Opinie o PKP Polskie Linie Kolejowe w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PKP Polskie Linie Kolejowe. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PKP Polskie Linie Kolejowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKP Polskie Linie Kolejowe w Warszawa

Bartek. L

Dzień dobry. Wiecie może czy w Warszawie na nowogrodzkiej badania dalej robi ta okulistka, która każdemu wynajduje jaskrę i potem każe robić badania w prywatnej klinice swojej córki? Pozdrawiam

@Bartek. L

Tak zgadza się ta pani nadal tam pracuje przynajmniej była ostato jak robiłem badania. Swoją drogą to żałosne że w plk państwowej firmie szerzy się tego typu korupcja

Rob

Czytam i czytam. Plk pomogła mi się zwolnić mimo ,że do samego końca lubiłem tę robotę. Sam zarabiałem na rodzinę, ale zaczęto mnie przesowac po nastawniach, aż tę 3500 na rękę po 8 latach pracy nie starczało na życie. Każdy do kogo się zwracałem, że finansowo nie daje rady i proszę o nastawnie bliżej miał mnie gdzieś. A na samym końcu mogłem przejść na nastawnie jakieś 70 km od domu. Firma obstawia się emerytami gdzie i tak zaraz odejdą, a młodych mają gdzieś. Wróciłbym jednak, ale dojazd w granicach rozsądku do 25km. Co zrobić nie ma z kim gadać

@Rob

Miałem to samo hehehe nie żałuję, że odszedłem, teraz mam prace kolo domu 1.5 tysiaka wiecej niz za nastawniczego, 8h i do domku :)

@Artur

A zdradzisz czym się teraz zajmujesz?

@Tomson

Operator produkcji.

Zatroskany

Nepotyzm rozwiniety niesamowicie ,polecam każdemu który lubi mało zarabiać nauka absurdalnych rzeczy standard pełno toksycznych ludzi nikt nie jest za nic odpowiedzialny typowy socjalizm zero kreatywności myślę że Wigilię można śmiało urządzać w pracy mężowie żony córki synowie .

@Zatroskany

Mało zarabiać? Dobre.Masa ludzi ma pensje na poziomie 3 tysięcy złotych. Dla kogoś kto ma kredyt mieszkaniowy przy obecnych cenach w sklepach to już zaczyna być WEGETACJA. Tak oto rośnie prestiż zawodu kolejarza !!! Związki dziś święto ludzi pracy, chyba czas się obudzić!?!?

alien
@Zatroskany

szkolenia na których ględzą to samo od lat,badania psychotesty jak na pilota f 16 a zarobki ....,ogromny moloch , powielane stanowiska , filie zakładów gdzie biorą pieniądze za darmo,system płacowy i podejście jak za komuny ale są ludzie co nie narzekają bo biorą ogromne pieniądze nic nie robiąc .oczywiście idą potężne inwestycje i tory się modernizuje ale przy tym robią potężne wałki .

Piotrek

Inflacja za kwiecien 11,5 procent już wynosi według GUS. W co grają związki zawodowe??? Czekają aż pracownikom na chleb i kaszę nie starczy???

Monter

Jeśli mają zamiar przyjąć dzwonili w miarę szybko. Przebieg jak przebieg... rozmowa wstępna, komisja, badania, szkolenie BHP, a na koniec umowa z rozczarowaniem. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że Pani Ewa nie ma pozwolenia lub nie chce mówić o zarobkach. Jeśli bym wiedział, że zarobki są poniżające, to w ogóle bym sobie tą firmą głowy nie zawracał. Tutaj na gowork nikt właśnie o tym nie pisał. Na rekruracji pomimo wielokrotnych zapytań, to wymijająco odpowiedzą tylko..., a gdzie wezmą też nie wiadomo "to zależy jak dyrektor zdecyduje..." etc., ale zazwyczaj najbliżej zamieszkania, jednak nie jest to regułą. Na komisji pytają jakby miało się zarabiać jako specjalista i w ogóle..., a za takie pieniądze, to mogą sobie brać pijaczków z ulicy. No i zostały badania... Pani Ewa twierdzi, że zrobi się w jeden dzień :D, to jak może Pani kiedyś sobie przeczyta niech sobie uświadomi, że nie ma tam takiej możliwości! i nie wprowadza ludzi w błąd, że Pani w okienku na badaniach wszystko tam powie... oni sami nic nie wiedzą i jest jeden wielki miszmasz! Z badaniami też jaja... wymagania wysokie prawie jak na pilota... wszyscy znają sprawa cukru na pierwszym planie. Inną sprawą też jest, że niekiedy badań się nie przechodzi lub 2 razy trzeba robić lub dadzą na rok, ale jak tego PLK nie weryfikuje, to firemka ich naciąga, bo mają od badania. Po badaniach końcówka BHP itp. na koniec umowa z marną pensją. NIE DZIWNE, ŻE LUDZIE UCIEKAJĄ Przyjąłem tą pracę, bo mnie wyh...li nie mówiąc o wynagrodzeniu!

