Opinie o F.H.U. Dansyl Daniel Słodek w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Dansyl Daniel Słodek. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Dansyl Daniel Słodek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Dansyl Daniel Słodek w Jastrzębie-Zdrój

Stanisław Żory Nowy wpis

luty2024 naprawiono mają KIA Sportage usługa bezgotówkowa,została wykonana profesjonalnie ,otrzymałem Auto zastępcze, polecam tą firmę!!!

Czy firma F.H.U. Dansyl Daniel Słodek w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w F.H.U. Dansyl Daniel Słodek?

Kamil

Wyjazdów brak, jednakże nie brakuje nam spotkań integracyjnych na którym zabawa jest przednia ;)

Ewelina Nowy wpis
@Kamil

Ale te spotkania to raczej po pracy niż w pracy? ;p A tak z ciekawości skoro odniesienie do imprez to ilu Panów tutaj aktualnie jest? Macie jakąś Panią w zespole? ;)

Kamil Nowy wpis
@Ewelina

Szef organizuje te spotkania w czasie dni roboczych, gdy są luźniejsze dni lub gdy wypada jakaś okazja, co do zespołu jest nas aktualnie piątka w tym jedna kobieta ;)

Audi A6 C8

Świetnie wykonana usługa po uszkodzeniu nie ma żadnego śladu, szef genialne podejście do klienta polecam serdecznie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie F.H.U. Dansyl Daniel Słodek? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Donat

Bardzo szybka i profesjonalna obsługa. Szkoda usunięta w ciągu 1 dnia. Samochód zabrany i odstawiony pod dom a na czas naprawy samochód zastępczy. Bardzo polecam.

Ewelina
@Donat

A jakie podstawiają tutaj auto zastępcze?

@Ewelina

Aut jest wiele i wszystko zależy od segmentu posiadanego pojazdu oraz porozmawiania z szefem, jeśli ktoś potrzebuje kombi to dostaje kombi, szef dysponuje 10 różnymi pojazdami, także nie ma z tym żadnego problemu ;)

Zbłedu

UWAGA NA OSZUSTA PAN DANIEL SZUKA ŁATWYCH PIENIĘDZY ŹLE WYKONUJE ZLECONĄ PRACĘ NIEDOKŁADNIE I NISZCZY PRZY TYM W MOIM PRZYPADKU LAKIER WYPALIŁ PO PROSTU ODPRYSKAMI PRZY SPAWANIU, OKRADA CZYLI PODMIENIA CZĘŚCI NIE PODCZUWA SIĘ DO WINY

jurek
@Zbłedu

Bo to bzdety,ja u pana Daniela robiłem trzy auta bezgotówkowo i za czwarte płaciłem a cena mile mnie zaskoczyła. Wszystko zrobione na szóstkę i w terminie, pan Daniel to osoba życzliwa i profesjonalna w każdym temacie.

@Zbłedu

Bardzo interesująca opinia obstawiam, że jeden z tych pseudo profesjonalnych handlarzy, którzy na siłę próbują zrujnować dobre imię szefa bez żadnych podstaw, prawdopodobnie ze względu na podwyżki cen usług ze względu na jakość wykonywanych usług oraz ceny materiałów, zamiast wypisywać takie bzdury polecam troszkę nabrać jakiegokolwiek poczucia godności i nie (usunięte przez administratora) ludzi, a jeśli miał pan faktycznie jakieś zażalenie polecam zadzwonić do szefa i z nim porozmawiać, jednak takiego zgłoszenia nie było więc obstawiam że zwyczajnie zmyślanie informacji ;)

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Dansyl Daniel Słodek - Jastrzębie-Zdrój

F.H.U. Dansyl Daniel Słodek