Opinie o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Geofizyka Toruń Sp zoo. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geofizyka Toruń Sp zoo w Toruń

bryki

Wezmą jakiegoś kozla ofiarnego ukaraja z pola i będzie spokój i gorzala dalej będzie się lala

Polowy

Komętarze mówiace prawdę są usuwane,a prawda jest taka że ludzie o kabla ci co najciężej pracują po kilku zimach w GT pracując w deszczu dzwigając ciężary maja problemy zdrowotne nadwyrężone kregosłupy mięśnie rwę kulszową zwyrodnienia stawów i to wszystko za marne ochłapy rzucane z pańskiego stołu.

@Polowy

polowy prawda ! jeden dźwiga ciężkie kable a drugi jeździ po marketach albo chleje kawę w biurze i ściemnia cały dzień, to jest polityka! i nawet uczyć się nie musiał

andrzej
@Polowy

To rzuć tą robotę. Nie warto nadwyrężać zdrowia dla tej firmy. Zastanów się nad zmianą pracy .Ofert jest dużo a praca w tym syfie nie ma sense.

grzyb
@andrzej

Jeden dźwiga kable a drugi torby z zakupami i pełnymi flaszek na wieczór

bovik
@grzyb

Teraz to już mu ludzie jeżdżą na zakupy bo sam gaciami trzesie po tej akcji.

szczecinski
@bovik

To skandal ze ludzie jezdza komus po zakupy. Nalezy z tym skonczyc. Natychmiast!

torun
@szczecinski

Kolesiów się nie zwalnia

prac

Czy to prawda , że w Geofizyce nie istnieje tradycyjny dział zaopatrzenia z magazynami ?

polovczyk

Arkadiusz Ferdynand! Co u Ciebie? Pracujesz jeszcze czy przejrzeli w końcu na oczy

lenio

Wróciłem buszu

Precz z trolami

Trolu tutaj tez jesteś.

emeryt

witam jakie tematy są obecnie realizowane w Polsce?

Hak

Co wy tu jeszcze robicie DMT ma nowe tematy łącznie 3 Ta sama robota a kasa 3,4 razy wieksza.

leo

[ tylko moje zdanie ] Do końca roku nic się wydarzy . Trzeba poupychać Krakusów . Mają pierwszeństwo .

Kaminsky

Witam, Geofizyka Toruń poszukuje Administratora Systemów Informatycznych. Moje pytania są następujące. 1. Jak wygląda sprawa zarobków ? Dla pracowników IT są atrakcyjne ? 2. Jak jest z ogólnie pojętym klimatem w firmie ? Moim zdaniem jest to dość istotna rzecz. W obecnej firmie, gdzie pracuje jest tak, że nie wiadomo z kim można pogadać, żeby nie być obsmarowanym. 3. Czy w ogóle warto pracować w GT ? Czy nie jest to olbrzym na glinianych nogach ?

Zaskoczona

Że co? Wypłaty adekwatne do obowiązków?! Bez jaj. Atmosfera, tylko w niektórych działach.

morfeusz

A kto jest największym nierobem w geofizyce??

u nich
@morfeusz

Morfeusz

wezuwisz

praca ciekawa, bardzo przyjemna,ale Ci ludzie, którzy zostali to największe nieroby. Tyle na temat i taka prawda

wezuwisz

Viking

Zarobki są adekwatne do powierzonego stanowiska? Haha, pracowałem w innych firmach tego typu i z całą pewnością mogę powiedzieć że gejofizyka nie płaci adekwatnie do powierzonego stanowiska!! 1600 za ciężkie oranie w polu? Śmiech!!! Jakoś viking, global, nova czy uos potrafili zapłacić godne pieniądze a tutaj marne ochłapy, resztki z gaży zarządu. Dla porównania, kierowca w globalu zarabiał 6tys a w GT 2tys :) Dobrze że uciekłem z tej marni :) pozdro od Vikinga dla kumatych.

KoK

Zarobki są raz adekwatne raz nie co do stanowiska i obowiązków. Jest pakiet socjalny, multisport itd atmosfera jest dobra.

Joe Black
@KoK

Atmosfera zależy od tego z kim się pracuje i jakie samemu ma się nastawienie. Co do zarobków są słabe i raczej zdecydowanie nieadekwatne do obowiązków, ani od zaangażowania.

KLE

dobrze placa hahaha!!! pracowalem tam 7 lt jezdac na kontrakty zrac picah teraz sobie siedze w KRakowie i z palcem w (usunięte przez administratora) mam więcej. Zaluje ze wczesniej sie nie posypalo, mniej swiwych wlosow. Wreszcie czlowiek ma czas na zycie ktpre nie ucieka przez palce saczac wodke z pseudo kumplami..... Wspolczucie dla wszsytkich najemnikow....

KKL

Raczej nie mają :(

kontraktowy

poi to musisz krótko tam pracować, ja pracuję już ponad 11 lat i tam co drugi taki jest, z choinki się urwałeś?

aureliusz
@kontraktowy

Pracuje to za dużo powiedziane ... przychodzi i udaje ,że pracuje - to bardziej trafne określenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Geofizyka Toruń Sp zoo - Toruń

• Jak się pracuje w Geofizyka Toruń Sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Geofizyka Toruń Sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Geofizyka Toruń Sp zoo?

Kandydaci do pracy w Geofizyka Toruń Sp zoo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Geofizyka Toruń Sp zoo