Opinie o Wojciech Śliwa Paleo-1 w Brzesko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wojciech Śliwa Paleo-1. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojciech Śliwa Paleo-1 o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojciech Śliwa Paleo-1 w Brzesko

Czy Wojciech Śliwa Paleo-1 organizuje staże dla studentów?

Kodeks pracy dla tej firmy nie istnieje. Pracownicy pracują praktycznie w każdą sobotę. Nie dostają za to dnia wolnego w tygodniu. Średni czas pracy to 6 dni w tygodniu. Jeśli jest niedziela handlowa to nawet 7. Nie dostają też dodatku za nadgodziny. Przeliczając godziny pracy do wynagrodzenia- wychodzi średnio za godzinę pracy mniej niż minimalna ustawowa. Zdaża się osoby które mają 60 dni urlopu do wybrania. Zebrało się z kilku lat. Na papierze oczywiście wszystko jest zgodne z kodeksem pracy. Pracownicy tez firmy to świetni ludzie. Pracowici, bardzo zgrani, mili. Angażuja się w pracę w 100%. Niestety nikt się nie odezwie. Każdy boi się stracić pracę. Chiałbym aby właściciel docenił swoich pracowników. Poprawił warunki pracy. Przestrzegał kodeksu pracy. Nigdy nie wiadomo jak życie się potoczy. Jutro jego dzieci, wnuki będą szukać pracy. Myślę, że także by chciał aby trafiły na uczciwego pracodawcę, któy będzie doceniał ich pracę i przestrzegał kodeksu pracy. Pracownik.

Prawda

W końcu ktoś napisał prawdę o tej firmie.

Adrian
@Prawda

dzięki za Wasze opinie, a żona chciała iść się rozpytać o pracę. ktoś z tym właścicielem rozmawiał o tych kwestiach, czy nie da się z tym człowiekiem szczerze pogadać o problemach?

Rozmowa Nowy wpis
@Adrian

Właściciel świetnie zdaje sobie sprawę z sytuacji. Nawet jak sprawa jest zgłoszona to obrywa kierownik, pracownicy za wszystko a nie on sam. Tylko jeśli nikt nie będzie chciał pracować a wszyscy pracownicy zaczynać domagać się swoich praw coś się zmieni.

Paleo Nowy wpis
@Prawda

Odradzam pracę w sklepach Paleo. Kolejny Janusz biznesu- wykorzystujący swoich pracowników.

Aneta

wspomniał tutaj ktoś, że Przeliczając godziny pracy do wynagrodzenia- wychodzi średnio za godzinę pracy mniej niż minimalna ustawowa. ile w takim razie to wychodzi powie ktoś ?

Smutna Nowy wpis
@Aneta

Mi nie wypłacili za 4 dni pracy w jednym miesiącu. Uzbieralo mi się z nadgodzin. Nie wypłacili za nadgodziny.

Właściciel nie wypłaca całego wynagrodzenia. Pracujesz w niedzielę a potem się okazuje że ci nie zapłacą za ten dzień. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Wojciech Śliwa Paleo-1? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojciech Śliwa Paleo-1 - Brzesko

• Jak się pracuje w Wojciech Śliwa Paleo-1?

Zobacz opinie na temat firmy Wojciech Śliwa Paleo-1 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojciech Śliwa Paleo-1?

Wojciech Śliwa Paleo-1
  • Targowa 2