Visotec Socha Sp. z o.o.

Brodnica

Opinie o Visotec Socha Sp. z o.o.

www 2009-04-02 19:02:46
Nie podoba mi sie jako pracodawca, ale przekonaj sie sam !!!
boss 2009-05-10 12:13:34
Słowa kojarzące się z Visotec Socha Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Visotec Socha Sp. z o.o.:
Najbardziej nie podobało mi się w Visotec Socha Sp. z o.o.:
Wszystko ok
beeee 2009-05-24 13:37:02
Nie potrafia utrzymac podwykonawców tak jak robil to poprzedni własciciel .Visotec to lipa .Socha to był jest Ktos
anonimus 2012-06-29 22:25:01
Szczerze mówiąc to nikomu nie polecam tej firmy. Jeżeli tam idziesz to na własne ryzyko.
dd 2012-08-17 12:46:40
Kto pracował wcześniej w paru firmach ten zaraz od progu zauważy, że za dużo ludzi tam siedzi i nie ma co robić. Biureczka wysprzątane, cisza że muchę usłyszysz i każdy \\\"lampi\\\" się w monitor nieruchomo, żeby broń Boże ktoś nie pomyślał że nie ma nic do roboty. Męcząca taka praca :) i bez sensu.
anonimus 2012-09-10 19:04:40
[usunięte ! Ani procownik za biurkiem, ani na hali nic nie zarobi bo wszystko trafia do prezesa i dyrektora (no i grupy ludzi którzy wchodzą wiadamo gdzie szefostwu). Firma ma bardzo duze obroty, a nie chce wynagrodzic uczciwie pracowników, za ich trudna prace. Jesli chcesz wchodzic w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . szefowi to daleko tam zajdziesz. Mozesz donosic na kolegow lub byc managerem od spraw zbednych jak AK ;)
Benek 2012-10-17 12:51:34
Eee tam, pierdzielicie. Nie jest gorzej niż w innych zakładach a nawet powiedziałbym powyżej średniej w tym mieście. Pracowałem kilka lat i żeby nie przeprowadzka dalej bym pracował. Teraz mam gorzej mimo że miasto duże. Dla mnie to narzekaja Ci co nie prezentują zbyt wiele czyli cieniasy. Jak ktoś jest dobry to nie narzeka. Do poszczególnych ludzi można się czepiać bo zawsze ktoś komus się nie podoba ale co to da?
aaaaaaaaaaaaa 2012-10-22 16:14:38
Ty to musiales wchodzic szefostwu w [usunięte przez moderatora] skoro tak Ci sie tam podobalo
pracow 2012-10-24 13:14:40
no nie wiem czy jest tutaj tak ladnie. Pracuje tu kilka lat ale zastanawiam sie nad zmiana pracy ,jest coraz gorzej.
cicha 2012-11-03 19:00:41
Bardzo nieprofesjonalny proces rekrutacji. Nie składajcie wypowiedzenia w poprzedniej pracy zanim nie będziecie pewni, czy na pewno chcą was zatrudnić. Mi powiedzieli, że dostałam pracę i zostały tylko formalności, poczym po kilku dniach powiedzieli że jednak nie. Niesolidnie. Robią w konia i tyle.
gosc 2012-11-13 23:16:17
@cicha. A gdzie skladalas? Do biura w Warszawie?
jakis ja 2012-11-13 23:21:17
No wlasnie - w Warszawie to sie dzialo?
kandydat na stanowisko Asystent/ka Marketingu 2012-12-12 12:21:52
Moja ocena przedstawia wyłącznie opinię na temat przebiegu procesu rekrutacji na stanowisko Asystent/ka Marketingu. Firma prowadziła rekrutację w listopadzie. Rozstawali się ze swoją specjalistką ds. marketingu (nie wiem z jakiego powodu). Nie rozumiem też dlaczego zamiast kolejnego specjalisty zdecydowali się tym razem zatrudniać na stanowisko asystenckie. Podejrzewam, że kwestia przyoszczędzenia.

Proponowana kwota brutto: 5.000 zł za obowiązki mocno wykraczające poza te, ktore zazwyczaj należą do marketingowców. Brak informacji o pakiecie medycznym, sportowym itp. Za to już na wstępie pojawiła się informacja o niewynagradzaniu nadgodzin.

Praca od 8:00 do 17:00 (sic!). Wymuszona godzinna przerwa obiadowa, którą jak wiadomo i tak każdy pracownik poświęci na pracę. Wystarczy dzień roboczy wydłużyć tylko o 30 minut, bo i tak należy się pracownikowi przerwa na obiad w jakimś tam wymiarze.

Nieporozumieniem był przygotowany (jak mniemam wewnętrznie) test predyspozycji. Komputerowy. Nieprofesjonalny. Niejeden taki test został przeze mnie już wypełniony i zawsze polecenie pojawiało się na oddzielnej planszy a nie na planszy na której jest już zadanie do rozwiązania i leci czas. Poziom pytań też niedorzeczny. Np jedno z pytań dot. postaci religijnej. Gratuluję wyczucia i założenia, że istnieje jedna religia.

Żekomy asystent ma 2-osobowy zespół. Słyszeliście o tym żeby asystent miał zespół? :D

Generalnie w dniu spotkania nie widać było żeby praca wrzała.
Troskliwy 2012-12-14 23:01:59
A VISOTEC jeszcze istnieje? Słyszałem ze wszyscy uciekli już do IMS Socha????? ;)
bobby 2013-01-19 10:21:00
IMS socha to niestety firma bez kontraktów ale za to z dream timem. Poza właścicielem same najciekawsze przypadki w tym mieście. Niestety negatywne. Nikt ich nie chciał to właściciel po rodzinie zatrudnił. Good luck!
jojo 2013-02-27 13:40:33
Świeta racja. Wymagania to mają jak by w kosmos człowiek leciał a tu raptem w mróz naklęjkę na bankomat przykleić trzeba w kasku i kamizelce w trzy osoby. Super zarządzanie.
dereck 2013-04-18 08:14:42
(usunięte przez administratora)to Ty? Od razu Cię poznałem. Super jest jak ktoś kto przytulał się do drzew żeby czerpać energię wypowiada się na forach. Tak ludzie :) czytajcie czytajcie i idźcie za tym głosem.
czarna @ 2013-04-19 22:04:37
A dereck jak wyciąga sprawy prywatne na ogólnodostępnym forum to niech się wypowie do końca i napisze dlaczego nasz kolega zaczął się przytulać do drzew ;)... Przecież Visotec i współpracownicy w dziale w którym pracował doprowadził go do tego stanu i koleżanke (usunięte przez moderatora)Pozdrawiam ruda @ ;)
A (usunięte przez moderatora) pozdrawiam bo miał i ma duży potencjał a Visotec tego nie wykorzystał
as 2013-04-30 21:49:10
Jako były pracownik tej firmy odradzam Ci pracę w Visotec-u. Socjal nie istnieje. Nadgodziny to norma (oczywiście nikt nie płaci za nie). Na rozmowie obiecują złote góry a później budzisz się z ręką wiadomo gdzie. Zasady panujące w firmie bardzo dziwne (nawet o miejsce na parkingu firmowym trzeba walczyc i ...... dlugo czekac). Praca jedynie na przeczekanie, radze szukać czegoś innego.
lolek 2013-06-03 19:56:02
1000 zł pasuje ?
lolek 2013-06-04 22:20:06
dostaniesz umowe na 3 miesiace i najnizsza stawke, ostatnio byla to stawka 7.20 ale teraz juz sie nie orientuje bo juz tam nie pracuje :)
Koko 2013-06-19 05:48:52
Umowy tylko na czas określony z możliwością wcześniejszego rozwiązania. Były przypadki przedłużenia umowy na trzy lata, którą rozwiązywano po 2 miesiącach. Co do stawek - to z tym 7,20 możesz pracować nawet parę lat - jeżeli masz "szczęście" dostaniesz kilkadziesiąt groszy więcej (takie podwyżki pamiętam)
nicer 2013-11-11 11:23:56
ims socha to firma dzialajaca na rodzinnych kontaktach
i po znajomosci dostaja kontrakty.
chyba cala rodzina w firmie tylko pracuje.najpierw jeden ziec teraz drugi ;)
kuba_rozpruwacz 2014-02-07 08:14:15
Witam jestem pracownikiem firmy która jest podwykonawcą firmy Visotec. Wczoraj (07.02.2014) zakonczylismy prace w pewnym mieście wrocilismy do domu na 4 godziny i dalej w Polskę po dotarciu na miejsce okazuje się ze nic nie jest przygotowane dla nas. Nie jest to pierwsza taka sytuacja i na pewno nie ostatnie mógłbym podać o wiele więcej takich przykładów ale szkoda mojego cennego czasu jedynie co Mi się cienie na usta to ( usunięte przez administratora ) na szczeblu organizacyjnym od najniższego stopniem pracownika po kierownika. Pozdrawiam i nie polecam tego miejsca pracy! Ludzie szanujcie się.
franc 2014-03-13 23:48:37
@żółwik, ja przeczytałem ten post i jest to post podwykonawcy, a nie pracownika visotec socha, także nie wiem co te firmy mają ze soba wspólnego, pewnie warunki inne.
koksuu 2014-03-16 13:01:44
kochani mam male pytanko, wiecie moze cos o firmie z rypina ,na swierkowej lipa, na podgornej w signage jeszcze gorsza kaszana , w rypinie tak samo jest? czy lepiej ?
ble ble 2014-07-02 17:21:52
firma na pograniczu "korporacji" kiedyś może była niezłą opcją w mieście, kiedyś...
arbuz 2014-07-27 11:56:53
To jest "korpo" rządzone przez rodzinę z włocławka. zero poszanowania pracowników, ciągłe zastraszanie, a ile osób odeszło przez mobing!
ona i on 2014-09-03 09:43:45
jako praca ok, ale gówniane zarobki. najniższa krajowa. nie licz na cuda.
mikik 2015-01-12 15:32:07
