Opinie o CEMASZ Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CEMASZ Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w CEMASZ Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CEMASZ Sp. z o.o. w Gliwice

Czy CEMASZ Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Czy pracownicy w CEMASZ Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ByłoNasWielu Nowy wpis

Nie. Każdy robi swoje. I do domu

Czy CEMASZ Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Praco Nowy wpis

Jak tak patrzę, to sami studenci zatrudnieni

Jaka atmosfera jest między działami w CEMASZ Sp. z o.o.?

Praco

Brak atmosfery

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie CEMASZ Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Handel

Atmosfera w firmie sztywna, każdy boi się odezwać bo sami konfidenci. Pracy nie polecam w handlu i na magazynie.

Jak często macie zebrania pracownicze?

Czy firma CEMASZ Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Pitek

Wcale nie ma szkoleń. Na szczęście. Robimy swoje i wszyscy zadowoleni. Chyba że pytasz o szkolenia BHP. To są. W całości finansowane przez firmę :D

Jak długo trwa proces awansu w CEMASZ Sp. z o.o.?

Xx

W Cemaszu nie ma żadnych awansów. Jesteś do końca swojej pracy na tym samym stanowisku. Wegetujesz.

Fajka

Widziałem ogłoszenia na olx i wszedłem poczytać opinie, bo niedawno pracował w tej firmie mój sąsiad i niestety się zawiodłem. Miałem chęć wysłać swoją aplikację, żeby nie ufać tylko temu co napisane, zaczerpnąłem wiedzy u samego źródła. Prawda jest taka, że w ostatnim czasie ludzie masowo się z tej firmy zwalniają, co musi dawać do myślenia. Czytając poniższe komentarze odnoszę wrażenie, że atmosfera w firmie jest tragiczna. PS: będąc na rozmowie w konkurencyjnej firmie, również mają swoje zdanie na temat cemaszu i nie koniecznie pozytywne

Natalia
@Fajka

Owszem - opinie na forum są bardzo istotnym źródłem wiedzy, ale trzeba też pamiętać, iż każdy oczekuję po swoim pracodawcy czegoś innego. No i dlatego też może być tak, iż akurat Tobie praca w firmie CEMASZ będzie odpowiadać. A na jakie stanowisko chciałeś tam aplikować?

@Fajka

Nie sugeruj się tym co mówią w konkurencyjnych firmach. Ta branża ma to do siebie że wszyscy ze sobą konkurują używając nieeleganckich metod. Pracowałem trochę w jednej z tych firm i powiem tyko że raczej nie różnią się one od siebie. Ogarniasz temat to zarabiasz dobre pieniądze. Nie ogarniasz to jesteś zbędny.

Misiek123

Chciałem wysłać CV na ogłoszenie do działu sprzedaży, ale po przeczytaniu ostatniej opinie stwierdziłem, że popytam wśród znajomych czy nie znają kogoś kto pracował lub pracuje w firmie. To czego się dowiedziałem pokrywa się z tym co widać we wcześniejszej opinii i w odpowiedzi do niej. Kiedyś podobno było dobrze, ale teraz atmosfera jest kiepska. Pan prezes nie znosi krytyki i próbuje zaklinać rzeczywistość. Pracuje się na słuchawkach bez telefonu przez jakiś system pozwalający kontrolować każdy ruch, tak więc dla mnie jest to jakiś rodzaj call center. Do tego podobno współpraca w zespole nie bardzo istnieje bo każdy ma swoje słuchawki i nie zdejmuje ich, żeby czasem nie przegapić jakiegoś telefonu. Mnie to wystarczy, szukam dalej czegoś gdzie będę miał możliwość rozwoju i pokazania moich zdolności a nie tylko pracy w ściśle określonych ramach.

Pan prezes
@Misiek123

Dziękuję za dobre słowa Panu życzę spełnienia zawodowego Koledze proszę przekazać pozdrowienia od całego zespołu

@Misiek123

Duże uznanie dla Pana za zainteresowanie i zaangażowanie. Wyjątkowo cenimy osoby które aplikują w sposób świadomy – poszukują informacji i opinii o firmie do której zamierzają przekazać swoje aplikacje. To pozwala już na wstępnym etapie zweryfikować oczekiwania stron oraz ocenić własne możliwości i kompetencje. Aktualnie do pełnego składu szukamy doświadczonego pracownika działu sprzedaży. Więcej informacji znajdzie Pan w treści naszego ogłoszenia dostępnego w sieci, umieściliśmy tam także informacje o warunkach pracy w naszym biurze w Gliwicach. Jesteśmy liderem w branży części do maszyn budowlanych, dostarczamy naszm klientom rozwiązania na najwyższym poziomie i wykorzystujemy do tego powszechnie używane systemy Contact Center. Pracownicy działu sprzedaży prowadzą rozmowy z naszymi odbiorcami na ergonomicznych i komfortowych stanowiskach przy użyciu softphonów - bez konieczności trzymania tradycyjnego smartfona przy uchu. Ponieważ dostarczamy naszym odbiorcom przede wszystkim wartości oraz częściami zamienne – zyskujemy szacunek naszych klientów i czerpiemy z tego satysfakcję. Posiadamy usystematyzowany proces obsługi naszych klientów i poszukujemy osób, które będą posiadały kompetencje i umiejętności aby z nim pracować. Stale pracujemy nad poprawą jakości obsługi poprzez ulepszanie procesów oraz szkolenia dla naszych pracowników. Jak widać, każdy tutaj może podawać się za prezesa, pracownika, byłego pracownika, niedoszłego pracownika i przekazywać informacje w taki sposób, aby kreować obraz firmy zgodnie ze swoim interesem. Jesteśmy firmą otwartą na nowe propozycje i osobowości, zachęcamy aby informacje o naszej firmie pozyskiwać na bieżąco i bezpośrednio. Warto do nas wysłać swoją aplikację w czasie trwającej rekrutacji, nie zaprosimy na rozmowę każdej aplikującej osoby, ale zapraszamy każdą posiadającą doświadczenie i kompetencje potrzebne do pracy w naszym zespole. Podczas rozmowy -wizyty w naszym biurze- można przekonać się osobiście jak działamy, co oferujemy i czego oczekujemy i wtedy wyrobić sobie własną opinię.

