TechnoBeton Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o TechnoBeton Sp. z o.o.

Chochlik 2015-02-23 18:19:32
czy w tej firmie to co obiecują na rozmowie o pracę , jest potem przedstawiane na umowie? Czy warto tam iść do pracy? Czy są tam stanowiska na które teraz firma szuka ludzi a które to stanowiska trzeba unikać?
Magda 2015-03-12 20:12:46
Mobbing = Technobeton
nowy 2015-04-03 15:29:49
Fajna firma w której można rozwinąć skrzydła.

dth 2015-04-15 00:13:15
Ale pierdzieli ktoś głupoty
Pracowałem było fajnie, chyba nadal jest fajnie, ludzie mili, atmosfera też, praca ok, podejście normalne i zdrowe.
A życie życiem, zawsze zadajcie sobie pytanie kim, jaką perezentujecie postawę dla drugiej osoby, to wtedy będzie Wam też odwzajemninione.
Pozdrawiam
dth 2015-04-30 01:14:28
Okres był wymarzony, zresztą jak każdy.
Codziennie coś się sprzedawało, tylko zastanawiam się gdzie, bo ja tam rewelacji nie miałem.
Kowalska 2015-05-17 19:42:17
Możliwość gromadzenia pieniędzy przez jednego człowieka odbywa się zawsze kosztem okradania innych ludzi - to zdanie jak najbardziej pasuje do tej firmy
srechno 2015-05-29 20:20:30
Są lepsi pracodawcy.
były 2015-05-29 20:27:24
potwierdzam, tak było
były 2015-05-29 20:29:24
potwierdzam, tak było
nowicjusz 2015-06-07 02:58:16
witam
a konkretnie to jak w technobetonie jest bo zamierzam tam składać papiery bo widziałam ogłoszenie
były pracownik 2015-06-23 14:13:46
Pensja podstawowa około 1800 do ręki. Prowizja bez pokrycia w dokumencie umowy. Produkt drogi w transporcie bo betonowe belki. Trzeba używać HDS do transportu co znacznie podnosi cenę. Brak dokumentacji co na nowoczesnych budowach jest NIEDOPUSZCZALNE i nikt trzeźwy i przy zdrowych zmysłach nie podpisze zgody. Produkt można sobie podziwiać na magazynie zakładowym ilość dokładnie tłumaczy jak szybko się sprzedaje, placu brakuje. Transport belek betonowych 300 km po Polsce to jak wożenie gruchą betonu na budowę 150 km w jedną stronę. Idiotyzm. Dziś już jest tyle lokalnych betoniarni że szans nie ma. Do handlowca na zach warszawie- BUDOKRUSZ cię zniszczy w zarodku. technobeton jest jak pan z ptasim mleczkiem naprzeciwko hurtowni słodyczy. Dawaj menago odpieraj zarzuty bo i tak nic tam nie zrobiłeś od rana.
ola 2015-06-23 14:23:00
hehe apropo rozmowy kwalifikacyjnej:
Znacie to uczucie jak po 5 minutach zdajecie sobie sprawę że macie 3 razy większą wiedzę na temat branży i biznesu od rekrutujących pachnących panienek?
ADAM 2015-06-23 16:12:37
Nie zgadzam się z tobom. Jest tu fajnie i atmosfera ok. Tata powiedział że podszkole się z jazdy autem i poznam okolicę, można zawsze rozwozić cv i szukać pracy przy okazji trochę zarobić na gumy i kino, znaczy najpierw do kina a potem gumy.hehe.