to zależy od stanowiska, ale jak jest w nastawni? co się tam robi? - a czy ja mam na CV, że pracowałem na nastawni? najśmieszniejsze pytanie - ile chciałbyś zarabiać HAHAHA - przecież macie tabelę z wynagrodzeniami! czy ja powiem 3tys czy 4tys to i tak dacie najniższą krajową!

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Elektromonter IZ Poznan

Niecały rok w PLK pracuje za nieco ponad 3 tysiace brutto (całe szczęście że jeszcze mam zerowy pit). Dość słabo to wygląda, zwłaszcza jak opłaca się mieszkanie, czesne na studia magisterskie. Dyżurnych ruchu chociaż wypłacają za nadgodziny, nam nie. Jedyne co mnie trzyma to miła atmosfera i jakaś tam pasja do kolei. W tamtym roku znajomi dostali po 100zl podwyżki (fajnie jedynie chwali sie zarząd podwyżkami ŚREDNIO 350zl...) więc nie spodziewam się kokosów w tym roku. Kursy na automatyków? To jakiś żart że mają dalej uczyć online, co my mamy z tego wyciągnąć. A w biurze sekcji sporo nieogarniętych ludzi.

@Elektromonter IZ Poznan

Znam twój ból, przechodzę to samo, szkoda się zwalniać bo atmosfera dobra ale zarobki pozostają wiele do życzenia. Dlatego czekam na podwyżki, ale jeśli będą takie jak się zapowiada to chyba będzie trzeba na dół wrócić :/ lub na fabrykę.

@Elektromonter IZ Poznan

fajnie że macie fajną atmosfere bo u nas dosłownie makabra jeden drugiego by w łyżce wody utopił

Inweztycje przez duże "z"
@stary kot

W mojej komórce atmosfera to dramat, ludzie ludzi nie szanują, hierarchia jak w wojsku, mobbing i wyższość przelozonych na porządku dziennym.

Edek

Potrzebny strajk czy nie .jak myślicie? Czy związki powinny pójść jak cargo i polregio.

@Edek

Nie licz na związki. Oni udają że nie widzą co się dzieje w sklepach . Inflacja ponad 10 procent, perspektywy wzrostu do 15 procent w wersji optymistycznej a oni będą się licytowac o 300 złotych!

@Piotrek

Niestety taka prawda, związki są jedynie do corocznych spotkań i tyle.

@Edek

tak bo teraz będą debatować pół roku i udawać że pertraktują a i tak znowu zrobią widełki takie że jeden dostanie ochłapy a drugi dobrą kase , powinna być jedna suma dla wszystkich a zawsze można zabezpieczyć pieniądze na jakieś awanse dla poszczególnych pracowników

Krzysiek
@Edek

Z całą stanowczością Strajk, uległe zwiazki zawodowe nie są potrzebne, znów zgodzą sie na średnio 300zł czyli większość dostanie po 200zl a dwór naczelników i kierowników z Bożej Łaski 500-600zl, POLREGIO potrafi!!!

Angela96

Składałam ostatnio o dofinansowanie do studiów podyplomowych, dostałam tylko 50% refundacji czesnego. Natomiast znajomi ze studiów z innych zakładów dostali 50-75% i dodatkowo 21 dniu urlopu na pracę kończąca studia podyplomowe!! Skoro pracujemy w PLK to powinno być jednakowo. Gzie tu jest sprawiedliwość :'( Naczelnik od rozwoju kadry pracowników w zakładzie kieleckim zachowuje się jakby z własnej kieszeni dawał pieniądze na rozwój pracownika. Nie polecam!

@Angela96

Angela no cóż...Podejmij więc stanowisko dróżnika,montera,zwrotniczego,itp. Pensja 2800 z węglem studia podyplomowe nie wymagane!

qwerty

Wiadomo coś z podwyżkami na ten rok? Gadaja o 300/400 i ze wacza o 900zł wiecej, a jaka jest rzeczywitosc? Myslicie ze duzo osob zacznie odchodzic z tej ... pracy?

@qwerty

u nas cisza i nie zanosi się raczej na jakiekolwiek podwyżki. Ale poczekamy zobaczymy. Najprawdopodobniej mało który odejdzie

Mateusz

Myliłem się co do PLKi. Czas zatrzymał się tu jakieś 50 lat temu, mentalność ludzka to porażka. Biurokracja, formalności, piony.. Szkoda czasu, nie radzę składać aplikacji ????

@Mateusz

a gdzie pracowałeś że tak żle.....

Max
@Mateusz

Ja mam To samo tragifarsa klany rodzinne coraz bardziej niekompetentni ludzie

Mateusz
@stary kot

W jednym z regionów. tak jak wspomniałem, młodzi ambitni ludzie są zgaszeni na starcie. Coś co można wykonać w szybkim czasie jest rozwleczone na kilku miesięczne postępowania.

@Mateusz

ale autor tego wątku stawia znaki zapytania zamiast wykrzykników czyli nie wie co pisze i nie jest żadnym przykładem

@dr

wie co pisze, pracuje 32 lata , zebrania komisji komunistycznych w sekcjach zastąpiła mieszanka kapitalizmu i pogoni za pieniądzem i nic się nie zmienia tu na dole bo czy wymienię 100 podkładów czy polerze w burze to to samo zarobie a to jest demotywujące.

Pimpek

Potwierdzam jako obecny pracownik

Artur

Ogolnie nie rozumiem tych negatywnych opinii, jako pasjonat kolei, pracuję od 6 lat w PLK, pensja w BIURZE to ok 6 tysięcy, ale niestety trzeba sie postarać żeby lepiej zarabiać , atmosfera super i przełożeni też super.

@Artur

Ty narzekasz że 6 tysięcy to mało? To co mają powiedzieć szeregowi pracownicy z pensjami po około 3 tysiące przy inflacji 10 procent i prognozach wzrostu do nawet 15 procent latem?

@Piotrek

Chodzilo mi o to ze trzeba się napracować by zarabiac te 6 tysiacy. Prawie niemożliwe

mówisz o kwocie brutto?

@dr

brutto? przecież to by wyszło 4.5 na czysto, wyobrazasz sobie za tyle zyc? 6 netto

@Artur

Bardzo trafna odpowiedź! Obecnie pensja na poziomie 3 tysiące złotych jaka otrzymuje wielu szeregowych pracowników przy inflacji 10 procent to już jest wegetacja dla tych którzy na przykład mają kredyt mieszkaniowy lub wynajmuja mieszkanie to jest mega wegetacja ! A wkrótce inflacja może osiągnąć 15 procent! Wtedy to będzie ciekawie...

Wrazliwaroslinka

Czy jest tu jakąś dziewczyną pracująca jako zwrotniczy i mogła wypowiedzieć się czy warto.czy daje radę?jakie zarobki na poczatku?

@Wrazliwaroslinka

Nie warto

Maja
@Wrazliwaroslinka

Warto, polecam dasz radę

Alicja
@Maja

A dopowiesz coś więcej czemu warto? Bo tu widzę padło, że niby nie warto więc może lepiej doprecyzować, żeby wątpliwości nie było?

Maja
@Alicja

Czemu warto bo praca zmianowa czyli wiec wiecej wolnego, a to duży plus jak masz dzieci. Pensja całkiem w porządku bo ok 3300 zł. Robota nie stresujaca dużo się nie narobisz, wystarczy chyba

@Alicja

u nas zwrotniczy dopiero zatrudniony nie zarobi 3300 bo nie na wszystkich posterunkach pracują na zmiany raczej wszędzie 8 h a wtedy nie ma za nocki i nadgodziny ale praca prosta i nieskomplikowana

Ona

Bedą jakieś podwyżki tu w końcu czy nie? Bo za 3200 netto ciężko przeżyć i jeszcze na dojazdy wykładać kilka stów.

@Ona

Być może ale raczej nie. Pytałaś może w kadrach?

@Ona

Dopiero się zdziwisz jak wkrótce inflacja osiągnie poziom 12-15 procent. Ciekawe co na to organizacje związkowe?

@Piotrek

Związki to tylko są na papierze.jak prezes zechce dać to da a jak nie to nie.i związki mogą pisać pisma że chcą 800 czy 1000 lub więcej a prezes powie tyle i tyle i koniec tematu.

700zł mają być chyba

Kaliber44
@dr

W roku 2021 były 540 z dodatkamo niby tak? Kto tyle dostal?

@dr

Ciężko mi w to uwierzyć ale było by cudowne.

@Edek

Tak,tak. I znowu bedzie tak samo. Z przytupem ogłaszą że wynegocjowali na przykład 700 a w praktyce....Jeden dostanie 1000 a drugi 300 !!! Tylko że w sklepie obaj wkrótce za chleb zapłacą 15 złotych.Dla tych co dostaną mniej zniżki na chleb nie bedzie!!! Ot taka, wschodnia sprawiedliwość.

Obecny pracownik

Wrocław, nastawniczy Umowy: 3msc, rok (chyba), czas nieokreślony. Na samym początku zarabiasz najniższą. Czekasz na kurs stanowiskowy a potem nauka na posterunku, ktorym bedziesz pracować. Od miesiaca do roku potrafi trwać ten okres. Jak zaczynasz pracować w zmianach to dochodzą dodatki. Mniej niż 3tyś zasadnicza, przez dodatki robi się z tego w miarę okej pensja. Pensja zależy od posterunku/nastawni na której pracujesz. Manewrowe - większa (dużo pracy), liniowe - niższa (więcej luzu). Na przejeździe mało pracy i adekwatna pensja, koło 3k. Dodatki są okej, ale karta sportowa to Fit Profit (2022), wczasy co roku 50% zwrot, co dwa lata 100%(nigdy to nie jest 100%). Kadra stara, ciężko się z niektórymi porozumiewa. Młodzi prędzej czy później uciekają, bo bardzo ciężko wprowadzać zmiany. Jeśli szukasz stabilnej pracy i pensji na czas to polecam. Jeśli ważna jest dla Ciebie miła atmosfera, rozwój, kultura pracy, dobre zarobki to nie polecam. Praca zmianowa, to na jaką nastawnię trafisz to często loteria, dojazd do miejsca pracy 2 godziny -Twój problem. Duża odpowiedzialność. Radzę zastanowić się pożadnie zanim podejmie się pracę.

@Obecny pracownik

W sumie obiektywna ocena. Tylko że w związku z aktualna sytuacja na świecie, perspektywa drozyzny, inflacji i dramatycznego wzrostu kosztów życia pracownicy nowi ,słabo wynagradzani muszą zaakceptowac bardzo niski standard życia a mieszkań szeregowym pracownikom już kolej nie daje...

Obecny pracownik
@Piotrek

Każdy ma inną historię. Ja nie będę pisała swojej. Dwa pierwsze lata oceniałam na mocne 4, po prawie czterech latach jestem w trakcie szukania pracy bo nie da się żyć za pensje 3 tyś. Dla mnie porażka, że taka odpowiedzialna praca jest tak słabo płatna. Napisałam tą opinię dla świeżaka, który nie ma pojęcia jak wygląda taka praca. Tak dodam tylko... Nigdy nie masz takiej samej pensji. Widełki to okres pracy zmianowej na posterunku, bez L4. Od 2900 do 4900. Wszystko zależy od miesiąca, nagdodzin, dodatków na święta, dzień kolejarza itp.

@Obecny pracownik

choć jestem z tej starej kadry to potwierdzam. obiektywna opinia i taka się należy dla ludzi co chcą zacząć prace w plk

nowy

witam, mam pytanie jeśli dostaje propozycję 4800 brutto w centrali to z dodatkami ? jeśli tak to jakie to są i jaką częstotliwością ? i jak to jest z nadgodzinami w centrali z góry dziękuję

Rett
@nowy

Jakie stanowisko?

nowy
@Rett

kontroler wewnętrzny

Kaliber44
@nowy

Raczej tak, ale musiał byś dopytać

@Kaliber44

na luzie takie zarobki

Automatyg

Witam mam pytanie do automatyków z innych rejonów, czy cos wam wiadomo o nowym "radiu" i telefonach służbowych z gps'em? Bo u nas powoli zaczynają robić pod to przygotówke i powiem szczerze że średnio mi się widzi za takie pieniądze żeby mnie monitorowali gdzie jestem i co robię. Powoli też rozważam zwolnienie jeśli to wprowadzą. Pozdrawiam

@Automatyg

Jeśli chodzi o GSM-r godzina 0 ma być w 2024 roku i wtedy zacznie się praca na kolei nic już się nie ukryje. Ale to jeszcze chwila. System jest już uruchamiany sukcesywnie na poszczególnych liniach

Automatyg

No to coś czuję że wiele młodych monterów poucieka do innych firm, a starzy pracownicy jakoś to przeboleją.

owiń telefon folią aluminiową

@stary kot

Sam się lepiej owiń folią aluminiową :) po twoich wcześniejszych odpowiedziach tylko to mogę ci zasugerować.

@Automatyg

nie denerwuj się chłopcze ja się tylko nabijam bo po 32 latach na kolei to wszystko jest możliwe

@Automatyg

Nie przejmuj się. Mają wydawać urządzenia na układach lampowych z demobilu od dawnych sojuszników..Nie działają na GPS.

Akustyk

Ta firma to (usunięte przez administratora) Nie dość kasa jak na prace w tzw centrali się śmieszna to jeszcze w **** maja pracowników. Szczególnie młodych. PLK rządzi biuro spraw pracowniczych które samo sobe ustala kto ma pracować a kto nie. Dobrym przykładem jest praca zdalna. Nie wiem po co ja cofano skoro 3/4 osób nie musi być w biurze. Ogólnie jeśli ktoś jest ambitny i kreatywny i ma do siebie samego szacunek to niech ucieka stad

@Akustyk

Zgadzam się z przedmówca nie warto się rozwijać trochę zdobyć praktyki i uciekać jak najdalej.

Boguś

Zarobki demotywującę podwójne standardy strata czasu omijać szerokim łukiem specyficznie ludzie

@Akustyk

dziwne.....wcześniej ktoś pisał że zarabiają tam kokosy w porównaniu do plebsu po zawodówkach a tu taki komentarz

nowicjuszka

Niedawno rozpoczelam prace w PLCe. Dopiero teraz zaczynam czytac to forum, ale nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi nt.:1) czy tak zwane stazowe 1,5% liczy sie tylko za lata przepracowane w PLK, czy lata pracy u poprzedniego pracodawcy (niezwiazany z koleja) tez sie licza? 2) czy jesli pracuje zarowno ja jak i mąż a dziecko uczeszcza do zlobka- mozna dostac jakas refundacje od firmy? Dzieki i pozdrawiam.

Góral
@nowicjuszka

Stażowe tylko za lata w plk

Aldona
@nowicjuszka

Też się dowiem. Bo niedługo zaczyna się moja przygoda z plk. A pracowałam wcześniej u innego przewoźnika kolejowego.

@nowicjuszka

Z tego co słyszałem to stażowe tylko za pracę w PLK ale z tego co widziałem na kwitku u znajomej osoby to nie tylko.

nastawniczy
@nowicjuszka

mi w tym roku wypadnie 3 rok pracy odkąd jestem zatrudniony i zgodnie z tym mam na odcinku 1,5% stażowego, maksymalnie możesz mieć 33% wysługi za przepracowane lata

Góral
@nastawniczy

1.5% przysługuje po przepracowanym roku także jeśli ty pracujesz 3lata powinieneś mieć 4.5%

@Góral

Ja pracuje 3lata3mce i mam 7,5%. Jak to wyjaśnić?

Tomson

A nie masz przypadkiem nikogo z rodziny w PKP? Jeśli tak, to najprawdopodobniej dzięki temu, a jeśli nie to musisz zapytać w kadrach. Jak już się dowiesz to daj nam tutaj znać. Pozdrawiam.

Wilku
@Góral

I w grupie pkp

@Tomson

No właśnie nie mam pleców i dlatego mnie to dziwi. Nie rozumiem jak to jest liczone.

