Opinie o Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak w Brześć Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak w Brześć Kujawski

Kamil

Ludzie (usunięte przez administratora) was. Kupujecie od niego auta za 1/4 ceny wartości takiego auta i oczekujecie ze to będzie auto z Salonu i igła. Jebnijcie się w łeb barany

Pola
@Kamil

Nie musi być z salonu, wystarczy żeby był sprawny technicznie!!! Jeszcze przed wyborami jakimś cudem stał się sponsorem w łokietku. Niech ten gad pomaga sprzedając sprawne samochody. Tymi autami wozi się dzieci.

Anetka Nowy wpis

Dzień dobry czy mechanicy są teraz zatrudniani? Widziałam te opinie dotyczące jakichś problemów z autami. Mój partner pracował już w jednym komisie i raczej dobrze mu szło ale przeprowadzamy się w okolice Brześcia. Jakieś ogłoszenia ktoś widział lub cokolwiek?

Xxx
@Kamil

Sam się (usunięte przez administratora) nie oznacza to że samochód ma być totalnym gruchotem nikt za te pieniądze nie liczy na to że będzie idealny samochód ale gość wystawia samochody jako sprawne ludzie jadą z daleka bo kity wciska przez telefon a można kupić tanio i dobrze więc zastanów się co piszesz bo te samochody nie nadają się do jazdy tylko na zlom

Pola Nowy wpis
@Kamil

Samochody nienadające się do jazdy? Czy ktoś jeszcze to potwierdzi? Chce się zaznajomić z tym tematem bo tak się składa, że mój chłopak będzie szukał czegoś do dorobienia, może i tutaj zerknąłby pod maskę jeśli trzeba? wiecie jakie mogłyby przypadać zarobki?

Czy Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak organizuje staże dla studentów?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Wiem coś o tym. Przez tego Pana poniosłam ogromne straty po zakupie u niego auta. Popieram Panią Teresę i przestrzegam aby niekupować auta u tego pseudo-handlarza.

Prace również ktoś odradza? Było parę wzmianek wcześniej o pracownikach ale opinii od nich samych nie widzę a ktoś już pytał o szkolenia zewnętrzne. W tym przypadku jakieś w ogóle są konieczne? Jakie ewentualne?

Czy w Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak są szkolenia zewnętrzne?

T4

Witam Pod żadnym pozorem nie przelewajcie żadnych pieniędzy temu gościowi. Każe wysłać ZADATEK w kwocie 500 zł i nie zwraca a prawo jest po jego stronie. Jeżeli już chcecie to zrobić to w formule ZADATEK przelejcie 510 zł ( do 500 zł sąd nie bierze pod uwagę ) lub wpisujcie ZALICZKA Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora)

Poszkodowany

Wywalili (usunięte przez administratora) z olx i otomoto.Teraz grasuje na marketplace. Nie wpłacać zaliczek!!!!!!!! Pracownik klamie ze szef odda pieniadze a potem blokuje numer z którego się dzwoni.Bardzo dziwne że od kilku lat (usunięte przez administratora) a on dalej działa.

Poszkodowany

Uwaga na tego oszusta.nie oddaje zaliczek na samochód.WYCOFAL SIE Z TRANSAKCJI I ZALICZKĘ UKRADŁ!!!!!!

Truker

Tydzień temu kupiłem w tym komisie auto.Wizalnie auto ładne po przejechaniu 200 kilometrów sìlnik tłucze jak by miał wyskoczyć spod maski.Po konsultacji u kilku mechaników okazało się że silnik do szczegołowej naprawy lub do wymiany .Po telefonie do pracownika i zgłoszeniu problemu ten odsyła mnie do właściciela a ten ma wywalone na tą sytuację.

Małgorzata
@Truker

No i jak to się rozwiązało? Udało się dogadać z tym pracownikiem? Chyba, że byli jacyś inni, którzy temat ogarnęli? To był ktoś z biura? Ile osób tu w firmie tak właściwie się zatrudnia?

Poszkodowany

Witam Szukam osób oszukanych przez tego Pana, po rozmowach z prawnikiem i podejściu Pana Tomasza do rękojmi, chciałbym skierować pozew zbiorowy.

Sylwia

Proszę o kontakt 736048000

Sylwia

Proszę o kontakt 726048000

Asia

Znajdź mnie na Facebooku Joanna Koptyra

@Poszkodowany

Aktualne bo ja też składam sprawę

Www

Komentarze niestety sa usuwane nasz samochód już rok stoi w warsztacie I nikt niepotrafi gio naprawić więc najwyższa pora wziąć się za tego osobnika

@Poszkodowany

Witam rownoez kupilam tam auto. Po 2 dniach odpadl mi tlumik po ogledzinach u mechanika totalny zlom. Wszystko zrobione na sztuke,zeby na 1 rzut oka bylo ok. Sprobuje zwrocic auto. Minal tydz od zakupu

@Poszkodowana

Nie odda kasy. Dołącz do składających pozew.

@Poszkodowany

Witam. Jestem osobą poszkodowana przez tego bezczelnego właściciela komisu. Kupione auto po przejechaniu 130km nienadawalo się do dalszej jazdy. Koszty laweta i naprawy to połowa wartości auta. Proszę o kontakt na e-mail slawekkuszel@interia.pl

Damiano

Ja się zgłaszam

Emilia
@Damiano

A ty w jaki sposób zostałeś wprowadzony w błąd? Rozwiniesz?

@Poszkodowany

Witam miałam podobną sytuację auto nawet do domu niedojechało .zwrot niemożliwy sprzedawca to cham

Honorata

skoro coś takiego ci zrobił to czy Krzysztofie zgłosiles sprawe na policji i masz na to dowód? w necie kazdego można oskarzyc, pamietaj ze internet nie jest anonimowy mimo wszystko

@Honorata

Proszę Panią. Może Pani jest zwolenniczką tzw obsmarowywania kogoś w necie. Tym pseudo komisem powinna zająć się prokuratura. Tyłu ludzi którym ten Pan sprzedal uszkodzone auta które kupuje w komisie w Bydgoszczy za niska kwotę bo są uszkodzone a potem podreperuje i sprzedaje że 100%towa kożysvia dla siebie a klient przejeżdża 100km i silnik ma do remontu.

Krzysztof z Gdańska

Zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)nie umiejący się wysłowić . Z kulturą też wspólnego nie miał dosłownie nic. Jechałem z Gdańska po zarezerwowany samochód lecz został sprzedany nie informując mnie o niczym . Dowiedziałem się dopiero o tym na miejscu . Serdecznie nie polecam .

Kinga

Katastrofa . Na stronie zdjęcia super eleganckie a na miejscu szrot mega szrot . Jechałam aż z Bydgoszczy nie polecam

Mirek

Potwierdzamy negatywne opinie o nie komisie lecz szrocie samochodowym ,który (usunięte przez administratora) i przekłamuje informacje podane w internecie o samochodach. Po przejechaniu 200 km w celu zakupu auta zastaliśmy na miejscu w komisie w Starym Brześciu 23b nie rozreklamowane auto, ale śmierdzący , zbutwiały pojazd nie nadający się by w nim siedzieć nawet 10 minut. Po obejrzeniu 10 aut było tylko gorzej. Nie dajcie się nabrać na piękne zdjęcia. Smutne jest to, że niektóre z tych samochodów mają reklamę OTOMOTO.

Czarek
@Mirek

nie ma żadnych samochodów wartych uwagi?

hahaha
@Mirek

a jakiej wartości był ten pojazd który oglądaliście ?? pewnie wartości złomowej

Ilona
@Mirek

Niesamowite, że przez internet nie czuć zapachu auta :D Może warto było dopytać właściciela o szczegóły przed taką daleką podróżą?

M

Ludzie kupujecie samochód za 40% 50% wartości rynkowej a wymagacie cudów. A cuda się nie zdarzają.

Xyz
@M

Dokładnie! Cena idzie z jakością. Chociaż ja już przez rok czasu jeżdżę autem z komisu i jestem zadowolona.

@M

Cudu to Pan potrzebuje żeby wiedział o czym pisze. Właściciel odkupuje auta za 30%ceny i sprzedaje zepsute oszukując klientów którzy nie zdają sobie sprawy w jakim stanie mechanicznym są auta. (usunięte przez administratora)To się nazywa obiektywna ocena.

Poszkodowana

Przestrzegam wszystkich,którzy chcieliby kupić jakiekolwiek auto u tego Pana.Zakupiłam auto w tym komisie choć miałam już na początku obawy,ale pracownik tego Pana skutecznie je tłumaczył. Po przejechaniu 130km w aucie zagotował się płyn chłodniczy co uniemożliwiło dalsza jazdę. Laweta wyniosła mnie 1000zl a mechanik stwierdził że auto wymaga nowego silnika lub naprawy obecnego. Koszty z tym związane szacuje na około 4tys zł. Po skontaktowaniu się z właścicielem komisu usłyszałam na propozycje polubownego dogadania się że mam mu oddać sprawne auto bo takie mi sprzedał a na koniec obrzucił mnie wyzwiskiem (usunięte przez administratora) Ten Pan jest zwykłym bezczelnym oszustem,który wzbogaca się na ludzkiej krzywdzie. Jeżeli jest jakiś zbiorowy pozew to jestem zainteresowana aby do niego dołączyć.Ostrzrgam -nie kupujcie aut w tym komisie od Pana Wojtczaka ani pracowników.

Nie polecam kupować nic od tego czlowieka. (usunięte przez administratora)

Treser błaznów

Czemu (usunięte przez administratora)wrzucanie te (usunięte przez administratora)wizytowki za wycieraczki samochodów i to tylko w nocy? Tak się boisz Tomeczku że musisz się ukrywać, nie możesz sam tych śmiesznych wizytówek nosić? Jesteś żałosnym błazenkiem i oszustem wysługującym się innymi, co można odczuć już w rozmowie telefonicznej i bądź pewny że nie jesteś nietykalny. Zastanów się jak jeszce trochę będziesz dupe mydłem smarował jak ci ludzie zrobią pozew zbiorowy, a trochę się tego nazbierało

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak - Brześć Kujawski

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak?

Firma Handlowo Usługowa Tomasz Wojtczak
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 23B
    87-880 Brześć Kujawski