Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Jaka cisza... wszyscy pracują jak mróweczki na dobro naszej firmy, żeby żyło nam się lepiej jak to mawiano kiedyś

do heh

tak.. delegacje w euro.. 10,5

hehe

ponoć w euro płacą w Chorwacji? hehe

ciekawski

Opowiadaj ze szczegolami jak bylo, co robiles i czy cala zmiane?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Byłem na Chorwacji,wróciłem! Więcej tam nie pojadę! Nie warto!

alf

Poprzedni temat na Sieradzu był spoko...:)

Driver

Nigdzie. A czechy to nie dla mnie, trzeba troche sie szanowac a nie jechac byle gdzie. A kiedy ten Sieradz?

do dRIVER

to gdzie teraz jeździsz ;) może na niemcach , które padły? a może w czechach ...bo w pl to chyba jarocin tylko , coś śmiesznego koło swiecia rusza i sieradz 3d gdzie też wróżę porażkę..

Driver

Tak tak, mniej lub wiecej... A tez jestem ciekawe co na Chorwacji, mialem tam jechac ale odmowilem i chyba nie ma czego zalowac.

turuuu

Jakie chlanie , w GT wszyscy trzeźwi zawsze są :) hahahahahahha Co tam pany na chorwacji? temat ucięty czy to nieprawda? kmuś noge urwało czy dlaczego

Driver

Wszystkich jak leci nawet tych wywalonych za chlanie

xxx

czy wszystkich wtedy przyjmuja na jesien jak sa tematy ?

Driver

Beda beda, tradycyjnie na wiosne.

xxx

czy wiecie cos o masowych zwolnieniach ludzi z grup ?

Słabiak

Dzwoń do Najlepszego - on wszystko wie.

john rambo

I co z GT I GK. Kiedy na sprzedaż?Bo takie słuchy chodzą.

bójcie się...

Nowelizacja Kodeksu pracy przygotowana w październiku przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej ma trafić do Sejmu na początku 2015 roku. Pół roku po jej uchwaleniu nowe przepisy wejdą w życie. Projekt ustawy zakłada zmiany w czterech obszarach: likwidację umowy na czas wykonania określonej pracy, doprecyzowanie zasad zawierania umów na okres próbny, ustalenie maksymalnego czasu trwania na czas określony, zróżnicowanie długości okresów wypowiedzenia umów na czas określony w zależności od stażu. Według resortu w Kodeksie pracy powinny pozostać tylko trzy typy umów o pracę: na czas nieokreślony, na czas określony i na okres próbny. Umowa na czas wykonania określonej pracy jest według ustawodawcy na tyle rzadko stosowana, że nie ma potrzeby jej utrzymywania. Tylko jeden okres próbny Do tej pory Kodeks pracy pozwalał na podpisanie z pracownikiem umowy na okres próbny, poprzedzający każdy inny rodzaj umowy. Okres próbny do tej pory nie mógł być dłuższy niż 3 miesiące. W przyszłym roku w tej materii nie będzie zmian, jednak ustawodawca dodał jeden istotny zapis. Zgodnie z nim pracodawca będzie mógł podpisać tylko umowę tego typu z pracownikiem. Będą jednak od tego wyjątki - na przykład, gdy pracodawca stwierdzi, że pracownik lepiej sprawdzałby się na innym stanowisku. Czas określony będzie ograniczony Projekt nowelizacji zakłada wprowadzenie maksymalnej długości trwania tego rodzaju zatrudnienia oraz liczby umów, które będą podpisane z jednym pracownikiem. Całkowity czas ich trwania nie może przekroczyć 33 miesięcy, a liczba - trzech umów. Jeżeli czas trwania umów przekroczy 33 miesiące - pracownik w świetle prawa będzie traktowany jak na umowie na czas nieograniczony. Okres wypowiedzenia jak przy czasie nieokreślonym Umowy terminowe muszą obecnie zawierać zapis, który umożliwia ich wcześniejsze wypowiedzenie. Po zmianach w 2015 roku zasady wypowiadania umów na czas określony będą takie, jak tych bezterminowych. To oznacza, że długość okresu wypowiedzenia zależeć bowiem będzie od stażu pracownika.

eustachy

Zbychu G w Jarocinie to ma tą wątrobę... :D

Takie tam

Spoko nie ma sie co przejmowac - juz wiadomo ze GT bedzie sprzedane tylko nie widomo czy w pakiecie z GT Krakow czy samo. Dzisiaj glowny temat ploteczek w pentagonie - znalezli jakies pisemko posla PIS w sprawie sprzedazy :)

A.D.?

Dokładnie o tym pisałem 2015-01-10.Nie stać firmy na 8.50euro/godż.Cóż na razie byłe Demoludy i kraj za skromne złote.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo