Opinie o Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~ w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~ w Pruszków

Grzegorz

Nie wiem kto pisze te wszystkie negatywne opinie. Ja pracuje w Habexie od 28 lat i ludzi z 15- 20- letnim stażem jest większość załogi. Gdyby było źle to dawno bym uciekł ale szefowie to uczciwi i rzetelni ludzie i jak coś obiecują to jest ok. Niektóre panie o obróbki myślały że puszczą buble i nikt ich nie zobaczy a Ola która była miesiąc niech się nie odzywa. Żaden preser póki co się nie zwolnił.

@@Grzegorz

Pieniądze terminowo to duży plus ale jeszcze fajnie byłoby jakby można było dobrze zarobić. Ty co sądzisz o poziomie zarobków bo dobrze wypowiadasz się o firmie. Podałbyś orientacyjne widełki?

Grzegorz Nowy wpis

@Grzegorz

Napiszesz, co Cię tyle lat trzyma u tego pracodawcy? Czy wraz ze stażem pracy rosną tu zarobki?

@Grzegorz Nowy wpis

Już ci napisałem. Bardzo uczciwe podejście do pracownika. Pieniądze na czas i stałość pracy. Nie wiem czego szukasz ale to nie korpo tylko prywatna firma- ja polecam i tyle

@@Grzegorz

Agata

Ktoś pisał na początku roku, że o podwyżkach można zapomnieć. No a jak wchodzi podwyżka minimalnej to nic nie podnoszą, żeby jakoś dorównać? Ciekawe, co w sumie znaczy dla niektórych "małe pieniądze", o których tu piszą, bo to też zależy. Inflacyjnej nie było?

Pani O.

Należy podziwiać ludzi którzy pracują w tej firmie, a może nie mają innego wyjścia, choć w dzisiejszych czasach trudno to sobie wyobrazić. Na hali produkcyjnej ciemno, nie ma wyciągów nad stanowiskami. Przerażający smród gumy. Jedyną wentylacją jest przeciąg. Ludzie jedzą śniadania przy brudnych stanowiskach mimo, że jest pokój socjalny ale chyba tylko dla wybranych. Ludzie pracują po 12 godzin i zarabiają małe pieniądze. Na podwyżki nie ma co liczyć. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecuje się dużo a później płaci się najmniej jak tylko można. W sumie bardzo źle. Praca mało ambitna, bez perspektyw. Atmosfera też nie jest taka różowa, jak tu niektórzy piszą. "Rodzinna atmosfera" polega na plotkach i obgadywaniu innych. A to że ktoś tam ma małe dłonie i coś z nim nie tak, ktoś inny wrzucił chusteczkę do ubikacji, a tamten to jakiś dziwny i też coś z nim nie tak. I najlepiej porozmawiać o kimś jak ten ktoś nie słyszy. Nieszczerość, kłamstwo, obłuda i (usunięte przez administratora) - tym charakteryzuje się tzw kadra zarządzająca. Na tzw. hali produkcyjnej rozstawione są kamery i wszystko rejestrują oczywiście bez pisemnej zgody pracowników. Więcej nie napiszę bo szkoda mi na to czasu, choć byłoby co pisać. Może innym razem. Reasumując - szczerze nie polecam.

Ciekawa jestem dlaczego nikt z aktualnych pracowników tutaj nie zagląda, żeby odpowiedzieć na którekolwiek z zadanych tutaj niedawno pytań? Na zakładzie jest tyle roboty, że nawet nie ma czasu, żeby tu wejść? Bo widzę, że atmosfera kiedyś podobno była tutaj fajna, do teraz się to nie zmieniło?

Zofia
@Anna

Atmosfera na produkcji jest dobra. My z koleżankami nie mamy konfliktów. Pani dyrektor jest dobra choć wymaga i nie lubi spóźnień a mi się zdarzało. Ogólnie bardzo polecam bo ma się stabilizację i pewna pensje na rękę.

Stefan
@Anna

Atmosfera jest dobra - ja tam nie narzekam a i ludzie pracują wiele lat

wyslij
@Anna

Wypłaty są w terminie tylko Pani Grażyna przyjmując do pracy obiecuje kokosy,a tak naprawdę w okresie próbnym płaci jak jej pasuje .POTEM oszukyje szefów ipłaci po uważaniu.

Emilia
@wyslij

To jak bardzo różni się zarobek, który jest obiecany od tego, jaki jest naprawdę? Czy na umowie jest zapisana kwota, jaką powinno się dostać za wykonaną pracę? I czy oprócz kwestii z wypłatami są jeszcze jakieś problemy w tej firmie? Czy to wszystko?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zdzisław

Robiłem w Habexie przez 12 lat i zawsze wszystko było bardzo poprawnie i uczciwie Mogę szczerze polecić Wam - Zdzisław

wyslij
@Zdzisław

A ja tam pracowałam 28 lat i nie przypominam sobie tych osób które robią te wpisy,To jakaś ściema .

Zaskakująca jest ta cisza ze strony pracowników. Ale spróbuję. Na jakie umowy firma rejestruje swoich pracowników? Ile można dostać na start netto? Może jakieś fajne dodatki wpadają? Chętnie się dowiem.

Beata

Wszyscy pytają o godziny, a ja chciałabym wiedzieć na jaką stawkę można liczyć? Zarobi się więcej niż najniższą krajową?

Czy są zmiany nocne?

Pruszków

W jakich godzinach pracuje się w zakładzie w Pruszkowie?

Eryk
@Pruszków

Również jestem ciekaw godzin pracy.

Weronika

Hej, przeczytałam tutaj że ogólnie chyba wszystko było w porządku zawsze, ale chciałbym się upewnić czy po kryzysie jest to samo. Nadal płacą w terminie?

Oliwia

Dzień dobry czy ktoś poleci ta firmę warto aplikować na dane stanowisko pracy czy jedt tam socjal tzw pacxki bony na święta a jaka wynagrodzenie jest, proszę o informacje

Krzysztof

Rodzinna atmosfera i pracowałem 18 lat do emerytury. Wszystkim szczerze polecam. To firma z zasadami a mało już takich zostało na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~ - Pruszków

• Jak się pracuje w Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~?

Zobacz opinie na temat firmy Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~?

Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~
  • Miejska 6
    05-800 Pruszków

Halina Bańkowska Zakład Wyrobów Gumowych ~Habex~