a jakie dokładnie są zarobki, czy każdy ma najniższą krajową z pracowników, może jest cto od czegoś uzależnione, a wogle jest coś co można zrobic dodatkowo aby zarabiac więcej? Myślę nad tym jak zrobic na nich dobre wrażenie na rozmowie, wywołuje to u mnie dodatkowy stres dlatego potrzebuje podpowiedzi z waszej strony.
jago 2015-03-16 01:22:32
Visotec z Warszawy zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów identyfikacji zewnętrznej, co za tym idzie nie sądzę , aby przy takich technologiach ludzie pracowali za najniższą krajową i jeszcze wkładali w swoją pracę jakąkolwiek energie i siły. Myślę , że z kasą nie jest tu najgorzej...
wienio 2015-03-30 19:01:27
tak myślisz ale tego nie wiesz oczywiście. Co do pracy w Visotec to rzeczywiście są ludzie którzy nie narzekają na swoje zarobki , ale są też tacy którzy jak najbardziej mają do tego prawo. Do tych pierwszych należy zapewne account manager którego ostatnio widziałem , że szukają do Brodnicy, choć nie wiem czy to nadal aktualne
Furio 2015-07-07 16:01:44
Chłopie nie masz pojecia a sie wypowiadasz. Czyji zięciowie tam pracują, pytam się ? Po pierwsze trzeba rozróżnić dwie firmy socha - signage której jest właścicielem Z. Socha i Visotec Socha, której właścicielem jest francuska firma a prezesem J. Dziegielewski z Włocławka. Widzę tu sporo bzdur wynikających z pomieszania tych dwóch podmiotów ! Pozdrawiam
M. 2015-07-09 18:22:41
Ogradzam Soche Signage, brak poszanowania dla pracownika w administracji najlepiej jakby pracowali po 12 godzin z czego 4 godziny za darmo. Doprosić sie o buty ubiór czy cokolwiek graniczy z cudem !!
darek-wrc 2015-09-01 17:24:05
trafiłem na tą stronę szukając info o zupełnie innej firmie z Brodnicy,zabieram głos ponieważ miałem przyjemność nie tylko poznać ,ale też kilkakrotnie spotkać się z panem Sochą (nie wiążą Nas żadne interesy i mógłbym powiadzieć:a szkoda)Moja firma jest firemką w porównaniu z tym co osiągnął pan Socha i pełen dla niego szacun z mojej strony,ale też jestem pracodawcą.ostatnio pojawił się list w butelce z zamku (nie jestem pewien) w Lidzbarku Warmińskim od budowlańców,którzy remontowali w/w.Mogę śmiało powiedzieć,że nie tylko nic się nie zmieniło .lecz jest nawet gorzej!Mianowicie patrząc na komentarze,okazało się,że narzekali jak to jest teraz nieludzko,niehumanitarnie ci ,którzy wpisywali komentarze w godzinach 8-15-ta -czyli osoby którym praca przeszkadza lub nie czują potrzeby pracować,a co gorsza są biegli w wyłudzaniu różnych świadczeń,dofinansowań itd. Tutaj w komentarzach czy też postach(jak zwał tak zwał) zauważyłem podobieństwo.Otóż:czy dają pakiet ...,(nieistotne jaki) .Ludzie!!!pracujcie tak ,aby było Was na niego stać !!! a nie cytując panów z listu w butelce: wino i kobiety.Pokażcie ,że jesteście nie tylko wartościowi,że wnosicie do firmy np.jakość ,a nie wynosicie!!Wracając do tematu:miałem okazję również poznać przynajmniej dwóch pracowników pana Sochy,nie z wyższego szczebla,ale zwykłych pracowników(spotykałem się z Nimi przynajmniej 5-6 lat dwa do czterech razy w roku(sezon letni)i mogę powiedzieć jedno:gdyby czuli się niedowartościowani,krzywdzeni to napewno pękliby przy stole!Tak nie było!Dlaczego?Pomyślcie!Polski pracodawca nie jest krwiopijcą!Jak to jest ,że do obcego idziecie za najniższą,a Polaka ,który daje więcej nazywacie oszustem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to co osobiście mnie wku..... prywaciarzem!Mój ojciec całe życie miał prywatkę,ludzie u niego dorabiali,bo taki był system,ale każdy go szanował,mieli maszyny za kilka tysięcy w domu,nikt nikogo nie oszukał-pracodawca pracownik jeden drugiego szanował i vice versa,a teraz??Nie mówicie co potraficie,co osiągnęliście,tylko ILE? a jak przychodzi do pokazania efektów pracy to kierownik,szef,właściciel beee i wszyscy się czepiają!!!Podpisany z imienia i nazwiska Dariusz Hajkowski.A jak chcecie mi ubliżyć 792110112
Stejk 2016-05-13 16:59:51
Visotec Socha Sp. z o.o. szuka obecnie do Brodnicy
Zostaw swoją opinię o Visotec Socha Sp. z o.o. - Brodnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Visotec Socha Sp. z o.o.