Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

pol

Słowacja rusza

@pol

Pol, kiedy rusza ta Słowacja, bo czekam na tel. w sprawie wyjazdu.

gg

GT to wspaniała firma

np

Rozumie Cie a powiedz mi nie myslales o pracy za granica? Rynek pracy za granica jest ogromny i za naprawde dobre pieniadze. Pozdrawiam

np

To skoro dalej robicie to tez lizecie tak bynamniej wnioskuje :-) :-)

@np

Pewnie sam chciałbyś lizać... tylko bynajmniej firma Cię nie chce...Pozdrawiam!

@ja

Nawet nie wiem czy mnie chca czy nie nie wnikam i niemam zamiaru tak wracac sa lepsze prace niz w gt. Wystarczy tylko chciec pracowac a jak ktos chce sciemniac to tam sie bedzie trzymal . Po co ma sie przepracowywac gdzies indziej do dobrego czlowiek szybko sie przyzwyczaja , nie prawda?? Pozdrawiam serdecznie

@np

Co prawa to prawda! Ja pracuje w Gt jeszcze ale nie mam wyboru. Szukam pracy gdzie indziej,wysyłam Cv,ale tu gdzie mieszkam jest ciężko z pracą. Nie chciałbym wracać do Gt.Więc gdy dzwonią to nie mogę odmówić,bo za coś muszę żyć.Nie jeden z nas pracujących w Gt tak myśli,praca w Gt to często nie nasz wybór,ale przymus pracy jakiejkolwiek.

@np

Tak sie sklada ze nie wszyscy. Ja regularnie podpadam u kierownikow :P

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
alf

do mnie dzwonili na początku sierpnia i na razie czekam

pp

Ja robiłem od wrzesnia tamtego roku do marca a teraz czekam na telefon i nic ...

yy
@pp

spróbuj sam zadzwonić

@yy

Jak sam nie zadzwonisz, to oni tym bardziej nie zadzwonią do Ciebie.

driver

Jak masz jakies kwalifukacje to dzwonia ale co z tego jak nie ma kasy na kontraktach.

np

któryś z was tam jeszcze robi ?? czy tak sobie piszecie??

Robi robi

raam

RZadza despoci i ludzie im spolegliwi a stale zatrudnienie maja ka pusie i trzymajacy palec w ty lku kierownikow i operatorow a nie ci co sa dyspozycyjni i wykonuja tylko swoja robote.

ihhhaa
@raam

masz racje ludzie rzadzacy na grupach to miernoty bez czci i, chonoru' majacy gleboko pracownikowa ci mjacy szacunek pracownikow zostali pozwalniani.

@raam

Nie jest tajemnicą że firma przyjęła po jakimś czasie, "gwiazdy" wyrzucone przez kierowników na grupach za chlanie.

@antyZNAJOMY

A cala polityka anty alkoholowa to tylko na pokaz. Licza sie tylko (usunięte przez administratora) Kto uczciwie chce pracowac bez lizania daleko nie zajdzie...

nieznajoma
@antyZNAJOMY

honor piszemy przez ch pozdrawiam

nieznajoma
@ihhhaa

od kiedy chyba trzeba wrócić do szkoły

LASKA

Ludzie czy orientujecie sie czy pojechała grupa na wegry???

@LASKA

Tak pojechała!

L

dzieki panu Krzyskowi za to ze mi wystawil 3 nie chca mnie wziasc z powrotem do GF A WIEC DZIEKI WIELKIE KRZYSIEK ZA 3:P

ZNAJOMY
@L

TRZEBA BYŁO PRACOWAC A NIE SIE (usunięte przez administratora)

@ZNAJOMY

Może trzeba było mieć dobry układ, i chlać z kim trzeba ??

L
@antyZNAJOMY

bylem dyspozycyjny na każde zawołanie moja grupa się nie opierdalała , poprostu się na mnie uwziąoł i co poradzić nic .. a jak ktoś chciał to chlał ..

sasas
@L

Ty kolego kup słownik sobie ;) co to "wziąoł"???

@L

Nikt na to nie patrzy że ktoś jest dyspozycyjny, i jest na każde kiwnięcie firmy. Ci co mają dobry układ, lub chleją z kim trzeba trzymają się na powierzchni w firmie, a takich jest wielu.

matys
@ZNAJOMY

o jakiego krzyska chodzi :D

lolo

tylko ma być w stroju plażwym

do maciek

Prześlij zdjęcie to zobaczymy czy się nada

LASKA

WIECIE CZY COS RUSZA SLYSZALEM ZE JAKAS GRUPA POJECHALA ZA GRANICE ALE NIEWIEM GDZIE BYC MOZE NA WEGRY...

@LASKA

Geodeci pojechali na Słowację tyczyć profile.

llll

michu do konca wrzesnia chca skonczyc produkcje.

misiek
@llll

podziękował moze jeszcze zawitam do polski w tym czasie Pozdrawiam

ccc

Sierpc Jarocin Sulęcin W-4 gdzie jeszcze są tematy ktoś coś wie bo wygląda że każdy trzyma informację dla siebie.

michu

witam powiedzcie mi gt zawitało do sulęcina ile tam posiedzi??

xxx

Mąż wraca wcześniej z pracy na balkonie dostrzega gołego faceta.Pyta go skąd pan tu się wziął, nie uwierzy pan jestem spadochroniarzem,był silny wiatr zniosło mnie aż tutaj zerwało spadochron.Oj to chodz pan do domu napije się pan gorącej herbaty albo czegoś mocniejszego.Ale nic pana nie dziwi pyta facet na to mąż panie jak tydzień temu pod wanną znalazłem geologa który szukał tam ropy to już nic mnie nie zdziwi.

behemot

Firma rzadzi obecnie klika najgorszych satrapow i zamnordystow kompletnie nie liczaca sie z godnoscia pracownika.Towarzystwo za wszelka cene czcace utrzymac swoje posadki kosztem szeregowych pracownikow polowych z ktorymi nikt i nic sie nie liczy oni maja niewolniczo tyrac ku dobru kierownictwa bez szemrania i dyskusji godzic sie na niweolnicze warunki za nedzne dtawki!

liner

My mamy rodziny którym jesteśmy potrzebni chcemy stabilności,nie dziwcie się że odmawiamy wasze warunki pracy są coraz gorsze.Wielu znalazło sobie pracę lepszą gorszą ale stabilną.

driver

Odbieram telefon z informacja ze jutro jade na wegry. A dzwonilem przez miesiac z pytaniem czy cos sie ruszy. Oczywiscie nie mam zamiaru nigdzie jechac! Co za niepowazna firma. Nie wiedzialem czy sie smiac do sluchawki czy lepiej sie powstrzymac...

też driver
@driver

Miałem wczoraj też taki tel. Dzwoni pani i mnie informuje że jadę na Węgry,nawet nie pytając czy mogę czy chcę... Nie pojadę,jeżeli firma w ten sposób traktuje ludzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo