standard. Tyle, że taki standard był 10 lat temu. Od tego czasu trochę się zmieniło, ale widocznie komuś to umknęło. Poza tym klimat jak w Equilibrium (taki film :) ) w biurach siedzą wpatrzeni w monitor jakby przemawiał tam do nich Kaszpirowski, nie oderwą wzroku. Chyba z obawy przed tym, że ktoś pomyśli, że nic nie robią i nadzorca skarci :D . W ogóle czuć jakiś taki wiszący nad plecami bat, takie wrażenie, może mylne, ale wątpie. Proponuję jeszcze bramki z wykrywaczami metalu, rentgen i kontrole osobiste dla osób, które przedrą się przez barykady, a teren dookoła zaminować :DD

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Visotec Socha Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konstruktor - Technolog?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
A

Beznadziejna firma bylem na opiekunczym bo zona byla w szpitalu a ja musialem synkiem sie zajac to mi dali wypowiedzenie skoro dostali ode mnie papiery o opiekunczym i tak mnie zwolnili nie polecam

Stejk

Visotec Socha Sp. z o.o. szuka obecnie do Brodnicy

darek-wrc

trafiłem na tą stronę szukając info o zupełnie innej firmie z Brodnicy,zabieram głos ponieważ miałem przyjemność nie tylko poznać ,ale też kilkakrotnie spotkać się z panem Sochą (nie wiążą Nas żadne interesy i mógłbym powiadzieć:a szkoda)Moja firma jest firemką w porównaniu z tym co osiągnął pan Socha i pełen dla niego szacun z mojej strony,ale też jestem pracodawcą.ostatnio pojawił się list w butelce z zamku (nie jestem pewien) w Lidzbarku Warmińskim od budowlańców,którzy remontowali w/w.Mogę śmiało powiedzieć,że nie tylko nic się nie zmieniło .lecz jest nawet gorzej!Mianowicie patrząc na komentarze,okazało się,że narzekali jak to jest teraz nieludzko,niehumanitarnie ci ,którzy wpisywali komentarze w godzinach 8-15-ta -czyli osoby którym praca przeszkadza lub nie czują potrzeby pracować,a co gorsza są biegli w wyłudzaniu różnych świadczeń,dofinansowań itd. Tutaj w komentarzach czy też postach(jak zwał tak zwał) zauważyłem podobieństwo.Otóż:czy dają pakiet ...,(nieistotne jaki) .Ludzie!!!pracujcie tak ,aby było Was na niego stać !!! a nie cytując panów z listu w butelce: wino i kobiety.Pokażcie ,że jesteście nie tylko wartościowi,że wnosicie do firmy np.jakość ,a nie wynosicie!!Wracając do tematu:miałem okazję również poznać przynajmniej dwóch pracowników pana Sochy,nie z wyższego szczebla,ale zwykłych pracowników(spotykałem się z Nimi przynajmniej 5-6 lat dwa do czterech razy w roku(sezon letni)i mogę powiedzieć jedno:gdyby czuli się niedowartościowani,krzywdzeni to napewno pękliby przy stole!Tak nie było!Dlaczego?Pomyślcie!Polski pracodawca nie jest krwiopijcą!Jak to jest ,że do obcego idziecie za najniższą,a Polaka ,który daje więcej nazywacie oszustem (usunięte przez administratora) i to co osobiście mnie wku..... prywaciarzem!Mój ojciec całe życie miał prywatkę,ludzie u niego dorabiali,bo taki był system,ale każdy go szanował,mieli maszyny za kilka tysięcy w domu,nikt nikogo nie oszukał-pracodawca pracownik jeden drugiego szanował i vice versa,a teraz??Nie mówicie co potraficie,co osiągnęliście,tylko ILE? a jak przychodzi do pokazania efektów pracy to kierownik,szef,właściciel beee i wszyscy się czepiają!!!Podpisany z imienia i nazwiska Dariusz Hajkowski.A jak chcecie mi ubliżyć 792110112

M.

Ogradzam Soche Signage, brak poszanowania dla pracownika w administracji najlepiej jakby pracowali po 12 godzin z czego 4 godziny za darmo. Doprosić sie o buty ubiór czy cokolwiek graniczy z cudem !!

Furio

Chłopie nie masz pojecia a sie wypowiadasz. Czyji zięciowie tam pracują, pytam się ? Po pierwsze trzeba rozróżnić dwie firmy socha - signage której jest właścicielem Z. Socha i Visotec Socha, której właścicielem jest francuska firma a prezesem J. Dziegielewski z Włocławka. Widzę tu sporo bzdur wynikających z pomieszania tych dwóch podmiotów ! Pozdrawiam

wienio

tak myślisz ale tego nie wiesz oczywiście. Co do pracy w Visotec to rzeczywiście są ludzie którzy nie narzekają na swoje zarobki , ale są też tacy którzy jak najbardziej mają do tego prawo. Do tych pierwszych należy zapewne account manager którego ostatnio widziałem , że szukają do Brodnicy, choć nie wiem czy to nadal aktualne

jago

Visotec z Warszawy zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów identyfikacji zewnętrznej, co za tym idzie nie sądzę , aby przy takich technologiach ludzie pracowali za najniższą krajową i jeszcze wkładali w swoją pracę jakąkolwiek energie i siły. Myślę , że z kasą nie jest tu najgorzej...

mikik

a jakie dokładnie są zarobki, czy każdy ma najniższą krajową z pracowników, może jest cto od czegoś uzależnione, a wogle jest coś co można zrobic dodatkowo aby zarabiac więcej? Myślę nad tym jak zrobic na nich dobre wrażenie na rozmowie, wywołuje to u mnie dodatkowy stres dlatego potrzebuje podpowiedzi z waszej strony.

arbuz

To jest "korpo" rządzone przez rodzinę z włocławka. zero poszanowania pracowników, ciągłe zastraszanie, a ile osób odeszło przez mobing!

ble ble

firma na pograniczu "korporacji" kiedyś może była niezłą opcją w mieście, kiedyś...

koksuu

kochani mam male pytanko, wiecie moze cos o firmie z rypina ,na swierkowej lipa, na podgornej w signage jeszcze gorsza kaszana , w rypinie tak samo jest? czy lepiej ?

franc

@żółwik, ja przeczytałem ten post i jest to post podwykonawcy, a nie pracownika visotec socha, także nie wiem co te firmy mają ze soba wspólnego, pewnie warunki inne.

kuba_rozpruwacz

Witam jestem pracownikiem firmy która jest podwykonawcą firmy Visotec. Wczoraj (07.02.2014) zakonczylismy prace w pewnym mieście wrocilismy do domu na 4 godziny i dalej w Polskę po dotarciu na miejsce okazuje się ze nic nie jest przygotowane dla nas. Nie jest to pierwsza taka sytuacja i na pewno nie ostatnie mógłbym podać o wiele więcej takich przykładów ale szkoda mojego cennego czasu jedynie co Mi się cienie na usta to (usunięte przez administratora) na szczeblu organizacyjnym od najniższego stopniem pracownika po kierownika. Pozdrawiam i nie polecam tego miejsca pracy! Ludzie szanujcie się.

nicer

ims socha to firma dzialajaca na rodzinnych kontaktach i po znajomosci dostaja kontrakty. chyba cala rodzina w firmie tylko pracuje.najpierw jeden ziec teraz drugi ;)

Koko

Umowy tylko na czas określony z możliwością wcześniejszego rozwiązania. Były przypadki przedłużenia umowy na trzy lata, którą rozwiązywano po 2 miesiącach. Co do stawek - to z tym 7,20 możesz pracować nawet parę lat - jeżeli masz "szczęście" dostaniesz kilkadziesiąt groszy więcej (takie podwyżki pamiętam)

lolek

dostaniesz umowe na 3 miesiace i najnizsza stawke, ostatnio byla to stawka 7.20 ale teraz juz sie nie orientuje bo juz tam nie pracuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Visotec Socha Sp. z o.o. - Brodnica

• Jak się pracuje w Visotec Socha Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Visotec Socha Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visotec Socha Sp. z o.o.?

Visotec Socha Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 3
    00-078 Brodnica