Opinie o Visotec Socha Sp. z o.o. w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Visotec Socha Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Visotec Socha Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Visotec Socha Sp. z o.o. w Brodnica

Joanna Nowy wpis

hej, gdzie można mieć wgląd do aktualnych ofert? jeszcze w tym roku ktoś spytał o pracę informatyka a mnie jedyna oferta na takie stanowisko wyświetlała się sprzed paru lat. jeśli już biorą do IT to możecie napisać jakie widełki placowe wychodzą na dziale?

Co się dzieje teraz u was na tej całej produkcji? ostanie opinie na jakimś top model się zatrzymały a są z ubiegłego roku. czy cos się zmieniło w warunkach? atmosfera się polepszyła?

Anonim Nowy wpis

Nic, czas tam stoi w miejscu..

Czy pracował ktoś w firmie Socha jako informatyk? Jakieś opinie?

Visotec Socha Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Brodnica. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Visotec Socha Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Konstruktor - Technolog?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mozepracownik

Jak wygląda podejście do pracowników w tej firmie ? Czy jest dużo pracy ? Czy są możliwości awansu , podwyżek ?

@Mozepracownik

Co to znaczy, czy jest dużo pracy? masz przy tym na myśli potrzebę wyrabiania nadgodzin? Niby było o to już pytanie ale nikt w końcu nie odpowiedział. A sama produkcja jak jest teraz organizowana? Czy kierują nią stałe osoby?

Mozepracownik

Nie chodzi o wyrabianie nadgodzin a o stabilną pracę , a nie że przyjdzie mniej zamówień to redukcja i po pracy , chce zmienić pracę z powodu podnoszenia kwalifikacji zawodowych co w tej firmie jak narazie jest nie możliwe

Ewelina

Ktoś pytał o potencjalnie redukcje w momencie gdy jest mało zamówień, nie było jeszcze odp ale zastanawiam się czy często teraz to się zdarza? Tzn., mam na myśli liczbę zamówień, czy firma jest w stanie na to wpływać oraz to nadzorować? Najbezpieczniej mogą się czuć osoby o dłuższym stażu? Ile wynosi ten największy?

Witam. Powiedzcie mi czy w razie braku czy małej ilości zamówień pracownicy najkrócej pracujący są zwalniani z pracy?

Małgorzata

było kiedyś info, że podobno dopiero po 3 latach umowę na stałe się dostaje, to prawda? do dziś tak w sumie z tym jest czy byłaby szansa na skrócenie tego okresu? jeśli tak to jakim sposobem?

Bocian

Praca i warunki w firmie na plus. Jednak pewni przełożeni, których podnieca poniżanie i pomiatanie pracownikiem, poniżej krytyki. Rozumiem, że by zostać tzw. Majstrem trzeba być kretynem po szkole typu OHP czy SPZ. Dobry kundel będzie robił wszystko gdy dostanie stanowisko. Tfu

Halina
@Bocian

Absolutnie żaden pracodawca nie powinien pomiatać i poniżać swoich pracowników i co do tego to chyba nikt nie ma wątpliwości. Powiedziałeś jednak, że, jeśli chodzi o same warunki pracy w firmie Visotec Socha, to jest ok. A mógłbyś napisać coś konkretnego o systemie wynagradzania i premiowania?

@Halina

Tam panuje system plac i stawek jak za komuny.Ktos kto jest kolesiem poganiaczy,ten dostaje dobra stawkę.Niewazne że jest tempy i len.

BadBiy
@Bocian

Panie bocianie,jeżeli ów mistrzowie(kartofle)nie posiadają kwalifikacji,to może posiadają szeroką wiedzę,teoretyczną i praktyczną???

Terminator
@Bocian

Jakie poniżanie i pomiatanie? Po prostu dałeś sobie wejść na głowę, a nie potrafisz przyznać się do swoich kompleksów. Nie bądź barankiem tylko wilkiem to Ci powie pies pasterski. Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów, a przede wszystkim rozwoju i pracy nad własnym wizerunkiem.

@Terminator

Praca na produkcji za najniższą krajową i szarpanie się z przygłupim tzw. Mistrzem? Do tego gadka o rozwoju i pracy nad wizerunkiem? Czy to TOP MODEL?

@Terminator

Ach, zapomniałem dopisać szanownemu panu, że pracownik przychodzi do pracy wykonywać określone w umowie czynności a nie być wilkiem. Kompleksy mistrzowskie i wyładowywanie frustracji na pracownikach (liczba mnoga, gdyż oboje wiemy, że to nie przypadek odosobniony), nie ma tu NIC do rzeczy. Od tego jest psycholog, natomiast wilkiem, bywa się w ZOO. Pozdrawiam i trochę refleksji nad swoim postępowaniem życzę.

Malinowy

Tak czytam te opinie,na temat tzw.mistrzow.Sam posiadam, niewielką firmę,w której są osoby ,które zarządzają pracownikami.Tylko,ja bym sobie nie pozwolił,żeby takie wynalazki,niszczyły mi.pracownika(dobrego pracownika).Co na to manager produkcji?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Visotec Socha Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

senior

Zależy na jakie stanowisko aplikujesz, ale maksymalnie jedno pytanie. Jednak odradzam, podobno proponują najniższą krajową na stanowiskach w biurze, a przy obecnych cenach jest to żenujące.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Visotec Socha Sp. z o.o.?

No name

Po 3 latach

Lena

Witam. Mam pytanko czy są przyjmują do pracy w tej firmie oraz jakie jest wynagrodzenie na rękę bez nadgodzin?

Romanolis
@Lena

To zależy,czy do administracji?Czy na produkcję?

Lena
@Romanolis

Na produkcję

Piotrek

Ile u was mniej więcej osób pracuje ?

Dorota
@Piotrek

Dwa lata temu,było nas 350osob.Na dzień dzisiejszy ,jest pracowników 250.Wplyw na to,ma chyba niż demograficzny.

Sylwia

Czy pandemia wpłynęła w jakiś sposób na firmę a co za tym idzie na pracowników firmy? Zastanawiam się czy pomimo wprowadzanych różnych obostrzeń można liczyć w Visotec Socha na stabilne zatrudnienie. Ktoś się wypowie?

Dorota
@Sylwia

W wyniku pandemi,najwięcej stracili pracownicy produkcji.

Robert

Macie dobra atmosferę w firmie?

@Robert

Drogi Robercie Biedronki,atmosfera w tej firmie,równa się Covid-19 ????

Czy pracownicy w Visotec Socha Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

W jakim sensie??

Peyboy

W jakim sensie??

Ile jest zmian w Visotec Socha Sp. z o.o.?

boss

1 od 7-15

Samuel

Jeśli firma potrafi docenić dobrych pracowników to pracownicy z całą pewnością wystawia dobra opinię. Visotec Socha ma dobrą opinię więc sami widzicie, że warto tu pracować.

Kaja

Jaką stawkę proponują po okresie próbnym, są premie

Zostaw merytoryczną opinię o Visotec Socha Sp. z o.o. - Brodnica

• Jak się pracuje w Visotec Socha Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Visotec Socha Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Visotec Socha Sp. z o.o.?

Visotec Socha Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 103 ocen.
  • Plac Marsz. Józefa Piłsudskiego 3
    00-078 Brodnica