Czas miło leci, muzyczka gra w autku, w poprzedniej robocie kazali mi pracować od rana do wieczora a tu kontakty i rozmowy, zero stresa. Polecam. Handlowiec.
nowa 2015-06-24 20:01:45
OLA - pracowałąś tam - czy po rozmowie się rozmyśliłaś i odeszłaś, bo generalnie sama miałam mieszane uczucia, stąd zastanawiam się jako konstruktor czy tak tam jest
ciekawa jestem czy biuro konstruktorsie coś wie, bo zazwyczaj nie chą udostępniać dokumentacji obliczeniowej, a jestem konstruktorką i nie podpisze niczego bez wglądu w obliczenia, a tu okazuje się że to sacrum
bbs 2015-07-04 08:38:41
matody rozliczeniernia - duże tematy zgarnia biuro, albo kombinuje jak je zgarnąć z przed Twojego nosa. Ty jesteś jak naganicz, nie świadomie masz tylko gonić jak zając po świecie po małych domkach, inwestycjach do 100 m2, ale tam się nie wbijesz, teriva, albo żelbet jest dużo tańszy i lepszy. Pieniądz z tego nikły, czas i enrgia poświęcona ..., pytanie dla Ciebie czy za 1300 misięcznie wykarmisz rodzinę, w porywach - raz na jakiś czas mx 2200 jak zarobisz to będziesz czuł się jak biyś Pana Boga za nogi złapał, fiat Panda, telefon za 30 zł na mediamarkt (nokia c100)
także lepiej iść na kasę - także zastanów się czy jest sens kandydować - bo to strata czasu za taką kasę - są lepsze firmy i bardziej poukładane
no chyba że nie masz nic i jesteś pod ścianą - to się zgodzę - ale nie przywiązuj się do firmy, i od raz po podpisaiu umowy - szukaj lepszej - bo stracisz czas łudząc się że coś z tego będzie
zwolniony 2015-07-30 19:30:38
Zasada jest bardzo prosta ,, WIELKA KIEROWNICZKA SPRZEDAŻY - Magda - ,, zatrudnia przedstawicieli na okres pół roku może trochę dłużej a później po tym okresie zwalnia. Czyli przez pół roku jeździsz i zdobywasz projekty a później ona cię zwalnia i realizuje zdobyte przez przedstawiciela projekty pobierając prowizję !!! Dzięki Bogu już tam nie pracuje
ja 2015-08-02 10:22:17
w 100% popieram
obserwator 2015-08-06 10:58:52
Ludzie! Z tego co piszecie, to nie ma się co dziwić, że was ktoś zwalnia, jak przez pół roku nic nie sprzedaliście, inni mają podejście, żeby się przeszkolić z jazdy w godzinach pracy i rozwozić cv itd... Tu należy współczuć firmie, że trafia na takich niewydarzonych przedstawicieli oszustów. Czytając to wszystko można jedynie ocenić wasz poziom, a właściwie jego brak. Najlepiej pozakładajcie swoje firmy i zatrudnijcie sobie takich jak wy, na pewno będziecie zadowoleni:)
niezadowolony 2015-08-20 13:12:54
Każdemu, kto zechce pracować w tej firmie powiem tylko jedno - omijajcie ją szerokim łukiem. Wszystko co napisane powyżej to prawda. Pani kierownik nie dość, że nie ma zielonego pojęcia o budownictwie i projektach (jak ktoś wyżej już to zauważył) to jeszcze w dodatku i o sprzedaży. Zgarnia albo projekty po zwolnionych pracownikach, albo bierze tematy klientów którzy sami zadzwonią lub przyjdą do biura. Ot cała jej sprzedaż. Ciekawe tylko kiedy Zarząd zauważy jak na prawdę pracuje i za co jej płacą. Z mobbingiem stwierdzonym powyżej również się zgadzam, ale oczywiście nikt nikomu nic nie powie i nie udowodni bo mimo kiepskich warunków to jest jakaś praca. Gdybyśmy żyli w innym cywilizowanym kraju i mieli pracy pod dostatkiem nikt w Technobetonie by nie pracował, no chyba, że kierowniczka o której wspomniano wcześniej.
kasia 2015-09-30 10:53:56
jak tam jest w sekretariacie czy ksiegowosci????
