Opinie o Agroland Sebastian Brząkała w Skomlin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agroland Sebastian Brząkała. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agroland Sebastian Brząkała o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agroland Sebastian Brząkała w Skomlin

Rysio Nowy wpis

A o jakim dziale mowa? Produkcji, handlowym, projektowym? Widziałem jakiś czas temu ofertę dla konstruktora. Przy podanym zakresie odpowiedzialności (m. In. projektowanie maszyn czy wsparcie techniczne) płaca minimalna rzeczywiście brzmiałaby jak żart.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Nieznany

17.11.2023 06:11

Nieznanyikona wywiad

Pracowałem jako technolog produkcji. Do moich zadań należało wykonywanie programów na: wycinarki laserowe, prasę krawędziową, wypalarkę termiczną oraz plazmową. Zajmowałem się także zarządzaniem magazynem elementów tocznych, inwentaryzacją magazynu stali oraz magazynu elementów produkcyjnych, oraz rozwiązywaniem bieżących problemów produkcyjnych i projektowaniem przyrządów warsztatowych.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Nieznanyikona wywiad

Nie, to stanowisko nie obejmuje pracy zdalnej.

Nieznanyikona wywiad

Wypowiedzenie za porozumieniem strony, że strony pracodawcy.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

2709,49 złotych netto.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

7,5 roku.

Nieznanyikona wywiad

Pozytywnie oceniam atmosferę między pracownikami oraz elastyczne godziny pracy.

Nieznanyikona wywiad

Z pewnością negatywnym aspektem pracy było wynagrodzenie, które stanowiło najniższą pensję krajową. Moim zdaniem na stanowisku technologa produkcji jest to niedopuszczalne. Widać także było duże zróżnicowanie płacowe wśród kadry zarządzającej produkcją.

Nieznanyikona wywiad

Możliwości rozwoju nie było. Dało się odczuć to, że dla firmy dział konstrukcji był najważniejszy i to na tamtych pracownikach skupiano uwagę. Mój dział technologii był pomijany, jeśli chodzi o podnoszenie wynagrodzeń oraz możliwości rozwoju i awansu.

Nie.

W przypadku braku szkoleń, jak myślisz, z czego to wynikało? W jakich obszarach chciał(a)byś być szkolony/-a i dlaczego?

Nieznanyikona wywiad

Z braku inwestycji w dział technologii. Osobiście brakowało mi szkoleń z obszaru projektowania 3D.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Raczej pozytywnie.

Nieznanyikona wywiad

Wysokość wynagrodzenia, która nie dość, że była niska, to jeszcze bardzo różniła się od tego, co zarabiali pracownicy innych działów.

Tak.

Nieznany

Umowa na najniższa krajową. Pod stołem dodatkowe 3 złote. Szok i niedowierzanie. Gdy zapytasz o podwyżkę i normalne warunki umowy pracodawcą łaskawie pozwala Ci odejść oraz znaleźć lepsza pracę. Ogólnie złodziejstwo Skarbu Państwa i pracownika. Warto żeby warunkami pracy zainstalowałem się PIP oraz US.

Zostaw merytoryczną opinię o Agroland Sebastian Brząkała - Skomlin

Firma Agroland Sebastian Brząkała prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Praca- Pracownik z językiem niemieckim, Skomlin - Listopad 2023
  • Konstruktor , Skomlin - Sierpień 2022
  • Konstruktor, Skomlin - Lipiec 2022
  • GŁÓWNY KSIĘGOWY, Skomlin - Kwiecień 2022
  • KOORDYNATOR PRODUKCJI , Skomlin - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Agroland Sebastian Brząkała lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Agroland Sebastian Brząkała?

Zobacz opinie na temat firmy Agroland Sebastian Brząkała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agroland Sebastian Brząkała
  • Targowa 10