Opinie o PGG Sp. z o.o. w Warszawa Wojciecha Żywnego 18 lok. 101

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PGG Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGG Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGG Sp. z o.o. w Warszawa Wojciecha Żywnego 18 lok. 101

Jaki jest wkład kierownictwa PGG Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ryl z rudy Nowy wpis

Nie ma zadnego

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PGG Sp. z o.o.?

Piast

Halo ile wyniesie 14 na piascie??

Kamil Nowy wpis
@Piast

W firmie jest wypłacana czternasta pensja. Dobrze zrozumiałem? Dodaj więcej informacji na temat stawki wynagrodzenia i czy uważasz, że jest satysfakcjonująca. Liczę na Twój komentarz.

Tyyy Nowy wpis
@Kamil

Jesteś taki nierozgarniety czy tylko takiego z siebie robisz? Co rok okradają podatników wpłacając sobie 14 pensje mimo że kopalnie przynoszą straty.

Kasta002

Powie ktoś na jaką wypłatę może liczyć Ślusarz ? Pracuje obecnie pod firmą na przygotuwkach i zastanawiam się czy nie przejść właśnie pod kopalnie.

pytanie

Hej maz od siostry 2 lata na sosnicy wczesniej na bojkowie potem dali go na sosnice ogolnie gornikiem jest 6 lat no w przyszlym bedzie 7 a ciagle gada jak to żle placa na kopalni ze ma wyplaty po 2600 bez wegla ze 3 przekracza z weglem nie chce mi sie wierzyc weekendow prawie nigdy nie robi czasem jakas sobota na rano ale on tylko robi albo na 12 albo nocki wiec nie wiem co on ma za oddzial bo sie nie chwalil ale zeby takie zarobki mial? Co sadzicie sciemnia robicie na kopalni to oewnie bedziecie wiedziec

Grażyna
@pytanie

@pytanie A nadgodziny można robić w PGG? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PGG Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Gutek

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych ludzi? Jakieś podpowiedzi?

behapowiec

Ale dali (usunięte przez administratora) dozoranci z Ziemowitu :D a takie to cwane było a teraz co? hehe bedziemy pamiętać decyzję fikimiki i profesjonalizm. Kazał wciągnąć 100 m taśmy żeby kolejna zmiana musiała tą taśmę wyciągać i na nowo szlingować bo się okazało że brakuje 6 m... 4 zmiany żeby zrobić wstawkę 6 m, i do tego każda zmiana (usunięte przez administratora) po 5 ludzi....\ UUUuu ale wtopa

ryl_bielszowice

w sprawie nagród jednorazowych ja bym to nazwał wyrównaniem z orżniętych wypłat, bo wypłaty za czerwiec i lipiec uwalone. No ale na wszystko kasa jest, na żużel, na policję, na Stadion Śląski, na przemalowanie szybów na Bielszowicach (zamiast napisów Kompania Węglowa S.A KWK Bielszowice jest PGG KWK Ruda), ino że sprzęt na dole pamięta Gierka (o ile nie tow. Wiesława) czy szyby się sypią (np. słynny szyb Pawłów Górny I, szyb jest w tak świetnym stanie, że na poziom 780 zjeżdża się 8 minut), to już nie ważne

Sosnik
@ryl_bielszowice

Już miałeś wypłatę za lipiec? Super ja nadal czekam do 7 sierpnia aż mi.przeleja

Zygmunt III Waza

Wydajność polskiego górnictwa jest tragiczna. W USA przeciętny górnik w kopalni podziemnej wydobywa 3,5 tony węgla na godzinę, w Polsce zaledwie 0,4 tony czyli ponad osiem razy mniej. Najbardziej zdumiewające jest jednak to, że Amerykanie fedrują pod ziemią 122 mln ton węgla rocznie ( prawie dwa razy więcej niż Polacy) eksploatując niemal o połowę mniej ścian wydobywczych – mają ich zaledwie 47 przy 85 w Polsce.

Wiecie coś o pracy w firmie, kogoś potrzebują teraz?

cieśla

PGG sposnoruje polucjantów a na Staszicu łopat brakuje jak slepry od kalfaktora bierą do czyszczenia taśmy to nazot do góry wydawać muszą bo nima nic,kluczy nima,o klamorach do szycia gumy zapomnij!!!!Sponsoruujcie dalej!!

obserwator
@cieśla

W pgg cały czas spada wydobycie węgla i wydajność a rosną koszty, ceny węgla, zwały i import węgla a oni sobie wypłacają nagrody. Niedługo już nikt nie będzie chciał od was kupować tego waszego najdroższego węgla na świecie bo dużo tańszy i lepszy jest węgiel z importu. Szybo więc skończycie tak jak bankruci kw i khw bo już niedługo odbije wam się zasada plan leży ale nagroda się należy.

Ela87

Mój brat dostał 3500 tyś za czerwiec bez nadgodzin 6 lat na kopalni więc pytam co wam zabrali jakie niższe wypłaty macie tylko kłamać potraficie jak mało zarabiacie wstyd

pgg kwk

Nie mam słów zapłaciłem opłaty i został tysiąc chyba sobie z nas jaja robia zobaczycie te podwójne kwitki jak we wrześniu dostaniemy że nam wszystko zabiera jak będziemy zarabiać to dadzą tylko 2 miesiące i nie będzie nic absolutnie się nie zgadzać bo już nas puszczają tak w maliny a związki nawet masowki nie zrobią wszystko podpiszą bo dla nich stołek i kasa się liczy nawet pgg nie raczylo odpowiedzieć co jest z wypłatami teraz 2800 to wszędzie zarabiają nie popuscic

observer

Na kopalni jest tak .....po technikum jeden jest nadsztygarem , a po studiach dziennych na AGH drugi jest tylko sztygarem , a jak jest kierownikiem oddziału to już sukces.O wszystkim decydują koligacje rodzinne i stare porachunki ojców , wszystko zależy z kim przy stole spożywasz niedzielny rosół.

Technik górnictwa podziemnego

Wypłata za maj 2017 (21 dni roboczych): 2841 zł na rękę . Bez świąt i nadgodzin, dniówki liczone z odstawy. W kwocie mieści się ekwiwalent za węgiel 410 zł. Mam VII grupę zaszeregowania i 60 % karty górnika. Na kopalni pracuję już 10 lat. Ciekawe, ilu młodych świeżo po szkołach pójdzie pracować na kopalnie, jeśli na wstępie dostaną V grupę i 30, maksymalnie 40 % karty górnika? Dla takiego delikwenta 2000-2200 zł w zależności od liczby dni w miesiącu.

x
@Technik górnictwa podziemnego

gdzie mozna skladac papiery

technik górnik
@x

poproś swojego ojca albo matkę żeby poszli z twoimi papierami do dyrektora albo samego prezesa. Twoi rodzice nie pracuja na PGG? to nie trac czasu, bo nic z tego nie bedzie.

Grażyna
@technik górnik

Co masz na myśli pisząc w ten sposób? Rozwiń proszę swoją myśl i opisz atmosferę panującą w PGG. W takiej wersji jest ona niezrozumiała dla potencjalnego odbiorcy. A dla wielu kandydatów informacje dodawane na forum są cenną wskazówką i pomagają w decyzji o aplikowaniu do przedsiębiorstwa. Powiesz, czy można w tej firmie liczyć na umowę o pracę na dłuższy okres czasu?

@Technik górnictwa podziemnego

Jeszcze trochę i za darmo będziecie robić. Ja w firmie bez dodatków mam ponad 3 na odstawie. Na starcie.

technik górnictwa podziemnego
@lukaszbiszczu

no pozmieniało sie od mojego wpisu ostatniego tzn. jest finansowo lepiej. Na mocy porozumienia o podwyzkach są dopłaty do każdego zjazdu 30 zł brutto. jak łatwo policzyć, w przekroju miesiecznym wychodzi z tego nie mniej jak 600 zł brutto (około 400 na rękę). Dolicz do tego posiłek profilaktyczny 18,90 i deputat węglowy. Jak nazywa sie twoja firma i na jakiej kopalni robi, że takie dobre warunki oferuje?

@technik górnictwa podziemnego

Podaj messengera to pogadamy. Ja mam WeCanDoWhateverWeWant.

@x

Ja zlozylem papiery na danej kopalni w styczniu i po niedzieli mam rozmowe na temat warunkow i skierowanie na badania.

Kucia
@technik górnik

Złożyłem aplikację przez stronę PGG. Po 4 miesiącach się odezwali.

Parara

Witam, czy ktoś może wypowiedzieć się w kwestii zarobków w PGG? Dostałem propozycje pracy w oddziale MMUD1, czyli mechanik w oddziałach ścianowych i nie wiem, co robić w tych okolicznościach. Czy węgiel jest wypłacany w naturze, czy wliczany w wypłatę?

kotek Budrysek

Co za człowiek wprowadzał dane teleadresowe do opisu PGG? Delikatnie mówiąc, nie wyszło mu. Po pierwsze, PGG jest Spółka Akcyjną. Po drugie, na pewno nie ma siedziby w Warszawie. Poszukaj sobie prostszego zajęcia, człowieczku.

Ona

Witam czy jest nabór w PGG?.I Jak mozna dostac sie na lampownię? Czekam prawie rok ...

truly and honestly
@Ona

Musisz sie wybrać z flaszką do związków. W innym przypadku będziesz czekał jak penelopa na odyseusza.

Kwk marcel

Za listopad 2018 (usunięte przez administratora) !!! Jeszcze raz (usunięte przez administratora).dobrze ze z końcem roku umowa się kończy.(usunięte przez administratora)pgg

admin

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie PGG Sp. z o.o. potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o PGG Sp. z o.o. - Warszawa

PGG Sp. z o.o.