Opinie o Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb w Zielona Góra

Czy w Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb są szkolenia zewnętrzne?

UjeMuje Nowy wpis

Ta pani to zwykła (usunięte przez administratora) Na początku bardzo trudno skontaktować się z tą kobietą. Twierdzi, że nie ma zasięgu, ale w praktyce bezczelnie wyłącza telefon w ciągu dnia i włącza dopiero późnym popołudniem bądź wieczorem (chodź twierdzi, że jest dostępna od 12 do 20). Umówiona konsultacja nie dochodzą do skutku, bo nie można się dodzwonić. W innym terminie, gdy to pani miała zadzwonić, konsultacja również nie dochodzi do skutku, bo pani nie dzwoni. W żadnym przypadku nie ma żadnej informacji wyjaśniającej, przeprosin. Generalnie kobieta oczekuje, że to ty masz do niej wydzwaniać, bo ci zależy i jesteś zdesperowany, natomiast jej nie obowiązuje żadne człowieczeństwo ani etykieta. Na dokładkę jest jeszcze maminsynek, który to (jeżeli uda ci się dodzwonić) często odbiera telefony i kpi sobie z ludzi, którzy chcą się z kobietą skontaktować. Wkrótce po „oczyszczeniu z pieniędzy" kontakt się urywa. Myślę, że mogę się podpisać pod opiniami pozostałych osób, że kobieta żeruje na zdesperowanych ludziach i potrafi jedynie „oczyszczać" z pieniędzy. To zabawne, że w wywiadach narzeka, na niefajnych klientów, którzy jej nie płacą i robi z siebie biedną sierotkę, natomiast w rzeczywistości nie ma szacunku do drugiego człowieka. Motto tej pani to „ostatni będą pierwszymi", a w rzeczywistości brzmi „ja muszę być pierwsza, więc będę was wszystkich traktować jak ostatnich".

Strzelec

Przestrzegam wszystkich, uważajcie na tę kobietę, oczyszcza ludzi ale z pieniędzy. Bardzo "ładnie" mówi i to (usunięte przez administratora) ludzi z kłopotami którzy szukają pomocy, może z teorii coś wie ale efektu pomocy żadnej. Jak mogą żyć na świecie tacy ludzie co żerują na ludzkiej krzywdzie i wyciągają ostatnie oszczędności.

Zadowolony Nowy wpis
@Strzelec

Dorota Hałdyn-Biel to cudowna jasnowidz i empata. Mnie bardzo pomogła i jestem zadowolony. Jeśli czujesz niedosyt lub że zostałeś naciągnięty, poproś o zwrot poniesionych kosztów. Na pewno się do tego odniesie. Ja ze swej strony serdecznie dziękuję za skuteczną pomoc i pozytywne zmiany w moim życiu. Pani Dorota jest pani cudownym człowiekiem. Wdzięczność.

Jasnastrona Nowy wpis
@Strzelec

Czy mogłabym prosić o więcej informacji na ten temat?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Bardzo proszę uważać na tę panią. Moim zdaniem to jest (usunięte przez administratora) Wzięła ode mnie 4600. Koszmar. Wyłudza pieniądze.

Strzelec
@Ewa

Można wiedzieć kiedy to było, ode mnie 4000

Zawiedziona

Proszę uważać na tę osobę. ma moc, ale niekoniecznie korzystną, wyciąga energię i pieniądze. kilka osob po kontakcie z nią czuła się mocno osłabiona.Nie polecam.

Ann

Zazdroszczę, że udało się Pani mnie jakiś Pan potraktował bardzo średnio skutecznie uniemożliwiając pracę z p.Dorota...a szkoda...

Lidia

Rzuciła na mnie Pani Dorota zaklecie boskie juz sie czuje o niebo lepiej obiecuje obejrzec film nieniqnska przepowiednia i uwazac na nogi. Pozdrawiam cieplutko

Zostaw merytoryczną opinię o Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb - Zielona Góra

Dorota Haładyn-Biel Gabinet Medycyny Naturalnej i Wróżb
  • Zyty 16 lok. 7