obecna 2015-10-23 14:13:26
Obecnie atmosfera bardzo się zmieniła, firma zaczęła inwestować w kadrę. Od jakiegoś czasu bardzo się rozwinęła. Dla mnie bardzo w porządku, młody zespół, pensje na bardzo przyzwoitym poziomie - mam na myśli stanowiska biurowe, bo na takim pracuję. Nowe osoby też są zadowolone z tego co rozmawiałam.Porównując z moimi wcześniejszymi pracami - to nie ma się czego czepić, mimo moich wcześniejszych obaw. Ktoś grubo przesadza z tymi hejtami.
przedstawiciel tu i teraz 2015-10-23 15:49:53
Na mazowieckim można wyciągnąć ok. 7-8 tyś na rękę / mc, z tego co wiem lubelskie i łódzkie nie gorzej. Praca nie jest najlżejsza, trzeba się nachodzić, ale kasa jest adekwatna do pracy. wypłaty na czas.
nowy 2015-10-27 11:36:33
A to bardzo ciekawe o czym piszesz... Wszyscy pracownicy są wysyłani na szkolenia czy tylko kierownicy? Jaką pensję nazywasz na przyzwoitym poziomie, minimalna czy lekko powyżej? A może w ogóle umowę śmieciową? Co mają ci powiedzieć nowe osoby jak budzisz postrach wokół wszystkich, mówią to co chcesz usłyszeć. Jeśli chcecie pracować w atmosferze strachu, niepewności, z kierowniczkami wiecznie obrażonymi na życie to zapraszam do współpracy.
obecna 2015-10-29 15:12:32
nowy - po co ty tam pracujesz, jeśli jest tak źle jak opisujesz? ja tam jestem zadowolona, może masz wymagania wygórowane w stosunku do posiadanych umiejętności? ja na dzień dobry dostałam 2 tys i umowę od razu na czas określony, dla mnie to bardzo dobra pensja, inne firmy proponowały mi minimalną,
kozikosborn 2015-11-12 23:53:39
Witam wszystkich bardziej lub mniej doświadczonych. Powyższa firma to klapa totalna. Miałem okazję pracować w tej firmie, nie będę pisał czy warto czy nie warto pracować tam,bo każdy indywidualnie powinien odpowiedzieć sobie na pytanie. W ciągu nie spełnia 2tygodni pozyskał em odbiorców na ok 10tyśm2 stropu ale zabrakło ,niestety ze strony firmy, deklaracji PPOŻ a Kanciastoporty powiedział sprzedaj papier załatwi Strażak. Jak ktoś z Was chce pracować jako doradca Techniczno Handlowy tudzież Przedstawiciel Handlowy niech dokładnie czyta co wysyła się do jego klientów, bo można spalić się w przed biegach
pozdrowienia
Ja już nie robię interesów z tą częścią Polski
klient 2015-11-20 11:25:12
Jestem stałym klientem firmy. Bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje. Mają wszystkie certyfikaty łącznie z ognioodpornością ITB, wiem bo do każdej inwestycji potrzebuję. Chyba konkurencja takie oszczerstwa wypisuje. Produkty firmy czy to stropy czy nadproża są najwyższej jakości. Widać to na każdej budowie.
Adam 2015-12-14 22:30:32
Świetną firma. Jak zarzadacie wynagrodzenia na piśmie to zakończy to wasz proces rekrutacji. Jak ktoś dba o pracownika to dba o jego zdrowie a nie wsadza go do pandy na 10 godzin na gabkowe siedzenie. Pierwszy sort.
pracownik 2015-12-22 17:06:18
Nendo o czym ty mówisz o jakich warunkach pracy ???!!! Zarabiam ponad 5 tyś netto + samochód służbowy + telefon ale atmosfera w pracy jest nieznośna , powoli rozglądam się za inną pracą
asystentka 2016-01-11 18:27:20
Szukam pracy jako asystentka
Posiadam odpowiednie kwalifikacje :
- szybko zdobywam strategiczne informacje ( np. kto z kim i dlaczego )
- perfekcyjna znajomość portalu www.pudelek.pl
- monitoring współpracowników 24h/dobę ( oraz codzienne raportowanie )
-ukończony kurs ze sztuki parzenia kawy
Ze swojej strony obiecuję że :
-nigdy nie zajdę w ciąży a jak zajdę dnia następnego moja kierowniczka zostanie powiadomiona;
- nie będę piękniejsza i nie będę lepiej ubrana od mojej kierowniczki
- 100% lojalność oraz brak własnego zdania
- poszanowanie hierarchii królewskiej
-dbanie o odpoczynek i relaks kierowniczki
magda 2016-01-15 17:30:11
hmmm a potrafisz plotkować i donosic ?
Mega inteligentna 2016-01-20 07:57:00
Nie przejmuj się , zostaniesz przeszkolona przez odpowiednie osoby
MACIUŚ 2016-01-22 12:02:43
OGÓLNIE TO BARDZO FAJNA FIRMA, PRZYJĘLI MNIE DO PRACY CHOĆ MAM GRUPĘ INWALIDZKĄ. DOSTAŁEM OD PIERWSZEGO DNIA PRACĘ NA GILOTYNIE DO WAFLI. GILOTYNA NOWA I OSTRA PIERWSZA KLASA...JUŻ DRUGIEGO DNIA PALUCHY MI ODRĄBAŁO, W LEWEJ RĘCE NA SZCZĘŚCIE TRZY TYLKO. DOBRZE ŻE PRAWEJ REKI NIE MAM BO BY BYŁO ŻLE...TEŻ BY MI OBCIEŁO. ZABRALI MNIE NA SZKOLENIE BHP ALE NIE WIELE TAM SIĘ DOWIEDZIAŁEM BO JESTEM NIEWIDOMY. NA PRZERWY NIE CHODZIŁEM BO JAK NA JEDNEJ NODZE...? KASY NIGDY NIE WIDZIAŁEM ...WIADOMO NIEWIDOMY NIE WIDZI HEHE ALE ONI ZA MNIE TAK. POZDRAWIAM. CO DO KIEROWCY DS TRANSPORTU WYMAGANY JEST ARABSKI I ZAMBIJSKI BO TAM NAJWIĘCEJ SPRZEDAWALIŚMY.
Nie ważne 2016-01-29 17:16:39
Do ....... Nie życzę sobie żeby ktoś gadał na temat mojego życia prywatnego. Daj mi juz spokój raz i na zawsze. Rozumiesz???!!!!
parys 2016-01-29 23:01:57
dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)))))))))))))))))
Proste 2016-01-31 20:06:06
To zrób to ! i tak najlepsze twoje projekty zabierze Panienka z biura :)
uczciwy 2016-02-14 10:06:41
A ty pamiętaj , że sprzedajesz dzięki CIĘŻKIEJ PRACY CAŁEGO ZESPOŁU . To nie jest wyłącznie twoja zasługa
rozbawiony 2016-03-07 22:29:04
Hej :) Chcę ci pogratulować super wpisu :) Nie wiem czy komuś lepiej udałoby się przedstawić sytuacje panującą w biurze w tej w firmie :) Sama kwintesencja prawdy :)
CZY TO JEST WAŻNE 2016-03-09 21:38:38
Wreszcie ktoś odważył się napisać prawdę, dodam więcej że pracowałam i zdecydowanie nie polecam, przynajmniej ze dwie osoby z biura wyslałabym na przyspieszony kurs etyki i kultury osobistej. A zapomniałam dodać gorąco pozdrawiam ,,PSEUDO-KIEROWNICZKI,, :)))
masakra 2016-03-15 21:56:23
Szczęsciara bo ja niestety codziennie muszę słuchać plotki po kątach i ogładać te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ne i wiecznie niezadowolone miny Mam nadzieję ze wreszcie w swojej nowej pracy jestes szanowana i doceniana . Pamiętaj tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] płynie z prądem . Gorąco pozdrawiam
Loqu 2016-03-21 13:26:55
Cześć jak wygląda tam praca na handlowca w Lublinie?
młoda 2016-04-29 22:05:31
O czym ty piszesz !? Pracuję w tej firmie kilka lat i do tej pory nie miałam ani normalnej podwyzki ani żadnego szkolenia bo niby kasy na to nie ma ale ,,święta spółka M&P,, jeżdzi slużbowymi samochodami do pracy.Kasa jest ale dla osób wybranych czyli dla tak zwanej ELITY
młoda 2016-05-23 20:21:41
Moja Droga czy ty mi wierzysz czy nie to juz twój problem ale obiecuję Ci jak znajdę nową pracę to pomacham Ci rączką i powiem Papapapa Kochana , bo w odróznieniu od Ciebie jestem wykształcona, ambitna i szczera . Nie smuć się P.s. Jestes dobrą aktorką :)

uświadomiony 2016-06-10 16:41:56
Wiecie zawsze uważałam, że nasze kierowniczki za nic nie robienie zarabiają zbyt dużo, dziś dotarło do mnie, że ich zarobki są normalne i to cała reszta jest wyzyskiwana i wykorzystywana, to nie one zarabiają za dużo, a po prostu cała reszta za mało. Prośba do zarządu o przejrzenie średnich płac w danym zawodzie i porównanie z listami płac.
pan gilotyna 2016-06-22 13:33:42
W tej firmie nic się nie zmieni, ponieważ jest nieudolnie zarządzana przez jakieś rodzinne koneksje niejasne układy. Szkoda marnować czas. Plotki, pomówienia stają się normalną linią obrony własnej pracy przy niejasnym systemie oceny pracowników, książki o tym piszą. Sprzedaż towaru na który najpierw trzeba budować popyt to też nie lada wyczyn na nasyconym rynku, zwłaszcza pełnym norm i deklaracji. Ot i cała tajemnica firmy ze ściany wschodniej co zawojuje Polskę centralną ....może miodem, dżemem lub nalewką to tak a nie technologią, jakością i know how. I tak dziwne że to jeszcze działa.
zabawny 2016-06-24 23:52:12
80 % pracy wykonuje asystentka , pracuje od rana do świtu jak pszczółka , i naprawdę na nic nie mam czasu ale kierowniczka ma na wszystko czas na INTERNET , pogawędki , zalatwienie spraw prywatnych słuzbowym samochodem ,PLOTKI ,relaks i dłuższy obiad I nadal uwazasz że należy się podwyżka ok to w takim razie zadam pytanie ZA CO ???!!!! Niedługo kazda kierowniczka bedzie miała po dwie asystentki :))))
Adolf 2016-07-02 11:39:08
Złota reguła : Pobory =WYKONANA PRACA
zwolniony 2016-07-19 12:32:29
to sprzedaj kozaku, chce to widzieć hehe
od gadania w Lublinie do sprzedaży w gminie.....droga długa
asystentka 2016-07-31 16:51:19
Domyslam się czyje imię kryje sie pod ..obserwatorem.. wszystko po niej spodziewałam się ale że przeszła metamorfozę i stała się nagle facetem tego nie spodziewałam się buhahaha
magnolia 2016-08-04 22:35:46
w lubelskim ok 7 tyś + samochód służbowy
pracownik 2016-08-07 09:38:05
ooo sporo jak na lubelskie warunki w mojej obecnej firmie manager sprzedaży w zależności od miesiaca zarabia ok 5 tyś
Zostaw swoją opinię o TechnoBeton Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TechnoBeton Sp. z o.o.