Opinie o Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jaka atmosfera panuje w firmie Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk? Są ogłoszenia na Praca.pl z 15 sierpnia. Czy jest rotacja?

Zbyszek W-wa

Dzien dobry Natknalem sie na ogloszenie o zatrudnieniu do pracy w charakterze MAGAZYNIER - KIEROWCA - czy znajdzie tu ktos kto ewentualnie bylby w stanie napisac cos wiecej o tej pracy ? Godziny, zarobki itd itp

Wiktoria
@Zbyszek W-wa

Tak się składa, że sama szukałam nie tak dawno ofert pracy od firmy Ziaja LTD, ale żadnej nie znalazłam. Widocznie szukałam w niewłaściwych miejscach. Dasz mi znać, jak już ostatecznie zdecydujesz się na pracę tam? Chętnie dowiem się, jak firma prowadzi rekrutację.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk?

vvv Nowy wpis

umowa o pracę lub umowa zlecenie.

Jak szefostwo w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk traktuje ludzi?

xxxx

a to zależy czy masz własne zdanie czy nie

Lidia
@xxxx

A opiszesz obydwa warianty?

Konsultantka

No cóż, jesteś po prostu tanią siłą robocza. Nie ma znaczenia czy jesteś w porządku i traktujesz pracę poważnie czy masz wszystko gdzieś i nic nie robisz i na dokładkę non stop chodzisz na zwolnienia. Jesteś tylko trybikiem w maszynie i zero szacunku w stosunku do pracownika.

Pracownica
@Konsultantka

@Pytanie Jeśli jesteś w porządku i traktujesz prace poważnie,wykonujesz swoje obowiązki które nie są jakieś wygórowane, to w tej pracy przyjemnie się pracuje i nikt się nie czepia. Jesteś się w stanie ze wszystkim dogadać- czy to ze zmienniczką, z grafikiem,czy z urlopem i tym podobne. Pracuje tu już dobre 3 lata i jestem zadowolona. Jeśli masz wszystko gdzieś i przyszłaś posiedzieć na 4 literach i nic nie robić, to w żadnej pracy nikt nie będzie Tobie szedł na rękę,a tym bardziej trzymał takiej osoby na siłę, bo inni muszą za Ciebie (usunięte przez administratora) Takie podejście świadczy o szacunku do pracodawcy i koleżanek swoich , a nie pracodawcy do pracownika. Wszystko działa w dwie strony, ale to zawsze idzie wina na pracodawce, tak się przyjęło chyba u leserów.

Konsultantka Nowy wpis
@Pracownica

Ja pracuję o wiele dłużej i rozmawiam z wieloma dziewczynami z innych punktów więc wiem, jak się podchodzi do osób, które mają wszystko w 4 literach i nie wywiązują się że swoich obowiązków. Dokładnie tak samo, jak do osób które wszystko traktują z zaangażowaniem... Jak nie to to ktoś inny, nie ma znaczenia że jesteś lojalna :-\

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Jaki dress code obowiązuje w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk?

Na sklepach dziewczyny mają fartuchy, pod spodem biała koszulka. Nie ma nic więcej ale te 2 rzeczy muszą być

Dorota

Firma załatwia za darmo to ubranie?

@Dorota

Fartuchy z poliestru daje firma a resztę ubrania finansujesz z własnej kieszeni.

Urszula
@Gosia

za pranie chociaż zwracają ?

@Urszula

Możesz pomarzyć. 20 zł niby dostajesz ale sama wiesz jak to się ma do kosztów prania...

Lidia
@Gosia

A to nikt jeszcze im nie sugerował, żeby robić jakieś prania firmowe? Przecież to może wszystkim na lepsze wyjść a chociaż czas się zaoszczędzi jakoś przynajmniej

@Lidia

No cóż ty, tam najważniejsze są oszczędności. Najlepiej oczywiście kosztem pracownika...

