Opinie o KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski w Piotrków Trybunalski

hurtownia

Panie Kamilu pamięta pan o Nas ?? Ciekawe czy domyśli się pan o którą hurtownie chodzi ...

Bogdan

Dzień dobry. Nazywam się Bogdan i szukam już pomocy gdzie się tylko da. Zrobiłem pół roku temu elewacje w Siomkach dla pewnej kobiety. Ustallilosmy styropian 15 siatka klej i wyprawa. Zaliczka na początek praca zrobiona szybko jeszcze na koniec Pani zapytała czy bym podbitki nie zrobił żeby już kompletnie było. Zgodziłem się i zaczął się problem. Do dnia dzisiejszego pani nie wypłaciła mi poeniedzy o co chwile szuka nowej wymówki. Ostatnia jest taka ze stytytopian miał byś grubszy 18 o powiedziała ze ona nie tak się umawiała i praca jest wykonana nie tak jak się umawialiśmy i jedli chce pieniądze to muszę to zerwać i zrobić tka jak było ustalone. Czy ktoś ma jakiś pomysł na rozwiazanie tej sytuacji?

@Bogdan

Rozumiem, że ustalenia ustne bez umowy pisemnej? Jeśli tak to ciężka sprawa. Pozostaje się tylko spróbować dogadać. Inaczej walka bez końca i z wiatrakami?Moze chociaż ktoś potwierdzić te ustalenia, jakiś świadek który był obecny przy ustaleniach? Dlatego jeszcze raz zachęcam i namawiam wszystkich zawierania umów, wtedy wszystko jest jasne i klarowne - dla obu stron. Gdyby była umowa nie doszłoby do takiej sytuacji. Kawałek papieru bardzo szybko odświeża pamięć - nawet po długim czasie.

Wacia44
@Bogdan

Panie Bogdanie polecam pójść do adwokata lub samemu założyć sprawę o zapłatę, plus zaproszenie do mediacji i to nawet jeśli nie ma pan działalności i nie wystawił żadnego rachunku za te prace - tym się proszę na tym etapie zupełnie nie przejmować , bo sądu nie obchodzi czy pan pracuje legalnie, od tego są inne instytucje. Następnie proszę się udać na komendę z regionu przestępstwa, zgłaszając (usunięte przez administratora) z art. 286 kk . Policja raz dwa ustali fakty i przesłucha świadków. Pani zapewne płaciła za materiał tej grubości czy pan go przywiózł sam i robota byłą z materiałem ?? Może pan zamówić badanie termowizyjne i audyt energetyczny dla tego budynku , który oszacuje czy te 3 cm miały by jakiekolwiek znaczenie w tym przypadku. Jeśli pan wie gdzie pracuje pani inwestor może pan skorzystać z jej usług lub firmy w której pracuje :)

Patryk

I jeszcze raz powiem SZANUJCIE SIĘ NAWZAJEM I NASZ ZAWÓD, bo inaczej za psie grosze będziecie robić...spójrzcie na lekarzy czy aptekarzy.słyszał ktoś kiedyś żeby w aptece kupować leki i się targować. Albo u lekarza??? Lekarz mówi 2 stówki za wizytę, a Pacjent noe panie doktorze za drogo... dam 150 albo 100, co 100 dam??? Ci co piszą te mądrości są poprostu zgorzkniali i ZAZDROŚNI... nic więcej... Dobranoc i życzę owocnych przemyslen

Roman

Ludzie skończcie te oczerniania się bo jak czytam te wypociny to mi słabo... zamiast robotę robić to wypisujecie te brednie...

Firma KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Roman

A tak w ogóle to ja myślałem ze roboty budowlane to wykonuje się na podstawie umów o roboty budowlane a nie obietnice... obiecanki cacanki. To tak w sprawie pretensji i nieporadności księdza, który czekał Bóg wie na co??? Może na cud....??? Cuda się zdarzają, ale nie w budowlance. Tak na przyszłość radzę po prostu szukać innej firmy albo zawierać umowy o roboty budowlane... pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski?

Zobacz opinie na temat firmy KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KB Kontrakty Budowlane Kamil Borzędowski
3.8/5 Na podstawie 64 ocen.
  • Zofii Nałkowskiej 48 lok. 28
    97-300 Piotrków Trybunalski