Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

AAAAAAAA

No są oczywiście takie tematy jak Hiszpania Świecie i parę innych ale tego wam nikt nie powie bo tam jadą święte krowy szpiczaści Biada wam jeśli jesteście na temacie który jest jedyny a im kończy się temat wygryzą was zwolnią Tak tej firmie potrzebny jest menager zewnętrzny który zrobi porządek.

z-rz

W Zamościu miał być jeszcze Zwierzyniec i to on rusza najprawdopodobniej w przyszłą zimę.

Hmmmmmmmmmmm

N-19 właśnie kończą sami swoi i to oni jadą na Chorwację. inne tematy w N....UOS

z-rz

Zamość ma być podobno za rok.

no nie
@z-rz

Zamość a raczej Tomaszów Lubelski rusza w piątek 28.11.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
koko

Tylko to masakra w polszy nic nie ma

wyjebanywkosmosboniepijewgt
@koko

a N-19? A czecvhy, a jarocin?a zamość?

nie
@wyjebanywkosmosboniepijewgt

Nie Zamość a Tomaszów Lubelski!

koko

Witam jakie tematy są teraz w kraju jest coś konkretnego na parę miesięcy?? Pozdrawiam

Hmmmmmmmmmmm
@koko

Tak specjalnie dla ciebie trzymamy miejsce i super płatne stanowisko nie ważne są znajomośći pociotki koledzy od kieliszka ty dla nas jesteś najważniejszy.Tak powaznie to CHorwacja powodzenia marne szanse zeby się dostać.

p

Hej mam jechac do Czech czy ktos cos wie dokladnie ???

noooo!!!

Przecietna blondynka jest królową intelektu wobec tych tu belkotliwych i beznadziejnych opinii wyglaszanych przez intelektualne dna ludzkiej egzystencji.Takich niedorozwwwwwojow nam trzeba murzynkosc w czystej postaci!!!! Admin takie wypowiedzi cenzuruje???

driv3r

Dieta do reki i nic sie nie zmarnuje i nikomu nie zabraknie. A zaraz... zabraknie na oplacanie pentagonu!

AD

Nie tylko z NEUPOTZ!!!.

bywalec

brakowalo owszem ale wine trzeba szukać gdzie indziej,przecież porcje obiadowe byly wydawane każdemu i nikt na n16 nie brał ile by chciał .Wina leży po stronie szefa kampu do którego dochodziły glosy o nieprawidłowosciach a on olewal to,CZYŻBY MIAL TAM JAKIS INTERES.Zresztą wiadomo ile jest zagranicznej diety na całodzienne wyżywienie a ile Gt płaci za nie!!!

Znowu
@bywalec

Kolego obserwuj a zdobędziesz wiedzę na N-16 niektórzy jadali na KWATERACH co im wcale nie przeszkadzało zjeść na bazie u Włochów po pracy i w d...... mieli że komuś czytaj kolegom zabraknie np.ci z NewPoutz tak robili.Jeśli chodzi o marnowanie jedzenia N-14

bywalec

ludzie co wy za glupoty wypisujecie tez bylem na n14 n16,w pierwszym przypadku nigdy jedzenia nie brakowalo,a co do n16 to napiszcie prawde ze to wloski katering i obiady oni wydawali i nie zawsze dla wszystkich starczylo ale to nie nasza wina ze bylo malo i bylo syfiasto i czesto sie konczylo na szybkiej wizycie w wc.

Do bywalec
@bywalec

Jak przyjezdzałeś o 15 00 to nie brakowało operator aparatury i kierownik produkcji przyjezdzali z poprawkowymi i dostawali resztki a kosze pełne.

Tylko Rodzina i przyjaciele

CHorwacja zaklepna mozecie bić rekordy lizać .......najlepsze kawałki tortu tylko dla wybranych.

edek nie o d kredek
@Tylko Rodzina i przyjaciele

kiedy rusza chorwacja? jaki dlugi to temat jest? ktos wie gdzie jest rejon w którym bedzie temat? gdzie baza itp?

Tubylec
@edek nie o d kredek

2 miesiące rejon gdzie były walki w latach wojny.Tam jedzie grupa z Niemiec .

eduardoszewcbondziorno

ktos z Czech moze powiedziec jakie są warunki na kwaterach? Jest tam internet ?Jakie jedzenie , ile uero na rękę dają , niedziele pracujące ?i ile godzin dziennie liczą?

Praktyk
@eduardoszewcbondziorno

super warunki niedziela i sobota wolne,jedzenia jest dużo jak na N 14 mozesz nakładać ile chcesz na tacę zjeśc trochę i resztą zapchać kosz na śmieci żeby pokazać polską świnie nie szanującą jedzenia tak jak to było na n 14 po rozstawie brakowało jedzenia dla poprawkowych i op aparatury a kosze pełne.

greg 76
@Praktyk

Masz racje kolego bylem na N 14 i N 16.Widzialem nasze poszanowanie do chleba,wstyd i jeszcze raz wstyd dla nas wszystkich.Tak miedzy nami to nie "obrazaj"tych zwirzat swinie tak niepostepuja.

GT

Kolego w tej firmie nie wiadomo czy coś będzie jedna wielka nie wiadoma. Mogą cię zwolnić przed barbórka bo cię już nie potrzebują. I barbórki może nie być . Np w wągrowcu na p122 obcinają od mieszkaniówki. A niektórzy rąbią 3-4 lata a już chcą rządzić robiąc 600 kanałów dziennie bo myśli kazik że dostanie medal i garba na plecach.

klucz to kluczowy personel

A może należy się tylko kluczowym - czyli tym którzy wg zarządu nie można zastąpić innymi z rynku pracy (czyli kierownikom, dyrektorom, operatorom i to wsio) Reszta to pomiot, który można pozyskać łatwo na rynku pracy i od razu posłać do roboty bez przyuczenia :-)

john rambo

Ile barbórki w GT wypłacą i czy wogóle będzie

stary

Pany ile to teraz zarabia pomocnik w kraju i za granicą.Mam nadzieją że ktoś odpisze.

szkodagadac
@stary

Mniej niz jeszcze 2 lata temu

pr

nic nie słychać

Wer

Panowie a co z N-20 rusza coś.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo