Opinie o Spec-Wood Przemysław Boczkaj w Ostrow

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Spec-Wood Przemysław Boczkaj. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Spec-Wood Przemysław Boczkaj o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spec-Wood Przemysław Boczkaj w Ostrow

Archiwum x Nowy wpis

Właściciel ???? zakładu Spec Wood? Uczy ludzi (usunięte przez administratora)podsuwa im co miesięczną listę od której pracują czyli pracownicy co mają umowy podpisują się własnoręcznym imieniem i nazwiskiem że praca się w tym zakładzie zaczyna od 7:00 a kończy się o 15:00 i tu by było ok ???? ale każą im przychodzić na 6:00 ????tu są sami ludzie czyli pracownicy sobie winni ale widocznie im to odpowiada to (usunięte przez administratora) Pewno lubią taki system pracy lub pracodawca coś ukrywa przed kontrolami jaki jest dobry dla pracowników ???? he he i pracowali na akord i myśleli co niektórzy że premie dostawali ha ha ?????

ktoś Nowy wpis

Ten właściciel ????rzekomej firmy Spec Wood jak tak można ją nazwać niech trzyma takich pracowników? co mają umowe o prace a nie trzyma takich co nie mają i nawet nie przeszli badań u lekarza pozytywnych i to dziwne że nie wylatują? tu się pewno ktoś domyśli o co chodzi? ????

Ssss Nowy wpis

Teraz w tej psełdo firmie to nie muszą pracować siedzą w domu na jakiś urlopach i chorobowyi pieniądze jakieś tam ha ha pewno dostają? tylko który lekarz im te zwolnienia wystawia przecież są zdrowi ????????????

Słyszałem, że teraz jest nowa hala i spoko warunki. Choć i na poprzedniej było ok

Iza

A co słyszałeś o warunkach w nowej hali Spec-Woodu? :) Mnie interesuje najbardziej to, jaka jest atmosfera wśród pracowników i czy można przychodzić do pracy bez stresu :D Wiesz coś na ten temat? :)

Ktos121 Nowy wpis
@Iza

Całkowicie bez stresu można przychodzić. Ja tam pracuje prawie rok i ani razu nie szlam tam że stresem. Wręcz przeciwnie. Bardzo się cieszę że idę do pracy :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Spec-Wood Przemysław Boczkaj, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Ktos121

Mnie wszyscy straszyli tak jak tutaj że kiepskie pieniądze, że ciężka praca i wgl. Wiadomo że się tam nie leży, ale pracuje tam prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Z każdym się mocną dogadać, wszyscy pomagają , jak się czegoś nie wie to można zapytać nawet 10 razy. Kierownik bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Atmosfera super . Ja osobiście jestem bardzo zadowolona i nawet nie szukam innej pracy. A jak ktoś nie chce się dogadać i będzie się uważał za lepszego od innych to wiadomo że będzie pisał negatywne komentarze ;)

Aktualność
12e3

ŻENADA 10H sie robi bez umowy 13zl

@12e3

Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależy od indywidualnych ustaleń.

Nowa

Fajne miejsce do pracy. Zaczęłam bez żadnego doświadczenia. Jak ktoś tylko chce to wszystkiego nauczą.

Wspominasz o problemach w pracy w Spec-Wood, jednak nie podajesz żadnych konkretów ani przykładów problematycznych sytuacji. Chciałabym też zwrócić uwagę, żebyśmy nie pisali żadnych obraźliwych komentarzy na temat pracowników firmy. Możesz powiedzieć, co konkretnie dzieje się w tym zakładzie pracy?

Te 12 zł o których mowa to brutto czy netto ?

x.

Raczej brutto, ale przy wypłacie właściciel zaokrągla w górę, więc trudno powiedzieć. Za 6 dni pracy, 5x 10 godz i 1x6godz masz 700 zł. Oceń sam. 56 godzin pracy.....

x.

Właściciel może i ok, poza tym, że mało płaci. Ale kasa co tydzień wystana w kolejce, na wiele nie starcza. Kierownik młody, bezczelny szczyl, to pomyłka. Praca przy maszynach bez przeszkolenia, pomiatanie ludźmi. Podobno trzeba się cieszyć, że nie każą pracować po 12 godzin, tylko jedynie 10. Soboty to nie 100 tki, ale normalne 12 zł/godzina. Ukraińcy ok, kobiet też trochę jest. Hala nowoczesna, zaplecze też ok. Przez tego nieudanego kierownika i małą kasę ciągle szukają ludzi.

Trakowy

Śmieszne i tragiczne zarazem, zarobki oscylują w granicach 11-13 na h . Większość pracowników to dzieci które powinny siedzieć na lekcjach zdalnych w domu.... są też Ukraińcy, wykolejeńcy

Ferdynand

No ale chyba do tych podstawowych stawek dochodzi premia tylko ktoś zapomniał o niej?

Maciej

Wyzyskują ludzi za marne grosze zaproponowali mi 12.50 na h.W dzisiejszych czasach co wszystko takie drogie wstyd że taka firma wogole istnieje.

Kamil

Polecam. Bardzo dobre warunki pracy, szef na poziomie, dobry kontakt.

Gisia
@Kamil

A jak z pracą dla kobiet?jest coś pracują kobiety A jeśli tak to jak ona wygląda co robią itd .Dziękuję za odp

Zostaw merytoryczną opinię o Spec-Wood Przemysław Boczkaj - Ostrow

• Jak się pracuje w Spec-Wood Przemysław Boczkaj?

Zobacz opinie na temat firmy Spec-Wood Przemysław Boczkaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec-Wood Przemysław Boczkaj?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec-Wood Przemysław Boczkaj
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Spec-Wood Przemysław Boczkaj