Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Polowy

Ano dał tylko teraz jak będzie naprawdę potrzebował pieniędzy to nikt mu nie pożyczy. 8 miesięcy czekam.

L

Co słynny puszer krasnicki znowu da (usunięte przez administratora)

Polowy

Człowieku z Nowej Dęby nie żartuj sobie ze mnie okazałem ci dobre serce jak mało kto,wcześniej czy pózniej spotkamy się,świat jest mały.

tez polowy

Bez Łaski na chleb mam i do chleba,to co zarobiłem to nie przepiłem zainwestowałem pijakom bo tacy pracują współczuję.

x
@tez polowy

Szacun dla Ciebie chłopie że nie uległeś presji pijaków, a tych w firmie nie brakuje nawet na "wyższych" stanowiskach polowych

quick
@x

Więcej za mniej! Takie hasło w GT. Ludu do pracy w systemie 4 na 2. Zwiększajcie wydajność, my będziemy zmniejszać płace!

joooooo
@quick

Obywatele Pomożecie?? Pomożemy !!!!

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
tezpolowypoldek

Tak to tu jest jak w wiekszości wypowiadaja się pustaki które nic nie wiedzą nie mają zielonego pojęcia co sie dzieje w pgnig-u i branży naszej tylko alvo gadają jak im źle albo dywaguja bezsensownie gdzie jaka grupa jest... żal d. ściska. Nie rozumiem dlaczego niektórzy ci najbardziej narzekający nie zmienią roboty... wiem że jest ciężko teraz ale nie jest to niemożliwe. Ani dlatego że im wygodnie nawet za taką kase jaką gt płaci i DLATEGO jestvjak jest bo się godzicie tak pracować. Jak pisała pani Nałkowska Ludzie ludziom ten los zgotowali ;-) ja wiem np. Dlaczego nadal tu pracuje mam swoje powody i mimo ze mnie wkurza jakie sa zarobki i zarzadzanie to robie swoje. Co nie znaczy ze nie szukam innej roboty :-) cv ciagle uaktualniane ucze sie nowych rzeczy pókib tu utknąłem żeby potem mieć większą możliwość manewru. Ci którzy tak nie robią tylko narzekaja anonimowo na forum a jakbtylko ktos z gt zadzwoni to biegiem lecą to po prostu TCHÓRZE a dla reszty mam szacunek. Przetrwać a może sytuacja sie poprawi a szansa jest i wiem to z pewnych źródeł. Czołem wiara!! Do zob na kontrakcie

roben

Fajne jest to że teraz kierownicy bedą się wymawiali brakiem ludzi i będą naciski zeby pracować w miesiącu dłużej niż nominał godzin. Oczywiście że te nadgodziny są bez premii. I o to chodzi. Oszczędzić na ludziach którzy w dodatku idą firmie na rekę. Taka wdzięczność. Ja odpowiadam za kable i wiązki. Jak się nie wyrobię to mnie zwolnią. Gdzie są ci co odpowiadają za zatrudnienie odpowiedniej liczby ludzi ? Ano siedzą i śmieją się z roboli co się dają robić w konia na premiach.

ALE

MORGAN co tam u ciebie,pozdro.P

dupa

a ja wrócibym do GT choćby jutro.Ale wiem ze nie zawdzwonią pewmnie mimo pboetnic z ich strony.. a i moich staran o powrot.

misiek

Witam Ja tam juz nie wracam bynajmniej nie w tym roku. szkoda stracić pewną robotę Pozdrowienia dla polowych

ALE

Szkoda że tylu ludzi znalazło sobie inną pracę,a z nowymi praca szybko nie pójdzie.

alf

zadzwonili i jest git...ciekawe jaki temat????

terror

MAM NAMIARY NA KWATERY W JAROCINIE...

bolek
@terror

to dawaj ;)

hehe

tematy są..lubuskie i wlkp..i to całkiem spore 3d..i bedzie wiecej..a niby kryzys,pozwalniali ludzi i teraz pracuje ścisła klika przydupasów a ludzi lubianych , szanowanych już nie ma..

PIOTREK

HEJ WIECIE COS O PROJEKTACH CZY COS RUSZA ???

lepperhaum

A premii od zysku nie bedzie w sierpniu. Tak ludzie ze zwiazkow powiedzieli po spotkaniu z naszym jakze cudownym zarzadem i starym stetryczalym prezesem zyjacym w poprzedniej epoce... co wiecej sami sobie wyplacili premie od zysku... pewnie wiedza ze ich dni sa policzone to chca nakrasc jak najwiecej. Oby tak bylo bo oni pociagna nasza firme na dno jak krakow...

GG

Do rozstawu wpiszcie w YouTube Bigdog Evolution

wyplata

to jakaś kpina

driver
@wyplata

W3? Dolicz barborke i wyjdzie normalna :/

As

Przynajmniej używam polskich znaków, jak piszę... :D

pks

ASIOR CHYBA NIE CHCESZ ŻEBYM TRAFIŁ DO JUGOSŁAWII

Ty

Nie to nie są żarty,wiele razy byłem-byliśmy na tematach zagranicznych i zawsze umowy były na krajowe tematy.Nigdzie w papierach nie mam że pracowałem za granicą.Albo pracujemy na takich zasadach jak firma narzuca,albo żegnaj...Przepisy przepisami,a życie pokazuje inaczej!

RTS

Bo to proszę kolegi nie jest delegacja, a delegowanie pracownika, co pracodawca może na maksymalnie 3 miesiące zrobić i GT to wykorzystuje. Coś widzę, że kolega z prawem pracy jednak nie tego do końca. To jawne nadużycie, to fakt, ale niestety w granicach prawa. Jak na razie. Czekam aż PIP się temu przyjrzy, podobnie jak pracy w nocy na Węgrzech, czy rozliczaniu wypracowanych za granicą nadgodzin po polskiej podstawie bez żadnej premii.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo