Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

montenegro

w kazdym dziale szefowie to nieudacznicy, pijacy (usunięte przez administratora) pier.... Po co siedzący na bazie geodeta czy szkodnik prowadzący. Wziąć tych nierobów też do tyczenia i powiadamiania. Dobrze ze juz nie pracuje w tej firmie. Chlejcie dalej ze swoimi kierownikami i liżcie im pajace

sie wie

takie ze-ra jak y-srak i tympodobne len-iny sa popierane przez podobne zera kierownicze typu s-picak.Oni maja w glebokim powazaniu pracownika a wspieraja takich pijakow co zatapiają łodzie z ludżmi.To karły moralne rządzą w geofizyce a ludzie daja sobą pomiatać.A ci wszyscy co skamla na ludzi typu y-prak sa nie lepsi i rownie wyzuci z poczucia wlasnej godnosci skoro toleruja takich typów i dają sobą pomiatac.Klasyczny uklad sado-maso.Kij wam wszystkim w oko.

zadowolony

Na szczęście już tam nie pracuje i mam święty spokój od tych ludzi

Stary

Yrpak zapomniał jak sam chlał jak zostawiał kolegom tarę transmisji do zwinięcia sam zaczynał jako robol tak samo kredek.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
byłem widzialem

srac na yrpaka I tak nic nie umie a co tam się dzieje w gt jakieś zmiany

Takie tam

Tak tak Yrpak dla ludzi szacunku nie ma,ale za kobietami na grupie to lata aż mi żal pani Elżbiety z interpretacji.

hej!

.yrpaka kijami i pogonić do podwsi "KIJE".HEJ!!!

Takie tam

Czego nie rozumiecie masz znajomośći ciocię wujka jakiś układ pracujesz i dla ciebie zawsze praca będzie to ty wyjedziesz na fajny kontrakt mozesz pić palić z HSE za pan brat złapią cię to posiedzisz na bazie.Tyle nie masz znajomości jesteś murzynem a murzyn jest potrzebny do brudnej roboty więc nie poświęcaj się nic ponad siły zaden yrpak czy inny kredek cie nie doceni.Czemu tu siedzimy 2/2 to nas przyma i to nas kiedyś zabije bo obudzimy się z ręką w nocniku i będzie już za puzno.

ooo
@Takie tam

co znowu z tym ..yrpakiem?? co znowu wywinął???

nikt

Hej widzieliście? Widzieliście co się stało? Jakiś czas temu na forum było info a raczej list jaki został SKIEROWANY DO PREMIERA W SPRAWIE GT I JUŻ GO NA FORUM NIE MA!!!!!!! A JEDNAK KOMUŚ TO PRZESZKADZAŁO I WYNIKA Z TEGO ŻE WIELE W NIM BYŁO PRAWDY. HEJ JEŚLI TO TY WRZUCIŁEŚ GO DO SIECI WRZUĆ GO JESZCZE RAZ... KOGOŚ PRAWDA BARDZO UBODŁA. MAM NADZIEJĘ ŻE W KOŃCU KTOŚ Z GÓRY ZAINTERESUJE SIĘ CO TU SIĘ WYPRAWIA

A.D.?

OOO!!!Firmowi klakierzy się budzą ze snu zimowego!.Tacy byli/nawet gdy było dobrze/,SĄ i będą!!!.O kontrakcie w Chorwacji już się mówiło w 2013 r.

Papa

Tak jest!!! Do roboty a nie tylko krytyka. A jak chcesz zarobic jak Chorwaci to sie przeprowadź do Chorwacji. Ledwo uda sie zdobyc kontrakt przy takiej konkurencji a Wy jeszcze marudzicie. Widac jakie macie pojecie o funkcjonowaniu firmy i rynku. Żenada.

kingkong

Juz w drodze nowy prezes jest

Kibic

W GK zarząd już zmieniony, ciekawe kiedy tu się to stanie?

byly pracownik

Jak cos sie nie podoba to sie zwolnijcie!!!! Przestancie biadolic i uzalac sie nad swoim losem!!!! Juz nie mozna czytac tych waszych narzekan!!!! Albo sobie znajdzie nowa firme ktora was zatrudni albo mordy w kubel i do roboty!!! Firma ma przynoscic zyski dla wlasciciela a nie byc spolka charytatywna- to sobie wbijcie do glowy!!!

news

POLSKI KIEROWCA NA CHORWACJI 2100 PLN CHORWAT 1100 EURO JAK TU ŻYĆ...?

OCho

Kierowcy pilnie poszukiwani epidemia na P=125 zbiera żniwo.Lechu Olejniczak mawia nie podawaj ręki ja powiem myj męce i nie podawaj

Chory

Podobno wirusówka zbijam gorączkę ale ona powraca najwięcej miałem 39,1 lekarz kazał się wygrzewać i tyle nie dał żadnych leków kazał tylko kupić do zbijania temperatury.Powiedział też ze lek Neosmine mogę wyrzucić do kosza bo jego działanie jest nie udowodnione ten w Złoczewie był innego zdania chmmmmmmmm.Pozdrowienia dla wszystkich chorych,szybkiego powrotu do zdrowia.

Lekarz

Ale ten czas jest niebezpieczny - tak łatwo zachorować.

JuliuszCezar

Ave PePe !! ;D

AD.?

Odp.na "powrót".Kiedyś Pan/smutny kierownik,co w Pucku straszył Węgrami/powiedział że firma ma obowiązek z kontraktu dowieżć do granicy RP.A pózniej masz sobie radzić sam!.Pozdrawiam !!!"Były".

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo