Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

smok

No to projektu w Niemczech nie będzie.Nie stety informacja pewna

poinformowany
@smok

A co nie udalo sie tym razem GT nagiac przepisow na swoja strone? Nie stac ich na wyplaty...

de

I to za dużo większą kasę :)

@de

Dokładnie dwa razy większą.

NA DARMO

Nasze poświęcenie stracone zdrowie byle więcej szybciej na co żeby zastąpili nas Czesi i Chorwaci

Fiuture

Do chłopaków z rostawu wpiszcie sobie w Youtube Marines test LS3 Robotic Pack Mule.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
TEROR

A CO TAM W CZECHACH KOKOLINO SEX AFERĘ NAKRĘCIŁ???

poinformowany

A jak wyglada praca w Chorwacji?

OJOJ
@poinformowany

Wpisz sobie w Google Mina PMA 2 to będziesz wiedział jak się pracuje przed rozstawem będą chodzić saperzy i sprawdzać teren tylko że przed saperami ktoś musi wytyczyć pas do sprawdzenia TAK BYŁO NA N-18 problem w tym że tam były stosowane miny PLASTIKOWE Powodzenia chłopaki nie podnoście i nie stawajcie na małych pudełeczkach puszeczkach itp.

z-rz

W Czechach jest po 5 (kierowca, brygadzista plus 3 pomocników)

jo

po ilu ludzi teraz jest w brygadzie??

alibaba

w GK w górach okolice Żywca robilismy 3 rzuty po 10 kpl.i to na kabelkach SIŁOWYCH

pepik

Jeśli są tacy mądrzy (niespełnieni kierownicy produkcji i rozstawu)i takie banialuki opowiadają, to powiedzcie - pokażcie jak to robicie to my postaramy się to samo zrobić. Sądzę że spuchną na pierwszym podejściu, bo łatwo mówić takie bzdury jeśli d.... tylko wozi się.

uas

z czech pare dni temu 3 poleciało za picie...ludzie nie wytrzymuja bo normy co raz wieksze....smiac mi sie chce jak ktos mi mowi na zebraniu ze w gorach mozna spokojnie rozłozyc 200 wiazek na brygade.

A.D.?

Odpowiedż na:[ Jarocin] DOBRZE ROBI!!!.Żebyś pózniej nie płakał jak Ci się coś w polu stanie.

?

no i dobrze ze sprawdzał,pare osob powinien odstrzelic choć tego nie zrobi .jakby chciał juz by ich nie bylo!

by..y

,,Już zapomniał wół jak cielęciem był"-takie przysłowie.

jarocin

Tyrpak dzisiaj po rozstawie z alkomatem sprawdzał! Uważajta Pany zeby kto nie nadmuchał.

terminator
@jarocin

ta menda jeszcze się po grupach szwęda ??? Niedługo to (usunięte przez administratora)pewnie wróci:):):)

x
@terminator

Bardzo dobrze że alkomat krąży w terenie, takie kontrole alkomatem powinien robić człowiek z hse często, i z zaskoczenia. Uważaj koleś co piszesz bo za określenie " (usunięte przez administratora) quot; Tymbark może ci życie uprzykrzyć, a jest chłop bardzo pamiętliwy

czech
@jarocin

uważajta,,, to napewno pisał Tomaszek,to jego gwara...

mapu
@terminator

Niemaco sie dziwic jesli kadra nisszego szczebla to banda niewyksztalconych idiotow a wlasne bledy i brak wiedzy+lenistwo prostuja na plecach podwladnych

A.D.?

Przeczytajcie w W.P.biztok o prawie pracy,które weszło w życie 1 stycznia2015 w NIEMCZECH.POZDRAWIAM POLOWYCH PRACOWNIKÓW !!!.

dsdsd

pany.. a jak tam na chorwacji.. jaki jest hotel? jakie żarełko i czy niedziele są wolne? ile ojro na reke dają...

pepik

A jak może być - lepiej na pewno nie, na to już nie ma szans. Jest gorzej. R.... nas i robią z nas murzynów - ale niestety dajemy się. Póki wszyscy solidarnie nie staną i nie będą oporni na zastraszanie pana Z., puty będziemy dym... Pytanie kiedy zejdziemy do 0 zł czy też będziemy płacić GT za pracę

geol

Panowie a jak wypłaty po Czechach???

@geol

Najlepiej spytaj się Czechów, bo my to dostaliśmy same ochłapy.

@z-rz

A w nagrodę 12 z nich pojedzie sobie na Niemcy.

wsiok

czy ktoś może powstrzymać Piaseckiego i sprowadzić na ziemię ? kto odpowiada za poczynania tego zakręconego faceta ?! niech Prezes kupi mu komputer i niech zacznie on sobie pisać do kogo dzwoni , o czym mówi i gdzie ludzi wysyła. to tylko u Piaseckiego człowiek może być w trzech miejscach na raz : w domu, w kraju na grupie i na kontrakcie. Panie Piasecki - żyj Pan ! i myśl !

pit
@wsiok

Co się dziwisz? On jest z grupy ludzi którzy aby pracować w GT nie muszą ani żyć ani myśleć....

czech
@pit

prawdziwy wsiok to pisał ha ha...

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo