Opinie o Chyncar Wojciech Chmielewski w Chynów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Chyncar Wojciech Chmielewski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Chyncar Wojciech Chmielewski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chyncar Wojciech Chmielewski w Chynów

Jakie są warunki zatrudnienia w Chyncar Wojciech Chmielewski?

Chyncar Nowy wpis

Witam, na dzień dzisiejszy nie mam potrzeby na zatrudnienie.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Chyncar Wojciech Chmielewski odbywa się również w języku angielskim?

Chyncar Nowy wpis

Firma nie zatrudnia pracowników.Pozdrawiam.

Zawiedziony

Niestety nie mogę polecić tego miejsca. Wady samochodów są sprytnie maskowane, sprzedający jest miły tylko do momentu zakupu auta, jak już coś jest nie tak to mówi że nie zna się na samochodach co jest dziwne bo przecież je sprzedaje więc powinien mieć wymaganą do tego wiedzę. Radzę omijać to miejsce bo auto zakupione tam to istna skarbonka.

Justyna
@Zawiedziony

Naprawdę twierdzi, że się nie zna? Faktycznie to trochę dziwne zwłaszcza, że firma już trochę na rynku jest. W dawnych komentarzach widać, że mówią o nim jako o uczciwym człowieku, więc może w waszym przypadku doszło do jakiegoś dziwnego nieporozumienia?

@Zawiedziony

Dziwię się ,bo nikt nie zgłaszał do mnie problemu a wystawia mi negatywa.Jest to nieuczciwe.

@Zawiedziony

Witam,nie pamiętam takiej sytuacji i takiej rozmowy żebym mówił ,że nie znam się na autach.Po pierwsze nie otrzymałem zgłoszenia jakiegoś problemu od właściciela zakupionego auta.Po drugie jest to czysta złośliwość .Po trzecie jest telefon to się wyjaśnia problemy.Nie rozumiem zatajania kto co kupił.Mam czyste sumienie.A co do usterek zajmuję się sprzedażą używanych samochodów -NIE NOWYCH.

Justyna
@Chyncar

Ciekawa w sumie jestem czy ta sytuacja została jakkolwiek wyjaśniona czy na publikacji tamtej opinii się skończyło?

@Zawiedziony

Brak słów na pretensje kupującego,pomimo rekompensaty pieniężnej na zużyte po miesiącu sprzęgło nadal jest niezadowolony i wystawia negatywy gdzie się da.Sprzedaję auta używane ,więc nie rozumiem pretensji po zakupie auta wcześniej sprawdzonego w ASO całej historii pojazdu i akceptacji w dniu zakupu oraz sprawdzenia auta na Okręgowe Stacji Kontroli Pojazdów.Przebyta trasa 300km i po miesiącu stwerdzenie o zużytym sprzęgle i obarczeniu mnie kwotą naprawy.Pomimo tego zwrot 1000zł z dobrej mojej woli na części eksploatacyjne i tak nie dały zadowolenia pomimo akceptacji kupującego.ŻENADA ,ŻYCZĘ TAKICH SAMYCH KLIENTÓW I LUDZI WOKÓŁ SIEBIE ZAWIEDZIONY KLIENCIE.Pozdrawiam i życzę tylko zdrowia oby było bo to najważniesze .

Paulina

Polecam, auta bardzo zadbane, nawet te starsze. Zarejestrowane, przygotowane od razu do jazdy.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chyncar Wojciech Chmielewski? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Chyncar Wojciech Chmielewski?

Chyncar

Witam, firma jest jednoosobowa.Nie zatrudniam pracowników. Pozdrawiam.

Czy pracownicy Chyncar Wojciech Chmielewski mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Chyncar

Witam, jestem firmą jednoosobową ,,na dzień dzisiejszy nie zatrudniam pracowników.Pozdrawiam Wojciech Chmielewski Chyncar.

Artur
@Chyncar

Dzięki za info. Myślisz że w przyszłości to się zmieni jeśli firma się rozwinie albo będziesz potrzebował kogoś do współpracy na B2B? Jakby co wrzucaj tu informacje.

Klient
@Artur

Pewnie nie.

Robert

Bardzo rzetelna osoba, zarówno przy oględzinach samochodu jak i załatwianiu formalności nie było najmniejszego problemu. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Z pewnością polecam!

Elżbieta

Cześć, znalazłam same opinie pd osób korzystających z usług firmy oraz ogłoszenia o sprzedaży samochodów. I zastanawiam się czy firma obecnie poszukuje w ogóle pracowników oraz jak wygląda praca u nich. Ktoś ma jakieś informacje?

Tomasz

Sprzedawca bardzo pomocny i profesjonalny. Auto w 100% było takie jak w ogłoszeniu bez żadnych ukrytych wad. Polecam w 100% uczciwy, kontaktowy, miły.

Bartek

Dodam tylko, że to jest również bardzo dobry pracodawca a może właśnie dlatego klienci są tak zadowoleni?

Paweł Sycow

Warto było jechac 300km żeby kupić Mercedesa A klase. Samochód zgodny z opisem. Miła i kompetentna obsługa. Polecam

Daniel

Kompetentny uczciwy i życzliwy sprzedający.

zajaczkowski7

opinia bardzo pozytywna ,auta zgodne z opisem godne polecenia,profesjonalna i miła obsługa, można śmiało polecić to miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Chyncar Wojciech Chmielewski - Chynów

• Jak się pracuje w Chyncar Wojciech Chmielewski?

Zobacz opinie na temat firmy Chyncar Wojciech Chmielewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chyncar Wojciech Chmielewski?

Chyncar Wojciech Chmielewski
4.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szkolna 20A
    05-650 Chynów