Opinie o Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja w Ostrów Mazowiecka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja w Ostrów Mazowiecka

PM

W dniu 29.07.2023 r. odwiedziłem przedmiotowy komis chcąc kupić samochód prawie za 80 k zł, samochód Ford Mondeo MKV niezgodny z opisem ogłoszenia wystawiony jako 2019 a ewidentnie jest to 2018. Silnik wymyty zapinki i niektóre elementy plastikowe w komorze silnika nowe. Kolor zderzaka nie nie zgrywa się z resztą koloru nadwozia. Pracownik, może właściciel opowiada bajki że na plastiku lakier ma inny odcień. Sam mam samochód w tym kolorze i nic się nie różni - biała perła. Pokrywa bagażnika źle spasowana -odstaje od obrysu karoserii. Samochód ewidentnie po kolizyjny. Grubość lakieru inna w każdym elemencie w niektórych miejscach podwójna warstwa. Brak możliwości przejażdżki zanim nie zostanie uzgodniona cena sprzedaży. Teraz obsługa ????. Pan który mnie obsługiwał, być może właściciel oby nie, wulgarny niewychowany gbur. W momencie gdy zwróciłem uwagę na mankamenty oglądanego samochodu kazał mi (usunięte przez administratora) z placu, odgradzając się, że zaraz coś mi się stanie. Szkoda, że nie poczekałem na rozwój sytuacji, bo pan mógłby się nieprzyjemnie zdziwić. Totalny brak elementarnych umiejętności do współpracy z ludźmi - kupującymi. Zwykły niekompetentny handlarz rodem z lat 90, który myśli jak tu wcisnąć swój złom uczciwym ludziom. Niemiec płakał jak sprzedawał. Totalnie nie polecam tego komisu. Uważam że jest to miejsce które powinno zniknąć z internetu jako sprzedające uczciwie samochody. Jest to moja prywatna opinia ale patrząc na opinie pozostałych klientów chyba nie jedyna negatywna. Zdecydowanie nie polecam.

miki
@PM

nie będę polemizował z potencjalnym kupującym.nie życzę nikomu takich klientów.z miejsca pretensje,żale,wymagania.rposzę jeżdzić do salonu i kupować nowe

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja?

Mariusz Nowy wpis

Sprzedawca przekonywał, że nie wykonywał ani nie zlecał żadnych napraw w samochodzie. Niestety podczas oględzin w samochodzie wykryto dużą nieszczelność układu wtryskowego, duże ilości oleju napędowego rozlane były po górnej części silnika. Po nad to, po nieudanym zakupie natarczywie wysyłał smsy tłumacząc, że gdyby Autotesto rzetelnie wykonało oględziny, to problemu by nie było, po czym niestosownie i obraźliwie żartować. Samochód z wymienionymi drzwiami, o czy nie poinformował wcześniej. Dotyczy samochodu za 70 tyś. Nie polecam współpracy z tym sprzedawcą.

Pracowałem kiedyś przez kilka w komisie samochodowym jako sprzedawca. Niedawno przeprowadziłem się w te okolice i szukam pracy. Natknąłem się na to miejsce. Orientujecie się, czy właściciel jest otwarty na nowych pracowników? Jeśli tak, to w jakich godzinach się tutaj pracuje? I na jakie wynagrodzenie można liczyć?

PM

miki Nowy wpis
@PM

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy pracownicy Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Obserwator

Z komentarzy wynika że kilka osób pracuje na słuchawce. Można się to dostać do telefonicznej obsługi klienta? Czy to raczej rodzinna firma i nie przyjmują nikogo z zewnątrz? Ktoś mnie oświeci?

Renata

Właściciel źle cię potraktował, czy chodzi tylko o sytuację z samochodem?

Art
@Renata

Ja od trzech dni proszę o nr vin ,ale nie SMS tylko zdjęcie vinu na aucie .Dostałem zdjęcie dowodu rejestracyjnego z widocznym tylko vinem ,bez pojemności i reszty.Po sprawdzeniu vinu okazało się że to nie ten samochód, gdy napisałem wiadomość do nich że nic się nie zgadza ,to odpisali mi że strony do sprawdzenia vinu nie są wiarygodne

duszek48
@Renata

Głównie chodzi o sytuację z samochodem. Opis ogłoszenia to jedno a rzeczywistość na miejscu to drugie. Sprzedający nie uprzedził mnie że poniósł koszty akcyzy, że powrót na kołach.... jest nielegalny, a na koniec jak się nie zgodziłem na zaniżenie faktury zakupu to stwierdzil że mi go nie sprzeda bo mu się nie opłaca, mimo że zgodziłem się dodatkowo na zapłatę akcyzy .

duszek48

Witam . odwiedziłem 15.02.23 ten komis ........ Jeden wielki (usunięte przez administratora). Sprzedajacy podniósł cenę auta podczas oględzin z powodu opłaty akcyzy , tłumaczeń i itp , po czym podczas transakcji wycofał się ze sprzedaży ponieważ nie zgodziłem się na zaniżenie faktury . Druga sprawa to zapewnienie o możliwości powrotu na kołach ..... które tak naprawdę jest nielegalne .. Na jego nieszczęście posiadam nagranie z nieuczciwej sprzedaży . Dotyczy Forda Kugi z 2016 r , 4x4 , z przebiegiem 166 tyś km . Omijajcie dużym łukiem . Pzdr Tomek

Jarek

Dziękuję za ostrzeżenie.

