Opinie o Auto Handel Marek Misiun w Pomiechówek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto Handel Marek Misiun. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Auto Handel Marek Misiun o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Marek Misiun w Pomiechówek

Katarzyna

Czy Pan Marek pracuje sam, czy ma swoją ekipę pracowników? :) Chłopak szuka pracy, całe swoje życie jak na razie pracował w komisach samochodowych. Ciekawi nas czy byłaby szansa na zatrudnienie w firmie?

@Pablo

Dzień dobry, Niestety nie poszukujemy stażystów ani pracowników :/

Anna Nowy wpis

Polecam, jesteśmy bardzo zadowoleni z auta

Wiktoria

A ja bym chciała podpytać czy można u Państwa zakupić auto na raty? Wiem, że niektóre firmy dają klientom taką możliwość. Jeśli tak to jakie jest oprocentowanie i ile rat, gdybym chciała kupić auto za ok 20 tys. I czy przy zakupie auta dostaje na nie gwarancję? Jeśli tak to na jaki okres czasu i jakie usterki ona obejmuje?

@Wiktoria

Dzień dobry, Niestety nie ma możliwości zakupu auta na raty i nie udzielamy gwarancji Pozdrawiam

Andrzej R. - Osiedle Młodych

Kupiłem u pana Marka samochód (Suzuki Alto) 6 lat temu. Do dzisiaj jeździ bez zarzutu. Żadnych usterek ukrytych lub wiadomych. Obsługa bardzo miła, pomocna i rzeczowa. W tej chwili zamieniam samochód na inny w tym samym miejscu bo przez te lata nie raz przekonałem się o wysokich kompetencjach zarówno właściciela salonu jak i jego pracowników. Polecam każdemu i życzę by wszyscy byli tak zadowolonymi klientami jak ja i moja żona. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych zakupów.

@Andrzej R. - Osiedle Młodych

Dziękujemy Panie Andrzeju za pozytywny komentarz i pozdrawiamy :)

Katarzyna

@Katarzyna

Witam, niestety nie poszukujemy nikogo do pracy :/ Pozdrawiam

Dominika
@Właściciel

A może teraz kogoś szukacie? Czy w ogóle nie potrzebujecie pracowników?

@Dominika

Witam, aktualnie nie poszukujemy :/

Pablo
@Właściciel

Witam. Ja jeszcze mam pytanie. Generalnie do przyuczenia przy sprzedaży aut też nie szukacie stażystów? Bo nie wiem, czy taka opcja w ogóle jest. Szukam właśnie firmy, gdzie mógłbyś się czegoś nauczyć i złapać trochę doświadczenia. Uwielbiam samochody i zawsze myślę, że bym mógł coś wnieść do firmy. Jeszcze zapytam, czy tu są stałe godziny pracy dla osób, co tu już robią?

@Pablo

Dzień dobry, Niestety nie poszukujemy stażystów ani pracowników :/

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Auto Handel Marek Misiun? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Lukasz

Polecam z czystym sumieniem, samochod kupiony ponad rok temu, zrobiony jedynie serwis olejowy i jak do tej pory auto sprawuje się bardzo dobrze

@Lukasz

Dziękujemy za pozytywny komentarz :)

marek

Uważam że złe wpisy mogą a nawet powinny być, ale co do Pana Marka moja opinia jest bardzo dobra i polecam jego samochody . W ciągu 20 lat wymieniłem u Niego 5 samochódów róznej marki i nie narzekam. oczywiście w praniu zawsze wyskoczyła jakaś rzecz ale w sumnie nie było to kłopotliwe a i też usterkę usunął Pan Marek. Co do jazdy próbnej wolno nam było smemu się przejechć, ocenić i jechać do swojego rzeczoznawcy. Ceny - też były widełki i granica przyzwoitośći - obie strony były zadowolone. Tyle z mojej strony pzdr i polecam MAREK

@marek

Dziękuję za pozytywny komentarz i pozdrawiam

Rem

Sprzedają auta z ukrytymi wadami,które wychodzą po kupnie o których dobrze wiedzą.Kończy się to wielkimi kosztami.Bardzo uważać,zanim kupi się tam auto!

@Rem

Proszę powiedzieć kiedy i jakie auto Państwo kupili ?

Grażyna
@Rem

Jest możliwość skorzystania z neutralnego specjalisty który sprawdziłby wcześniej to auto?

Alicja

Ale jak to, te rzeczy nie były od razu widoczne? Nie było możliwości jazdy próbnej?

@Grażyna

Oczywiście, że tak.

@Właściciel

I każdy klient z tej możliwości korzysta? Ogólnie to dochodziły jakieś bezpośrednie skargi odnośnie tego czy ludzie tylko na forum mają odwagę tak pisać?

@Karolina

Nie każdy klient korzysta z tej możliwości, chociaż każdy może. Jeśli chodzi o skargi w przeciągu kilku ostatnich lat bezpośrednio wpłynęła jedna, Państwo kupili samochód i po 6 miesiącach od zakupu mieli pretensje, że musieli wymienić rozrząd i sprzęgło, do którego zużycia z resztą się mocno przyczynili. Ze względu na to, ze były to rzeczy eksploatacyjne i minęło pół roku, nie ponosiliśmy winy za ich zużycie. Państwo byli niezadowoleni i postanowili wystawiać negatywne komentarze gdzie tylko mogli informując nas, ze jest to w zamian za to, ze nie chcieliśmy im zwrócić pieniędzy za wymiany, których dokonali.

Co było nie tak w Twoim samochodzie? :/ Aż tak źle że mówisz o złomie? :O

@Alicja

Zawsze jest możliwa jazda próbna i możliwość sprawdzenia na stacji diagnostycznej. Komentarz od @Kasia i @Rem są wystawione przez tę samą osobę, która wymagała wymiany rozrządu po pół roku od zakupu i teraz piszę po złości.

Kam

Samochód służy nam od wielu lat Polecam

@Kam

Od wielu lat, czyli od ilu? :-) Bo nie wiem ile dla Ciebie to sporo, ja myślę nad kupnem auta, a tutaj nie wszystkie opinie są za fajne...

Kam
@Alicja

Ponad 5, znajomi też kupowali i nie narzekali

Tomasz
@Kam

A ceny są dobre? Duże prowizje mają?

K
@Tomasz

Myśle, ze ceny normalne, a auta w naprawdę fajnym stanie

Magda

Witam a ja z trochę innym zapytaniem, mój syn szuka praktyk szkolnych, czy wy takie organizujecie?

@Magda

Witam, niestety nie organizujemy

iii

W aucie po tygodniu padł silnik(uszcszelka pod głowicą, panewki) i chłodnica, przypadek? Sprzedawcy się wypieli nie chcieli dogadywać, obsmiali po kontacie telefonicznym z nimi

Wlaściciel
@iii

Witam, Nikt nie kontaktował się w sprawie wyżej opisanych problemów, proszę nie pisać nieprawdziwych komentarzy i nikogo nie oczerniać. W razie problemów zawsze działamy na korzyść klienta i pomagamy, tym bardziej, jeśli wada powstaje po tak krótkim czasie od zakupu. Pozdrawiam Auto-Handel

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Marek Misiun - Pomiechówek

• Jak się pracuje w Auto Handel Marek Misiun?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Handel Marek Misiun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Handel Marek Misiun?

Auto Handel Marek Misiun
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Pogodna 26
    05-180 Pomiechówek