Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

hahah:)

W terenie tylko szkodnicy zostali i zwijacze kabli :) w Polsce nie ma ani jednej "produkującej" grupy teraz! kres GT bliski

tylko GT
@hahah:)

poczekaj.. jeszcze wszystko się rozkręci i roboty będzie opór.

X
@tylko GT

w bajki wierzysz ? bo ja nie

@X

Ja wierze ze praca będzie ale co z tego jak znowu wypłaty zjada w dol! Brdzie kolejny pretekst aby płacić zapomogę.

lalalalallala

kolego a kogo Ty w terenie widzisz ??

sullivan

gt się kończy i to trzeba sobie jasno powiedzieć lepiej nie będzie pozdrawiam wszystkich z "pola"

Tomasz Kotowski

Oszukuja gina urlopy i godziny w dodatku bezpodstawnie zrobia z Ciebie alkoholika pieniadze male a na grupie trzeba zyc za cos poza praca na powietrzu ii dobego towarzystwa(polowych ludzi) to jedynee pozytywne cechy.

mlmlmlmlmlmlmlmlmlml
@Tomasz Kotowski

dokładnie Kotek dokładnie...

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ja 2

Projekt zmian prawa zakłada, że okres zatrudnienia pracownika na czas określony będzie mógł wynosić maksymalnie 24 miesiące. Podpisanie umowy po tym terminie będzie równoznaczne z podpisaniem umowy na czas niekreślony. Wyjątkiem będzie tu umowa na zastępstwo.

@ja 2

tylko że GT daje umowy na temat ,a to co inny rodzaj umowy na czas określony

bolonek

MOL jó napot kívánok! :)

tambylec
@bolonek

to szykujcie sie na orke za 2-3 kola za miesiac po 12h

ulala

no to zapowiada się ciekawie... pytanie tylko co jeszcze z tego co jest zaplanowane odpadnie???

aleo

To pod Włocławkiem jest przesunięte na bliżej nieokreślona przyszłość. Tunezja ruszyła, a Węgry to na razie jedna wielka niewiadomą. Niemcy są w planach jesienią. I na razie to podobno wszystko.

duZAduPA

Ruszy się.. pod wloclawkiem 10 km 2d :) potem może na miesiąc 3d i to koniec.. węgry niby , tunezja na miesiąc ...zwalniają terenowych ale pentagon ma sie dobrze :)

?????????

i co jakieś nowe wieści ktoś posiada???? ruszy się coś z robotą czy już przesądzone że nie???

kfatermiszcz

Kolego, myślisz, że związki Ci kiedykolwiek pomogą? Ich aktywność widać tylko tuż przed wyborami, a tak siedzą cicho. A nawet jakby coś spróbowali zrobić, to i tak zarząd ich oleje. W GT będzie coraz gorzej, szczególnie, jeśli nowym prezesem zostanie ktoś z obecnie panujących. Jedynym wyjściem, które mogłoby coś zmienić byłaby całkowita wymiana ludzi zarządzających tą firmą, a na to nie ma szans. Nikt w tej firmie nie szanuje ludzi tyrających w polu, ale że ciężko znaleźć pracę, to zawsze ktoś na telefon od pana (usunięte przez administratora) w stylu "jutro jedzie pan do Niemiec" odpowie. Dla ludzi przyjeżdżających na grupy z Torunia z wizytą liczy się tylko, żeby nie spać, nie jeść, tylko strzelać po 500 dziennie, a i tak premii nie będzie. Dobrze, że GT to dla mnie historia.

M.G.
@kfatermiszcz

10+ w zupełności się z Tobą zgadzam... mnie zwolnił SPICAAAA ok 4lata temu razem z kolegami. robię prywatę wtedy doceniałem tę prace teraz przejrzałem na oczy GT TO (usunięte przez administratora)

driv3r

Sorry taki mamy klimat... tfu! takie mamy prawo.

driv3r

Wejherowo do konca marca i wiadimo...

rafi
@driv3r

Tak Zamość do świąt i finito.

nickfick
@rafi

i fszyscy na bruk! a gdzie sa związki ja się pytam? gdzie ta obiecana od pierwszego stycznia podwyżka!? gdzie obiecany protest zbiorowy? Co Wy tam robicie panowie?

nikt

a tak w ogóle to jakaś grupa coś robi i jak długo jeszcze? ktos wie???

@nikt

Tak P-112 Zamość jeszcze pracuje,podobno do świąt jak nic się nie zmieni

nikt

najpierw na Dani walek z dietami bo nie płacili,na Węgrzech płacili ale zwielką łaską no to teraz nawet na autobusy im szkoda na Węgry i szukają oszczędności a pozniej i tak idą z wielką łaską i wydzwaniają jak są jakiejś tematy zwłaszcza pan Piasecki-pozdrowienia dla byłych pracowników

poinformowany

Temat jest na Węgrzech od wiosny ale Pentagon wysyła geodetów prowadzących i aparaturową resztę ma robić węgrzy Wiadomość potwierdzona 200%

bezpracy

na razie są świadectwa ale może za niedługo coś się ruszy i będzie jakiś temat

nikt

pentagon zostanie sam i w końcu zobaczą jak się w mrozy i na dodatek w nocy pracuje za śmieszne pieniądze-życzę im tego,po 11 latach pracy świadectwo,dziękuję gt

Nie wiecie czy coś się ruszy z tematami? Dostałem świadectwo i teraz czekam na cud

c. c. catch
@333

Cudu nie będzie. Trzeba to sobie jasno powiedzeć i nie łudzić się. I tematów też nie, napewno nie teraz! A kogo stać i ma tyle odłożonej kaski, żeby poczekać na telefon do września? Mało kto podejrzewam. Bo ponoć, we wrześniu tematy mają być. Chciałbym, żeby każdy do kogo będą dzwonić we wrześniu miał już inną lepszą pracę. Może, to czegoś biurowiec nauczy, choć marne szanse na to widzę. hejka.

gutek

jak tam taliby świadectwa doszly...

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo