Opinie o Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer w Ruda Śląska

hiszpan723@interia.pl Nowy wpis

Biuro podróży IRIS TRAVEL w tym roku jak zwykle stanęło na wysokości zadania ,pobyt w Egipcie Hurghada hotel AQUA JOY RESORT wspaniały ,super wycieczki ,nurkowanie,kłady oraz wiele innych atrakcji . Wszystkie Panie a także personel męski tworzący #teamIrsisTravel bardzo byli pomocni nie tylko w organizacji samego pobytu a także transferu w obie strony na lotnisko . POLECAMY Wszystkim Iris Travel Ruda Śląska 1. Do zobaczenia w krótce .

Torcida Nowy wpis

No widać, że biuro mocno rozwinęło swój marketing. Telewizja regionalna z programem reklamowym w którym powtarza się krzywą rzeczywistość. Nie prawda, że cena wszędzie taka sama. Tak jak pisała poprzedniczka , ceny są różne !!! Jeśli byłoby to samo, to po co mam kupować wczasy w małym kicimencie jakimś , co może się zwinąć, jak mogę kupić w Tui czy innym turoperatorze?

Rudziol Nowy wpis
@Torcida

Chłopie, proszę Cię nie rób wstydu kibicom Górnika z Rudy. Też oglądałem ten program w Sfera TV i wszystko, co powiedziała przedstawicielka biura jest prawdą. Małe biura, takie jak Iris Travel są pośrednikami, agentami duży touroperatorów, taki jak: Coral, Itaka, TUI czy Rainbow. To ich wycieczki sprzedają za pewien procent. I teraz krótki wykład. Kto by tam przyszedł jeżeli byłoby drożej? Czaisz bazę? Taniej też nie mogą takiej wycieczki sprzedać, bo nikt z dużych operatorów by się na to nie zgodził. Czym przyciągają klientów? Gratisami, takimi jak transport na lotnisko oraz dobrą obsługą klienta. Jak Cię wystawi TUI i jest overbooking w hotelu to będą o Ciebie walczyć jak lew.

hiszpan723@interia.pl

W naszym odczuciu Biuro Iris Travel jest doskonałym biurem turystycznym ,sprawy doboru wylotu do odpowiedniego państwa na 5+ ,hotel oraz pokój zawsze pod nasze wymogi na 5+ , wszelkie sprawy dotyczące całej organizacji wraz z wycieczkami lub ubezpieczeniem na 5+ , będąc nawet na miejscu jak są problemy to biuro przez komunikator (usunięte przez administratora) jest dostępna Pani Katarzyna Pfejfer , reasumując Biuro Iris Travel POLECAMY .P.S Jeżeli znajdzie się osoba której nie pasuje to biuro to po prostu niech sobie poszuka czegoś tańszego a jeżeli Pani Kasia zaprasza do wyjaśnienia nieścisłości to proszę się zgłaszać i rostrzygać a nóż wyjdzie to obu stronom na dobre czego z całego serca Wszystkim życzę .

Zabrzanin Nowy wpis
@hiszpan723@interia.pl

Nie do końca jest tak jak piszesz.

An. z rodzina

Niestety, nie mogę dać opinii pozytywnej. Biuro działa jako pośrednik pomiędzy klientem, a Coral Travel. Poprostu narzuca dodatkową marżę. Nawet nie oferuje bezpłatnego parkingu przy lotnisku. Jak chcecie kupić wczasy to w Coral Travel taniej. My kupowaliśmy 2 +1 i przepłacone o 1500 PLN ! Sprzedać i o resztę martw się sam. Takie miałam odczucie. Ale chętnie zaproszą po nowe wczasy. Jestem zawiedziona.

Iris Travel Katarzyna Pfeifer
@An. z rodzina

Witam czy aby na pewno Pani się nie pomyliła? Cenę narzuca organizator zawsze w tym wypadku jak Pani pisze Coral Travel! Zaden agent nie dolicza dodatkowej marzy czy to nasze biura czy inne w całej Polsce. Proszę sie najpierw doinformować a później pisać opinie. Zapraszam do biura zweryfikujemy umowę jeśli jak Pani twierdzi kupiła u nas w co osobiście nie wierzę , nawet jestesmy w stanie przestawić oświadczenie co do cen z Coral Travel. Reasumując opinia krzywdząca. Pozdrawiam serdecznie. Katarzyna Pfeifer

@Iris Travel Katarzyna Pfeifer

Moja opinia jest jak najbardziej prawdziwa. Rozumiem, że wiele opinii jest pozytywnych, gdyż widziałam , że wiele klientów to porostu pani znajomi. Nawiązując do ceny. Ja nie byłam zadowolona. Może poprostu pani biuro ma niższe zniżki u turoperatora niż inne biura i nie może pani dać tak atrakcyjnej ceny, przez co wczasy mojej trójosobowej rodziny wyszły dużo drożej. Nie będę weryfikować teraz u pani w biurze umowy czy cokolwiek bo chce zapomnieć. W tym roku skorzystałam z innego biura w Katowicach. Pozdrawiam. Anka

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer?

Iris Travel

Dzień dobry . Umowę na stałe można otrzymać nawet od razu, to zależy od doświadczenia i znajomości produktu turystycznego. Pozdrawiam , Iris Travel

Mario

Polecamy,polecamy, polecamy ! Zawsze miła i konkretną obsługa od A-Z . Zawsze dobrze dopasowana oferta , zawsze zadowoleni na 1000% Dziewczyny są the best. Najlepsze biuro w mieście .

aga140176@wp.pl

Biuro na najwyższym poziomie. Doradztwo p. Kasi w pełni profesjonalne .Wszystko załatwione tak jak należy z calego serca dziękuję za pomoc w wyborze oferty , polecam innym szukajacym. Następne wakacje napewno z Iris Travel .

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer - Ruda Śląska

Biuro Podróży Iris Travel Katarzyna Pfeifer
  • Pl. Plac Chopina 4