Opinie o Automex w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Automex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Automex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Automex w Częstochowa

nick

chyba nikt nie chce być kierownikiem bo ciągle ogłoszenie na pracuj.pl wisi a czemu z któregoś majstra nie zrobią kierownika?

Patryk

Jest premia motywacyjna i uznaniowa?

Jak ze studentami w Automex? Chętnie zatrudniają?

Gellan

Chyba nie ma żadnych studentów. Ludzie od razu po szkole, bądź już z jakimś stażem

@Gellan

@Gellan A osoby bez doświadczenia zawodowego maja szansę na zatrudnienie w Automex? Z góry dzięki.

sara

Firma organizuje płatne staże dla studentów z możliwością podjęcia pracy na etacie.

Adrian

Czy w waszym zakładzie pracuje dużo kobiet młodych?

@Adrian

A co chcesz jakąś wyrwać?

Adrian
@Gość

Mjak by była...... Fajna jakas

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Automex? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno
Maja

Zakład Produkcyjno-Usługowy Automex specjalizuje się w produkcji oraz usługach w zakresie obróbki skrawaniem wyrobów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego i maszynowego. Poszukują osób do pracy jako Operator wózka widłowego i Operator obrabiarek sterowanych numerycznie: http://www.automex.biz.pl/praca.php. Czy ktoś aplikował lub zamierza aplikować?

(usunięte przez administratora) A oglunie jaka jest atmosfera.

Bibu
@Monika

Zielony przycisk i banana fotograf

Witam, widzę że firma szuka nowego kierownika, czytałem wasze opinie o poprzednim kierowniku za co wyleciał? Warto aplikować na CNC? firma zarabia, macie robotę, jakie zarobki?

nik
@Andrzej

Widze poniżej kilka opinii jakichś napinaczy. wiem z pewnego źródła, że nikt go nie zwolnil tylko sam odszedł. Tyle w temacie.

@Andrzej

Kierownik sam się zwolnił bo nie ogarnął.

niemiec
@Gellan

Rafal a jak teraz. lepiej. mozna wracac ?

Rafał
@niemiec

Trzeba wracać!Warunki pracy i płacy poprawiły się ????Atmosfera super - zapraszam do współpracy. Pozdrawiam.

Scolls
@Rafał

Nie ma po co wracać. (usunięte przez administratora) jakich mało.

jarzabek
@Rafał

Łubu dubu łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu :)))))

Jack

Czy automex wypłaca jakieś świadczenia świąteczne na Wielkanoc? Jest tak jakie kwoty

Byk

Siedzi sobie kierownik u majstrów w kantorku rozwalony jak w knajpie.obok stoją majstrzy jedyni z kierownictwa którzy znają się na robocie .a ten pokazuje im pełne lekceważenie .ty łysy uju to możesz za nimi teczkę nosić . przyjdzie czas że cię z hukiem wywalą

byk
@Byk

przewidziałem ,tylko parę lat za póżno.Nikt tak nie popsuł opini o firmie jak ten uj

Gomi

4 lata mijają jak podjąłem słuszną decyzję o pożegnaniu tej firmy. Teraz dnioweczka. Radio gra. Nie ma w ząbek czesnego z aparatem i słoneczka. Cisza spokój . Tv

Stefan

Sami sobie psujemy atmosferę w pracy a później narzekamy?

Agnieszka

Hej pracują u was kobiety jak jest to u was

Shinji San
@Agnieszka

Tak pracują kobiety na lekkich detalach

Irek

Generalnie to mamy na bakier z wydajnością i jakością w pracy. Czasy się zmieniają!

polityk
@Irek

Czasy to zmieniły się już dawno, graty za atmosferę w firmie do dnia dzisiejszego. Generalnie to można opisać sentencją jednej z lepszych polskich komedii, "do tej pory siedziałeś synku w swoim klubiku i oglądałeś na video filmy o murzynach, ale ja nie będę żył wiecznie". Trzeba wziąć się do pracy i zapieprzać, PIS nie pomoże. Powodzenia.

@polityk

Ja to bym porównał po pola buraków. Tak bym opisał najemców z Dąbrowy wyjątkowa ekipa ........ Chamof i prostakow

Gosc

Ludzie sie zwalniaja bo psychicznie nie wydalaja poniewaz te normy przytlaczaja. Albo wysokie normy albo jalosc. Przez lysego sie lidzie zwalniaja.

Gellan

Ja obecnie pracuje ok 8 miesięcy i moja wypłata jest na poziomu 2.7 k średnio Jest pełen social. Ludzie spoko pracownicy Niestety rzeczywiście kierownikiem jest człowiek który nie ma pojęcia o robocie do tego mi gamonia przydupasa który nic nie robi tylko lata z aparatem i melduje z podpie*********. ALe w każdy zakładzie znajdzie się coś na co można narzekać. Jednak są tu tez ludzie którzy pracuje od 6lat i dłużej wiec jeśli by było tak złe to wydaje mi się ze by się zwolnili już dawno a nie dalej pracowali.

Irek

Może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Warto aplikować?

Henryk

Niestety nie potrafimy docenić, że pracujemy w dobrej firmie, a szkoda!!

To ja
@Henryk

A co to znaczy.ze nie pasuje do wizerunku firmy .i zwalniają

@Henryk

To była kiedyś dobra firma wszystko się zmieniło po przyjściu Trójcy wszystkowiedzącego z Dąbrowy .

DO Automexu przyszedłem w czerwcu zeszłego roku, obiecane złote góry, więc skuszony zwolniłem się z jednej pracy i przyszedłem do Automexu. Pierwsze 2 tyg robisz za darmy ch** w ramach "nauki" - o czym kadrowa nie poinformowała przy rozmowie, później jak się sprawdzisz dostajesz umowę na 3 miesiące i później na rok. Płaca w pierwszym miesiącu gorzej niż źle-przez te 2 darmowe tygodnie ledwo tysiaka dostaniesz, za to następne 3 miesiące przy pracy w 2 soboty było już dużo lepiej, ale żeby nie było zbyt kolorowo po podpisaniu umowy na rok wypłata z miesiąca na miesiąc coraz niższa, przez co relacje biuro-pracownik upały i traktowali człowieka jak byle gó***o upominające się o "nie swoje" pieniądze, po podpisaniu umowy na rok i pracy w praktycznie każdą sobotę zarobiłem ledwo 2400 zł na rękę a ostatnia wypłata jeszcze gorsza bo 2100, według ślepego barana w biurze co liczy wypłaty wszystko było ok. Owszem na papierku było tam 3800-do 4000 zł ale brutto, duża część wypłaty to była premia, łącznie około 28% całej wypłaty, więc jak Ci premię zabrali to wypłata była licha. Między niektórymi pracownikami na zmianie atmosfera super ale z resztą obsady dno totalne.

Bubu

Praca 2tygodnie to poważne przestępstwo karalne za każdą pracę należy się wynagrodzenie też przed laty 2 tygodni e za darmo

Maja

@To ja art. 94 §2 Kodeksu Pracy mówi, że: "mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy w automex występują sytuacje, które są opisane w cytowanym paragrafie?

hwdp
@Maja

Maja, jesteś prowokatorem,dlaczego ułatwiasz niejakiemu @To ja? Niech sam poszuka definicji skoro jest taki przemądrzały i potrafi obrażać innych ludzi? Dla tych pracowników mobbingiem są wymagania przełożonego...

Holokałst

Pracuje 3 miesiąc. Ludzie w kazdym zakladzie narzekaja. Jak nie bedziesz robil to nie zarobisz lezeniem. pelen socjal wycieczka za free. Super ludzie na zmianie. Polecam .Dobre zarobki.

To ja
@Holokałst

A jak ci się podoba łysy pokemon .czy jego postępowanie ociera się o mobbing?

hwdp
@To ja

Najpierw poznaj definicję mobbingu, bo w tym zakładzie wiele osób nadużywa tego terminu a nie wie co to znaczy....

Zostaw merytoryczną opinię o Automex - Częstochowa

• Jak się pracuje w Automex?

Zobacz opinie na temat firmy Automex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Automex?

Automex
2.7/5 Na podstawie 83 ocen.
  • WILGOWA 65B,E
    42-271 Częstochowa