Matys

Byłem na rozmowie i to typowe call center. Nic nie zarobisz w ramach prowizji, bo są jakieś nieosiągalne progi, zero perspektywy rozwoju, siedzisz i gadasz z klientami na telefonie. Właściciele mili, ale dla osób zwracających uwagę na szczegóły, widać, że ładne oczka na rozmowie, a później szara rzeczywistość i jakieś chore plany sprzedażowe

@Matys

Na wstępie dziękujemy Panu za rozmowę, to dla nas cenny czas kiedy możemy poznać oczekiwania osób poszukujących pracy. Słusznie Pan zauważył – szukamy osób do działu sprzedaży, w którym obsługa klientów odbywa się przez telefon – technicznie rzecz ujmując – call center. Dostarczamy dużo więcej naszym klientom niż tylko same połączenia głosowe. Nasi specjaliści pracuję na systemie contact center zapewniając klientom interakcje na wiele sposobów. Rzeczywiście, potrzebujemy osób które chcą pracować w dziale sprzedaży / obsługi klientów i są świadome specyfiki tej pracy: planów sprzedażowych, przemyślanych procesów obsługi, dostarczanych wartości, współpracy w zespole – to wszystko składa się na naszą codzienną rzeczywistość w której dostarczamy naszym klientom rozwiązania za które nas doceniają.

Czy CEMASZ Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Alina

Kartę multisportu to chyba nie - ale z NFZ mają wszyscy :P

marudaWojtek

Tutaj nie pracuje żaden Wojtek, a co do zadowolenia w firmie, trudno się wypowiadać.

Wypłacają dodatkowe nagrody w CEMASZ?

Wiem

Nie

Zadowolony

Można sporo dorobić w ramach prowizji ;)

Rafał
@Zadowolony

Powiesz coś więcej o tej prowizji? Jak można sobie dorobić do podstawowego wynagrodzenia?

Antek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników i jakich?

Natalia

Czy firma poszukuje pracowników? Jak wygląda okres próbny w Cemasz? Po jakim czasie otrzymuje się umowę o pracę?

Były
@Natalia

Napiszę krótko. Praktycznie żadnej rotacji w firmie. Jak już ktoś odchodzi to tylko ze względów finansowych, a te w firmie są na naprawdę dobrym poziomie. Zero minusów

Wiem
@Natalia

1. Poszukuje 2. Nie ma okresów próbnych 3. Umowę otrzymuje się przed przystąpieniem do pracy [zgodnie z KP]

TakPrzeglądam

Jak na firmę, która zatrudnia 3 osoby ... to całkiem sporo tych opinii. Konkurencja nie śpi :D

@TakPrzeglądam

A czy Ty jesteś jedną z tych osób, które są zatrudniane przez CEMASZ? Jeśli tak, to bardzo Cię proszę, żebyś napisał nam, jak Ci się w tej firmie pracuje i czy warto wysłać tam CV. Byłoby to pomocne dla zainteresowanych użytkowników, gdyby w przyszłości pojawiła się informacja o nowej rekrutacji.

Michal
@TakPrzeglądam

Może gdy Szef skończy budowę hali coś się wreszcie zmieni. Patrząc na to, że na naszym sklepie można taniej kupić niż u handlowca to mam duże obawy.

NadalTamJestem

W standardzie: wypłaty na czas, zielone światło na urlopy, dobra atmosfera i spoko ludzie w większości z doświadczeniem i spory nacisk na BHP itp. W niestandardzie: góra wprowadza ulepszenia i zmiany co nie wszystkim odpowiada. Na chwilę obecną nie ma rekrutacji na żadne stanowisko.

Janek

Dobry spawacz się tam marnuje. Atmosfera w pracy w porządku ale praca monotonna. Sprzęt i narzędzia markowe i z robotą trzeba gonić cały czas żeby normę zrobić. Na plus brak problemów z wybieraniem urlopu na minus że trzeba go wcześniej planować.

@Chydy nie jestem w uszach, jak długo tam pracowałeś? Czego przydatnego nauczyła Cię praca w CEMASZ? Firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Młodszego handlowca. Ogłoszenie znajdziecie pod adresem https://cemasz.pl/praca/. Co doradzilibyście osobom zainteresowanym rekrutacją na to stanowisko? Jakim według Was pracodawca jest ta firma? Zachęcam do pozostawienia w tym wątku swoich opinii o CEMASZ.

Zostaw merytoryczną opinię o CEMASZ Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w CEMASZ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CEMASZ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

CEMASZ Sp. z o.o.