Przekaznik
@nowicjuszka

Stazowe liczy się tylko w grupie plk np pracujesz cargo, plk . Naliczane jest od daty zatrudnienia w płk za każdy rok 1.5 % czyli jakieś około 30 paru złotych. Jeśli np pracujesz dwa lata i zrezygnujesz z pracy w płk ale za 2 lata wrócisz to nalicza ci 3% na początek ...

Xxxkatarzynaxx
@nowicjuszka

Nie ma żadnych dofinansowan do żłobka jestem w takiej samej sytuacji i pytalam w swoim zakładzie i odpowiedz ze zakład nie ma czegoś takiego

Zwrotniczy
@Xxxkatarzynaxx

A u nas dofinansowanie i do żłobka i do przedszkola

Były kolejarz

Dobry wieczór. Od kilku miesięcy bezskutecznie aplikuję na stanowisko dróżnika przejazdowego w okolicy mojego zamieszkania. Bezskutecznie, bo bez odzewu. Chciałem zapytać czy z wykształceniem średnim ogólnokształcącym warto się pchać w ten zawód czy PLK preferuje raczej ludzi z zawodowym czy średnim technicznym? Dodam, że przez kilka lat pracowałem jako sokista i jakąś elementarna wiedzę na temat pracy na specyficznym obszarze kolejowym posiadam. Czy to w ogóle ma jakiś wpływ przy rekrutacji czy tak jak wspomniałem, bardziej realne szanse mają osoby po technikach kolejowych/zawodówkach? Pozdrawiam.

Jaro
@Były kolejarz

Dróżnik przejazdowy to stanowisko na wymarciu, nie wiem dlaczego tobie tak zależy na pracy dróżnika, co do wymagań to nie ma znaczenia co do wykształcenia bo i tak wysyłają na kurs, dziwi mnie to że nie chcą ciebie przyjąć, w moim ZLK Sosnowiec wszystkich brali do tej pracy, kto tylko spełniał wymagania co do wykształcenia czyli min. wykształcenie zawodowe i badania przeszedł, dużo ludzi zrezygnowało z tej pracy w trakcie kursu, może spróbuj aplikować na zwrotniczego lub nastawniczego. Powodzenia życzę

Były kolejarz
@Jaro

Dzięki za odpowiedź. Staram się aplikować do woj. świętokrzyskiego, bo tutaj mieszkam, ale znowu lipa. Warto wg ciebie porobić jakieś kursy/uprawnienia żeby zwiększyć szanse co do odzewu?

Jaro
@Były kolejarz

Kurs jak sam sobie zrobisz to tylko teoria jest no i wydatek z twojej strony i to nie mały.Jeśli by ciebie przyjęli to i tak będziesz musiał odbyć przygotowanie zawodowe i egzaminy,jeśli tak tobie zależy na tej pracy to dzwoń do nich i powiedz że jesteś gotów zrobić kurs i dopytaj czy ciebie przyjmą.Powodzenia :)

Bogdan
@Były kolejarz

Gdybyś pracował jako "sokista" to nie zadawał byś takich durnych pytań

Boner
@Bogdan

Panie Bogdanie. Tylko spokojnie. Bez nerwów.

Xxxkatarzynaxx
@Jaro

Moglabym prosić na prv polaolalala@op.pl mam kilka pytań

Tommy Lee

Wiadomo czy ten sajgon wprowadzi prace zdalna na jakoś sensownych zasadach an dłużej? Bo ja nie wiem po co 3/4 ludzi siedzi w biurze skoro można to samo robić zdalnie. Większość firm wprowadziła prace hybrydowa przecież.

hej, czy ktoś wie w jakich godzinach pracuje się w biurach PKP PLK, np. Warszawa?

@Michał

jak chcesz

@pracownik

dzięki za odpowiedź :) a czy mógłbyś uściślić? są jakieś widełki godzinowe kiedy można rozpocząć i zakończyć pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o PKP Polskie Linie Kolejowe - Warszawa

• Jak się pracuje w PKP Polskie Linie Kolejowe?

Zobacz opinie na temat firmy PKP Polskie Linie Kolejowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 324.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKP Polskie Linie Kolejowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 31 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKP Polskie Linie Kolejowe?

Kandydaci do pracy w PKP Polskie Linie Kolejowe napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKP Polskie Linie Kolejowe
2.1/5 Na podstawie 798 ocen.
  • Targowa 74
    03-734 Warszawa