Opinie o Daniel Sztobryn Pionpal w Pionki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Daniel Sztobryn Pionpal. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Daniel Sztobryn Pionpal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Sztobryn Pionpal w Pionki

Były Pracownik Nowy wpis

P Daniel (usunięte przez administratora)mnie na wypłate i wypisuje groźby jak prosiłem o zwrot pieniędzy . A te wszystkie pozytywne wiadomości wypisuje p.Pawel jego zapijaczony robol

Jakie są warunki zatrudnienia w Daniel Sztobryn Pionpal?

Paweł Majewski Nowy wpis

Jestem po szkole budowlanej i mam 20 lat doświadczenia w zawodzie jako zbrojarz ale tego co się dzieje w tej firmie nie da się opisać. Podczas mojego urlopu strop został tak źle zrobiony że firma została wyrzucona z budowy a pracownicy w tym ja nie otrzymaliśmy wynagrodzenia. Wszystko przez to że Pan Daniel Sztobryn z ledwością czyta plany i wszystko stara się zrobić byle szybciej nawet jeśli miało by to być niezgodnie ze sztuką budowlaną. Jako pracodawca jest osobą chamską i nieuczciwą. W sytuacjach spornych potrafi grozić nie tylko pracownikom ale i kierownikowi budowy oraz zleceniodawcom. Wszystkie opinie ujawniające jego niekompetencje i nieuczciwość tłumaczy nieżyczliwą konkurencją.

Wiecie, czy Daniel Sztobryn Pionpal udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Daniel Sztobryn Pionpal? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Firma warta polecenia, wybudowali mi dom bez żadnych zastrzeżeń i zgodnie z projektem . Właśnie pomocny w kwestii doboru materiałów i betoniarni. Firma warta polecenia.

Wiktoria
@Paweł

I faktycznie do żadnych niedociągnięć nie doszło? Bo po wcześniejszych opiniach spodziewałabym się innego efektu. Były to fejki czy może cała ekipa została zmieniona i stąd ten pozytywny efekt, orientuje się ktoś?

Pawel
@Wiktoria

Z tego co widzę to wydaje mi się że to były fejki i nie ma co patrzeć na to że jest jakaś negatywna opinia bo taką może zawsze wstawić niezadowolony pracownik lub konkurencja i nie da się tego udowodnić kto to był. Osobiście jestem zadowolony z wykonania projektu tej firmy i niepowstydze się polecić ich znajomym .

Grzegorz
@Pawel

Ile czasu zajęło wykonanie? Bo to ważne. Wykończeniówkę również robią?

Pawel
@Grzegorz

Dom 180 m2 , dwa stropy teriva , jedne schody zabiegowe, cztery kominy i zeszło im równy jeden miesiąc . Jestem zadowolony i mogę polecić firmę. Pozdrawiam

Dawid

Pracodawca poniżej poziomu krytyki, od pewnego dnia nie kazal przyjeżdżać bo ,,ukraincy" pracują. Nie wypłacił pieniędzy, podczas rozmów wulgarny i pretensjonalny.

@Dawid

Kolego Dawid dobrze napisałeś że Ukraińcy pracują i szanują swoją pracę i Szefa ,a co do ciebie to na pewno miałeś wypłaconą wypłatę bo pracuję już w tej firmie parę lat i nigdy się nie zdążył żeby ktoś nie dostał wypłaty . A tak dobrego i wyrozumiałego Szefa to ze świecą nie znajdziesz i dodam na koniec ze zawsze znajdź się taki jak ty któremu żadna praca nie pasuje bo najlepiej pobierać socjal i siedzieć(usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Dawid

Dramat po prostu

Właściciel

Witam, Panie Karol232 nasza firma nie zajmuję się żadnymi blachami . Pomylił Pan pewnie firmy. Pozdrawiam

Jacek

Uwaga ostrzegam wszystkich przed korzystaniem z usług tej firmy, zarówno pan właściciel jak i jego ekipa nie mają elementarnej wiedzy na temat budownictwa. Sam padłem ofiarą tej pseudo firmy budowlanej , w tej chwili mam cały strop do zdjęcia wraz z nadprożami. Nie znają się, nie mają pojęcia o budowlance a na dodatek po całej sytuacji nie odbierają telefonu , nie odpisują na maile. Musiałem oddać sprawę do Sądu.

Co wchodzi w skład sprzętu pracowniczego?

Zibi

@Henryk a na jakim stanowisku pracujesz?

Henryk
@Zibi

Na budowie

Magdalena
@Henryk

Po ile godzin się pracuje w Daniel Sztobryn Pionpal? Czy praca jest wyjazdowa?

Nice
@Magdalena

9 godzin, praca przeważnie w Warszawie

Henryk

Dobra firma to jedna strona medalu a druga to , że firma jest dobrym pracodawcą, polecam pracę.

Bardzo dobra firma! dokładnie i profesjonalnie postawili mi dom , mieli stawiać w trzy miesiące ,a stał po 2 miesiącach . Śmiał mogę polecić firmę PIONPAL . Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Daniel Sztobryn Pionpal? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Z tego co mi wiadomo to w dziale budowlanym godziny są płatne od 20 do 30 zł za godzinę w zależności od umiejętności, a w dziale serwisowym palet jest płaca akordowa.

Witold
@Zainteresowany

Wiesz może, czy w dziale budowlanym zatrudniane są osoby bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym zweryfikować możliwości w tym zakresie, dlatego liczę na Twoją pomoc.

Właściciel

Konkurencja nie śpi

Karkop
@Właściciel

To są tzw. firmy "KRZAK"

hm

aaa

byłem tam

Trzymajcie się od tej firmy z daleka. Praca bardzo ciężka jak w kamieniołomie po 20 h dziennie na wyjazdach, delegacja nie jest płacona dieta dzienna również. Ubrania robocze trzeba mieć swoje!! Właściciel nie daje umowy,!!! Oszukuje na wypłacie albo jej nie wypłaca! Nie dajcie się nabrać na jego ogłoszenia! PIP powinien się tym zająć co już zostało i tak zgłoszone. Dniówka wyjdzie wam max 50 zł za 20 h ciezkiej tyrki

Muzykant
@byłem tam

Kolego Łu..sz, Mówisz chyba tylko o sobie, bo inni są zadowoleni!!! Każdą firmę obsmarujesz, bo masz dwie lewe ręce.Nikt ci za grzebanie w (usunięte przez administratora) nie zapłaci. Jedno wiem, że ty nigdy się nie zhańbisz pracą Życzę wiele szczęścia, bo na pewno będzie ci ono potrzebne.Pozdrawia Muzykant

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Sztobryn Pionpal - Pionki

• Jak się pracuje w Daniel Sztobryn Pionpal?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Sztobryn Pionpal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Sztobryn Pionpal?

Daniel Sztobryn Pionpal
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Adama Mickiewicza 49 lok. 5
    26-670 Pionki