Opinie o Prestige Office Barbara Hadam-Toczek w Nozdrzec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Prestige Office Barbara Hadam-Toczek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Prestige Office Barbara Hadam-Toczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Office Barbara Hadam-Toczek w Nozdrzec

Dzień dobry. ;) chciałabym się dowiedzieć czy młodsze księgowe są teraz zatrudniane, ponieważ szukam obecnie pracy w swojej okolicy w tym zakresie. tutaj z komentarzy trudno się czegokolwiek dowiedzieć a liczę na rozwój. oferowane są szkolenia?

In Nowy wpis

Też jestem ciekawa, jak sytuacja firmy? Jaka panuje atmosfera w biurze? Na jakie wynagrodzenie można liczyć dla nowych pracowników?

A Nowy wpis
@In

I czy czegoś się Pani dowiedziała? Też jestem ciekawa czy sytuacja się poprawiła...

Na jakie benefity można liczyć w Prestige Office Barbara Hadam-Toczek?

Alicja Nowy wpis

Jakiegoś motywującego, tak? Czyli z dodatków nic nie przysługuje? A czy atmosfera się troszkę poprawiła?

IZA

Nie polecam nikomu tego biura .Tak jak we wcześniejszych komentarzach moim zdaniem w tym biurze panuje (usunięte przez administratora) , wypłaty nie są wypłacane na czas , do biura dziewczyny przychodziły z własnymi laptopami . Tak panuje tam 24-ro godzinny dzień pracy.Jak się z czymś spóźnisz to niestety jest okropna chryja! Mnie osobiście wkurzało jak pracodawca mówiła do nas pracownic ''oj jakie wy głupiutkie jesteście'' i non stop pałętający się mąż pracodawcy.

Barbara
@IZA

Hej, to się trochę zmieniło bo wypłaty na czas i komputer jest z dwoma monitorami- więc spoko do pracy.... ale na spóźnienie kilka minut afera, za to co się siedzi po....oficjalne nie ma pracy po godzinach, a nie oficjalnie pracujesz po godzianach... ponieważ nie możliwe jest wykonanie pracy w 8h-ciągle wyjaśniasz prostujesz lata do tyłu ...to się lepiej nie upominaj o nadgodziny do odbioru ...czyli nie umiesz zaplanować sobie czasu pracy...no i oczywiście się na siebie i firmę nie zarabia.... mobbing i psychiczne wyniszczanie człowieka to nadal za małe określenie na to co ta kobieta wyrabia. A taka dobra wspaniała pracowita wyrozumiała ludzka-niszczy każdego człowieka, który niestety trafia w to miejsce ciesząc się że znalazł super prace. Klakiery i podpierdalacze najlepiej opłacani i chołubieni..dla nich zawsze premia... nikt ci tyle nie da... co ona może ci obiecać... na takie firmy pseudo krzak PIP i prokurator to za mało... a słoma dalej wystaje.... uszy w ścianie- też gdzieś do zgłoszenia- nielegalne kiedyś się pogubi co komu i na kogo "mówi" ...mówi to bardzo grzecznie napisane a negatywne opinie skutecznie opłacane do usunięcia.. a portal super pomysł na kase-bo taka firma krzak zapłaci za usunięcie opinii....

Alicja
@Barbara

No to ładnie... Tu widzę, że z każdej strony coś niestety. No dobra może i prokurator czy pip to według Ciebie na nich za mało ale to chyba nie oznacza, że nie trzeba tego zgłosić? Bo rozumiem, że inspekcja powiadomienia od kogokolwiek z firmy to nie dostała?

Barbara
@Alicja

ludzie się boją, że nigdzie pracy nie znajdą, zresztą też takie groźby = ostrzeżenie przepraszam były.....

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Prestige Office Barbara Hadam-Toczek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
kamil

Nie polecam tego biura.Bałagan , tak jak pisali poprzednicy turbo-rotacja pracowników , pensje wypłacane nie w terminie i zależnie od humoru pracodawczyni. Współwłaściciele biura Pan mąż i Pan z Ukrainy wiecznie pałętający się po biurze i nadzorujący. W dokumentach totalny bałagan. (usunięte przez administratora)

Ziuta7

Wypłaty wiecznie nie w terminie, a pracownicy ciagle "na siebie nie zarabiają". Nie wiem jak to biuro nadal funkcjonuje. Rezygnacja była jedynym wyjściem.

Nie macie żadnych informacji o tym co aktualnie się dzieje w firmie Prestige Office Barbara Hadam-Toczek w miejscowości Nozdrzec?

arek

Uciekła z Nozdrzca cztery lata temu, nie płacąc za wynajem biura

Mira
@arek

To całkiem możliwe. Można zadać sobie pytanie dlaczego od tego czasu miała siedzibę biura rachunkowego na Rejtana, na Króla Augusta, na Okulickiego a obecnie na Szpitalnej. To bardzo zastanawiające od czego ucieka....

Była księgowa

Nigdy w życiu nie byłam w biurze, gdzie księgi są prowadzone w taki sposób! Prokuratura miała by tam co robić... Wynagrodzenie- masz kredyt to dostaniesz przed ratą kredytu, nie masz kredytu? To też dostaniesz ...kiedyś...ale bez określonej daty. Turbo rotacja świadczy o tym jakie standardy tam panują. Do ZUS szły DRA z zerowymi podstawami (tak umowy o prace), dziewczyny zostały bez chorobowych, bez opieki na dzieci. Koleżanka przejęła firm, która odeszła z Prestige Office, to co zastała w księgach wola o pomstę. Czy jesteś księgową czy klientem- unikaj tego biura!

Green

Potwierdzam powyższą opinię. Rotacja w zatrudnieniu. Cieszę się, że tam już nie pracuję. Zachowanie szefowej w niektórych sytuacjach można podciągnąć pod mobbing w pracy. Wynagrodzenie nie w terminie. Nie polecam

Mała
@Green

Potwierdzam.

bobo

Biuro okazało sie porażką straszna redukcja wśród pracowników. Dokumentacja źle prowadzona, braki. Zrezygnowałem

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Office Barbara Hadam-Toczek - Nozdrzec

• Jak się pracuje w Prestige Office Barbara Hadam-Toczek?

Zobacz opinie na temat firmy Prestige Office Barbara Hadam-Toczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Prestige Office Barbara Hadam-Toczek
  • 24B