"AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna

Opinie o "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna

galanonim 2009-10-26 13:50:02
typowy polski kapitalizm - wyścig szczurów - fałsz - nie polecam
xxx 2009-11-07 00:21:05
Marne zarobki ,Tullow ,ciągłe podnoszenie norm i niesłuszne obcinanie premii.Nie polecam
alojz 2012-03-12 10:37:40
warto dla nich robic w dziale eksport?
Pracownik aib 2012-08-14 19:56:09
Jak większość szukam innej pracy , w tymTullow nie da się normalnie pracować , brak przerw , marne zarobki , [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ........ kierownictwo , nie polecam wrecz odradzam. Jak nie zdychasz z głodu poszukaj normalnej pracy.
ja 2015-03-04 11:02:03
Super firma , wciąż nowe nagrody i zwiększające się dochody firmy , szkoda tylko że już od kilku lat pracownicy nie dostali ani grosza podwyżki .
mpw 2015-07-10 14:33:20
Nie polecam szczególnie pracy w sekretariacie/biurze - szef to psychopata, który niszczy ludzi psychicznie. plus taki,że wynagrodzenie (marne) jest płacone w terminie.
wojtek 2015-11-12 12:12:35
Firma niestety wykazuje się ogromnymi zaległościami w płatnościach... i to wszystko w tym temacie... Jeśli jest problem z płatnościami wobec kontrahentów to ciekawe jak mogą płacić terminowo pracownikom.
AiB 2016-01-19 11:29:07
ale brednie tu wypisujecie, wypłaty na czas, płatności regulowane w terminach, a to że zarobki są jakie są to kwestia indywidualna, dla jednego 2 tysiące majątek dla innego 10 tysięcy to drobne. Pracuję tu parę lat i raczej rotacja pracownicza mała więc chyba to nie Biedronka. Chyba konkurencja tu głównie pisze.
Były pracownik 2016-03-09 15:58:03
Z tego co widzę to chyba szukają nowych pracowników że tak ładnie piszą o tej firmie , kolejnym naiwniakom będą wciskac kity ile to nie zarobią a prawda wychodzi bardzo szybko na jaw bo już po pierwszej wypłacie .
Adam 2016-05-13 17:34:06
Nie wiem o co wam chodzi aib to firma z tradycjami , tradycją jest ciągłe podnoszenie norm nie zwracając uwagi na wynagrodzenie pracowników produkcji którym przybywa tylko i wyłącznie roboty nie pieniędzy na które bardziej zasługują niż pracownicy biura czy kierownictwo .
jajacuś 2016-05-19 15:30:14
Pracuje tam dobrych parę lat i nigdy nie było opóźnienia z wypłatami
Ja pracownik szukający innej pracy 2016-05-22 18:48:39
Adam niestety masz rację znów się zaczyna podnoszenie norm nie zwracając uwagi na ludzi, oni wychodzą z założenia że ludzi można zawsze wymienić , liczy się tylko kasa
Grzegorz 2016-06-21 16:09:09
AIB to firma prorodzinna zatroszczy się o ciebie w każdy weekend organizując ci pracę bo wie że i tak nie stać cię na wyjazd z rodziną np. nad wodę czy do wesołego miasteczka o zakupach już nie wspominając w dodatku za twoją pracę w weekend o premii możesz zapomnieć i powinieneś być wdzięczy że masz zajęcie na weekend i co najważniejsze to zapłacą ci za ten weekend po czterech miesiącach żeby się od nadmiaru gotówki w głowie nie przewróciło, acha właśnie poszukują nowych pracowników i pierwszy który przyszedł wytrzymał ok godziny ,chyba się nudził i głupio mu było nic nie robić za tak wysokie wynagrodzenie
Inny były pracownik 2016-07-21 10:16:16
Pracowałem w tej firmie dłuższy czas - niech nikogo nie zmyli grzeczne zachowanie jej szefa na rozmowie kwalifikacyjnej i zapewnienia, że zawsze można przyjść i zapytać o radę. To co pisali poprzednicy o tym, że ktoś w tej firmie jest furiatem - to fakt. Osoba ta potrafi zniszczyć psychicznie człowieka. Nie pracuję tam już od dłuższego czasu ale mam kontakt z byłymi współpracownikami i raczej nie wiele się tam zmieniło. Jeśli ktoś jest amatorem mocnych wrażeń to zapraszam do tej firmy na stanowisko kierownicze - o ile jeszcze odbywają się słynne wtorkowe narady to po zmianie pracy jeszcze dłuuugo będzie je pamiętał. Szkoda zdrowia - szczególnie psychicznego. Co do płacy to płacili regularnie i niemało, ale to nie jest warte zszarpanych nerwów.
ew 2016-07-29 17:15:39
pewnie ze ta podwyzka powinna byc..chociaz z tego co ja wiem to nie w kazdej firmie sie one zdazaja ale tak co jakis czas dobrze by bylo jakby jednak byla
Zostaw swoją opinię o "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna - Knurów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AiB" Ślączka , Szpura , Dytko Sp.Jawna