Pracownica
@Gosia

Akurat tutaj się nie zgodzę z tą opinią powyżej. Koszt jednego prania po przeliczeniu prądu ,wody i kapsułki, oscyluje w granicy 5-6 zł(zależy od pralki). Każdy pracownik z tego co wiem, to posiada po 2 ,a nawet i więcej fartuchów. Nie wspomnę już, że w tej cenie jest darmowe pranie swoich ciuchów białych. Wspomniane 20 zł wyżej wystarcza na około 3/4 prania w 1 miesiącu. Wystarczy poczytać na internecie i zagłębić się bardziej w matematykę, a nie od razu pisać negatywną opinie :)

Konsultantka
@Pracownica

Biały fartuch pierzesz tylko raz w miesiącu?! Po jednej dostawie fartuch już jest przykurzony, nie mówiąc o tym że ciało się jednak poci i brudzisz i rękawy i kołnierzyk. Fartuch zmienia się co dwa max trzy dni nie mówiąc już o odzieży spodniej więc nierealne są twoje wyliczenia kosztów prania

Małgorzata

Widzę że kilka lat temu wypłatą była najniższa krajowa. Dalej jest najniższa czy już były jakieś podwyżki? Pojawiają się do tego jakieś premie czy nie ma na co liczyć?

@Małgorzata

Dalej najniższa

Dorota

A umowa o pracę? :-)

xxx
@Małgorzata

Umowa o prace jest po okresie próbnym i są dodatkowe premie na umowie o pracę.

Zuzanna

Cześć, czy możesz napisać na ten temat coś więcej? Nie wiem co masz dokładnie na myśli określając firmę jako 'pseudo korpo'. Jakie są Twoje zastrzeżenia co do pracy w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk?

Paweł Sasiad

Bede mieszkal niebawem przez "plot" od ziaji jestem kierowca Ciezarowki z 13letnim starzem jestem ciekaw jak wygladaja zarobki kierowcow magazynierow w tej firmie mial bym blisko wiec 4000 do reki 7-17 byly by ok rejestracja mnie nie interesuje moze byc najnizsza krajowa bo i tak odkladam na starosc na wlasna reke wie ktos jak w temacie???

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk? Chętnie zatrudniają?

Z tego co wiem studenci też są przyjmowani, praca jest zmianowa więc trzeba to dopasowywać ale można się dogadać. Na ten moment nie prowadzą żadnej rekrutacji z tego co widzę ale czasami szukają nowych konsultantek na sklepy.

Zdc

Pracodawcę poznasz w sytuacji kryzysowej jak teraz. Wychodzi szydło z worka. Kombinowanie jakby tu przeżyć kosztem pracownika. Pracuj za pół etatu a potem i tak Cię zwolnię. Kłamstwo goni kłamstwa.

Dota
@Zdc

Pracuję w tej firmie prawie 10 lat, więc już to mówi samo za siebie. To osoba, która zamieściła taki komentarz jest kłamcą. Szefowa nie chcąc nikogo zwalniać w tym bardzo ciężkim czasie, wyszła z propozycją zmniejszenia etatu i każdy dobrowolnie wyraził na to zgodę. Sytuacja ta trwała tylko miesiąc i od maja wszystko wróciło do normy. Wszyscy pracujemy znów na cały etat i nikt nie stracił pracy. Ja osobiście jestem wdzięczna szefowej, że tak rozwiązała tą kwestię, bo mogła ogłosić upadłość , tak jak wielu pracodawców zrobiło.

konsultantka ZDC
@Zdc

Nie wiem kim jesteś ale powiedz jak można pisać takie (usunięte przez administratora) Nikt w firmie nie został zwolniony, każda z nas miała zadane pytanie czy zgadza się na przejść na pół etatu i każda wyraziła na to zgodę bo przecież walczyliśmy o przetrwanie w tym bardzo trudnym czasie - taka sytuacja trwała tylko 1 miesiąc! Wróciliśmy do poprzednich pensji - nikt nie zarabia mniej niż w poprzednich miesiącach mimo tego, że obroty nie są takie jak wcześniej! Zostały zachowane wszystkie miejsca pracy łącznie ze zleceniami więc piszesz bzdury wyssane z palca. Jak tak można?!

GM
@Zdc

Jestem ciekawa czy zwolnił cię ktoś, czy może nadal pracujesz ? Czy to pomówienie czy może faktycznie zostałaś zwolniona? Masz odwagę odpowiedzieć?

Kokoski

Najniższą krajową, praca może i lekka Ali i stres też jest.Premia od sprzedaży, wychodzi koło 2 tyś netto. I ogolnie nawet jak masz wolne to koordynatorka dzwoni i każe przyjsć do roboty

Zostaw merytoryczną opinię o Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk - Warszawa

• Jak się pracuje w Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ziaja LTD Dystrybucja Mazowsze Małgorzata Skrzypczyk
  • ul. Wspólna 1