Opinie o Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator w Gdynia

Czy firma dalej istnieje?

tak Nowy wpis

tak i dalej te same praktyki, tzn. brak wyplat na czas i platnosci pomijajac prawo... a raczej podatki

Jaka umowa obowiązuje w Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator podczas okresu próbnego?

Czy pracownicy Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Tak Nowy wpis

sluchanie wypowiedzi wlascicieli ktorzy wine za wszystko zwalaja na inne osoby

Kłamstwo

Czemu oni tak (usunięte przez administratora) ze wszystko super jak im nawet nie idzie zamawianie podstawowych produktów?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wyzysk

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Popaprane godziny pracy zero możliwości awansu kompletny brak poszanowania do tak ciężkiej pracy. Nie polecam jeśli ktoś chce utrzymać swoje zdrowie psychiczne

PiPi

Pracowałm u innych i tam to była taki wyzysk ze nie było kiedy do wc pojść, popaprane kierownictwo- tu jak się zatrudniałam myślałam ze tylko pani tak mówi ze fajnie warunki, ale nie żałuje fajni ludzie, atmosfera, godziny pracy to co było na rozmowie tak tez i było na umowie mogli by trochę wiecej płacic ale ogólnie polecam

@PiPi

To fajnie, a jakie te godziny pracy macie ? + Czy zdarzają się nadgodziny?

Jak w Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Możliwości rozwoju są wszystko zależy od sumiennej pracy i chęci pracownika ????

Bylam widzialam

Dobrze wspominam prace w zakwasowni ale niestety z przyczyn osobistych musiałam odejść ale ogólnie polecam

Sylwia
@Bylam widzialam

To super. Ale to podaj jakieś powody dlaczego dobrze, bo coś musiało zaważyć na tym że tak wspominasz? :-) Ja akurat szukam pracy :)

Vegan

Współpracownicy bardzo sympatyczni, ale coś mi tu nie gra z wypłatami... dlaczego są one przekazywane w gotówce lub na konto pod jakimiś dziwnymi tytułami? Dbamy o zdrowie, ale już o działanie zgodne z prawem nie?

Viki
@Vegan

A jakim tytułem wynagrodzenia są przekazywane na konto? Masz umowę o pracę czy zlecenie?

Gabi
@Viki

Tam tylko zlecenia dają

@Gabi

Nie jest to prawda ze tylko umowy zlecenia - w większości są to umowy o prace zależy od preferencji pracownika nie każdy umowę o prace chce :)

@Gabi

Tak się składa, że każdy ma taką umowę jaka chciał. Wynagrodzenia wpływają na konto pod normalnym tytułem i są zawsze przed czasem. Pieniądze również takie na jakie się ludzie godzą na rozmowie. Czyżby konkurencja głupoty pisala?

Hahaha

Na konto czy w gotówce bez żadnego kwitu? Czyżby pracownik pisał? ???? Pozdro z bazaru…

Katarzyna
@Hahaha

A dlaczego miałaby wlatywać gotówka bez kwitu? Tutaj wszystko legalnie się odbywa, tak?

Hej

Bardzo dobrze się pracuje dobre godziny pracy ostatnio zrobiła się fajna atmosfera można się rozwinąć jak ktoś chce i zdobyć doświadczenie zarobki tez nie są złe polecam bo są tu fajni ludzie

Beata
@Hej

A coś więcej? Dobre godziny pracy czyli jakie ? W jakim systemie godzinowym pracujecie ?

@Beata

7:00-15:00 czasami sobota (dla chetnych) tam caly czas kogoś szukają polecam składać CV nawet bez ogłoszenia

@Beata

Na innym dziale praca od 5:00 do 13:00 pon -pt

Katarzyna
@Hej

I soboty tak samo godzinowo wyglądają?

Pani

Pracuje od kilku miesięcy i polecam miałam przykre doświadczenia z poprzednia firma tu jest naprawdę dobrze pracować trzeba jak wszędzie ja nie narzekam

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator?

Jasne ????

Magda

Niestety zakwasownia z ekologią ma niewiele wspólnego, firma się rozkręciła, idą na ilość a nie ma jakość...

Zgoda
@Magda

Też to zauważyłam. Kiedyś - wszystko pycha. Teraz tworzą super innowacyjne rzeczy a nie są warte swojej ceny, przekłamane wartości odżywcze i zwykły marketing za tym stoi. Nie warto. Mój znajomy pracował na ich stoisku: masz naganiać ludzi, wciskać im jak najwięcej, rachunki klienta 3cyfrowe a wypłata nędzna i jak tutaj ktoś napisał przekazywana (usunięte przez administratora). W 21 wieku wstyd.

Alicja
@Magda

Nie rozumiem, dlaczego nie ma nic wspólnego? Poproszę jakieś szczegóły, praca też jest nie taka jak przedstawiają?

Nie prawda jest iż są tylko umowy zlecenia.Umowy o prace dostaje się po okresie próbnym na zleceniu.Pieniądze zawsze na czas.Super ludzie tam pracują.Osobiście poleciłabym każdemu prace w tym miejscu.

Koko

Zaczęłam tam pracować jesienią kiedy z powodu pandemii straciłam poprzednia prace. Wielkim atutem była możliwość wypłaty tygodniówek co było dla mnie na tamten moment tak samo kluczowe jak terminowa wypłata wynagrodzeń. Umowę o prace dostałam zgodnie z ustaleniami po 3 miesiącach okresu próbnego na umowie zlecenie. Ekipa jest świetna, pozytywni ludzie zakręceni na punkcie zdrowego żywienia :) Firma oferuje też bony pracownicze, stały rabat do ich sklepów oraz spotkania integracyjne. Pracowałam w wielu miejscach, ale to naprawdę szczerze mogę polecić :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator - Gdynia

• Jak się pracuje w Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator?

Zobacz opinie na temat firmy Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekologiczna Przetwórnia Mikołaj Bator
2.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Balladyny 33
    81-524 Gdynia