Opinie o A7 Michał Sławiński w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A7 Michał Sławiński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie A7 Michał Sławiński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A7 Michał Sławiński w Łódź

Tomasz Nowy wpis

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Ilona Nowy wpis
@Tomasz

widziałam, że jakiś numer stacjonarny mają podany w swojej wizytówce google. Chyba, że o maila chodziło?

Tomasz Nowy wpis
@Ilona

numer telefonu będzie pomocny. Podasz?:)

Kierowca

Po rozmowie z kierowcami wynika że dobrego zdania nie mają. Właśnie rezygnują z współpracy. No ale nie spróbujesz to się nie przekonasz.

@Kierowca

Serio rezygnują? Wszyscy? Czyli będą kogoś nowego do siebie szukać?

@Ilona

Tak. Możesz zacząć współpracę. Jeszcze kolegów weś że sobą.

@Kierowca

A przyjmują kobiety na kierowców tak właściwe?

@Ilona

A co to za pytanie? Mężczyzna, kobieta, obywatelstwo nie ma znaczenia. To najprostszy zawód ( podobno)

Ilona Nowy wpis
@Kierowca

Najprostszy? Od kiedy? A zapytałam, bo niestety w niektórych firmach spotkałam się ze sporą sceptycznością odnośnie tej kwestii...

Kierowca

Podobno nie płaci na czas kierowcom w dino Sierpc? Może ktoś się wypowiedzieć?

Ki-Ki
@Kierowca

Ma opóźnienia w wypłatach , nie dostarcza dokumentów na czas i podobno nie opłaca ZUS pracownikom????

@Ki-Ki

Podobno? Czyli nic z tego co piszesz nie można uznać za rzetelne... Gdzie tak właściwie o tym słyszałeś?

Jasiek

Również mam prośbę o opinię na temat tej firmy . Może ktoś pracuje w Dino Sierpc bo gość szuka kierowców non stop ...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie A7 Michał Sławiński? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Zostaw merytoryczną opinię o A7 Michał Sławiński - Łódź

• Jak się pracuje w A7 Michał Sławiński?

Zobacz opinie na temat firmy A7 Michał Sławiński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

A7 Michał Sławiński
  • Brukowa 26