Anty komis

Omijajcie ten komis szerokim łukiem!!! Przez telefon auto dla wymagającego klienta, bez skazy z oryginalnym lakierem i przebiegiem a rzeczywistość bardzo odbiega zapewnień!! Jedziesz 500 km, otwierasz drzwi auta i od razu widzisz, że gość kłamał. Strata czasu, nerwów i pieniędzy!!! Brak słów dla takiego podejścia !!!

Jacek
@Anty komis

Dobrze, że szczerze napisałeś, jak to wygląda. Zastanawiające jest dla mnie w tym momencie to, czy dużo osób tam pracuje przy obsłudze klienta. Wiesz może, czy poza właścicielem są zatrudnione osoby do obsługi?

Anty komis
@Jacek

Nie wiem ile osób pracuje przy obsłudze ale na pewno dwie różne odbierają telefony. Żałuję tylko, że nie zrobiłem fotek żeby pokazać jak wygląda auto z oryginalnym lakierem bez zarysowń, wgnieceń i rdzy...auto dla wymagającego klienta - żenada!!!

Gregor

900 km poszło na darmo. Auto za 40 tys z parchami, ryskami, obiciami, partacko pomalowane, odcień zupełnie inny na zdjęciach niż w realu. Właściciel zapewniał przez telefon, że auto w idealnym stanie, lakier super itd. Ogłoszenie na otomoto wystawione na osobę prywatną. Zdjęcia obrobione przez program graficzny.. Odradzam stanowczo wizyty w tym miejscu.

Agata
@Gregor

900? Tzn., to już sumujesz w dwie strony chyba? Jeśli to co piszesz byłoby prawdą to ciekawa jestem stosunku właściciela co do Ciebie w trakcie oględzin? Bo na pewno wywiązał się jakiś dialog?

MIKI

IMPRESJA AUTO HANDEL ZNAJDUJE SIE PRZY UL MAŁKIŃSKIEJ 111 NIE ROŻANSKIEJ111.KTOŚPOMYLIŁ ADRES I PISZE NIEUCZCIWE OPINIE

Klient

Racja. Nie miła obsługa. Przejażdżka autem tylko jeśli pasuje cena i auto oraz jest się zdecydowanym na zakup. Auta wymyte, silniki też, nie widać czy coś leci czy nie . Sprzedający mówi, że nie są bite a czujnik pokazuje 2 warstwy lakieru. 11letnie auto jest bez żadnej ryski (nawet zaden kamień nie udezyl przez tyle lat)

Edward
@Klient

To co to za kupno auta w ciemno, bez żadnej przejażdżki… kupiłeś od nich ? A co z tym czujnikiem lakieru, czy tłumaczył się właściciel jakoś ?

Michal

Nie kompetencja, (usunięte przez administratora) absolutna niezgodność aut z opisem. Mnóstwo nerw, stracony czas i pieniądze na paliwo

?
@Michal

pod jakim adresem ten komis?

Klijent

Nie kompetencja, absolutna niezgodność aut z opisem. Mnóstwo nerw, stracony czas i pieniądze na paliwo.

Witam Ogólnie to pracują tam same urwisy w tym komisie i jeszcze można usłyszeć wbrew pozorom słowa typu Niemiec płakał jak sprzedawał. Jak widać mają za nic człowieka i jego same późniejsze problemy z samochodem. Oto czysta i merytoryczna wypowiedź. Proszę wystrzegajcie się tegoż komisu Impresja i pozostańcie daleko od. Jest to czysta prawda poparta faktami .Naprawdę internet nie kłamie , czytajcie i uczcie się od innych . (usunięte przez administratora)

Kamila

Karol, nie za wiele napisałeś o tym pracodawcy a tego typu oskarżenia bez żadnego pokrycia mogą być po prostu krzywdzące. Aby móc prowadzić z Wami dyskusję dobrze by było gdyby wypowiedzi zawierały merytoryczne informacje. Sama jestem zaciekawiona tą firmą.

Impresja

W jaki sposób i kiedy Pana oszukałem?

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja - Ostrów Mazowiecka

Michał Nurkiewicz Auto-Handel Impresja
  • Na Polance 3