logo automex

automex

Częstochowa

Opinie o automex

hahahaha 2016-04-08 20:46
heheheheeheh,no teraz to tak .A komu to będą pisać te programy,jak nie będzie komu i co robić?kiero to zgasi światło zadowolony ,że zniszczył firmę
mike 2016-05-09 20:00
zwłaszcza praktyka u kiero
skandal 2016-05-14 11:58
dobrze ,że nie zastrzelili tylko zwolnili tego od jakości,bo nie pasował do wizerunku firmy ,to jest skandal,jak go potraktowali po tylu latach pracy .Wiadomo,o co chodzi
ja już nie muszę 2016-05-27 20:21
W Częstochowie i okolicy jest kilkadziesiąt firm ,gdzie was z chęcią przyjmą na cnc za lepszą kasę .Co wy tam jeszcze w tym obozie robicie ?
kik 2016-06-04 23:45
Wiecie jak tyrani upadają? Po prostu ludzie przestają się ich bać i olewają ich ciepłym moczem.
Klm 2016-06-22 21:37
No nareszcie sobota wolna meczyk się obejrzy, super.
ja już nie muszę 2016-06-24 13:45
ja już nie muszę w soboty pracowac,dmucham ile chce
,radio i szafa gra panie denis kapusiów tu nie ma
Zulu 2016-06-24 18:06
Poprawiło się coś w firmie warto się przyjąć ?
gula 2016-06-30 16:37
Poprawiło się Mniej jest teraz Zulu ,a więcej Gula
ja już nie muszę 2016-07-04 16:36
Fajnie się pracuje .musisz wiedzieć jaką długość powinien mieć kij od mopa.i w pas się kłaniać trójcy najmądrzejszej
Cal 2016-07-05 00:00
Kto taki mądry?
antek 2016-07-05 17:39
Jak pada deszcz musisz miski podstawiać ,bo jak zaleje to bekniesz
TakiTamSobiePracownik 2016-07-07 20:31
Tak są dziury, i jak dłużej popada to wtedy jest basen dla dzieci...
Napewno nie automex 2016-07-07 20:42
Witajcie firma automex KatakuwaStrofa banda oszołomów i kretynów. Firma automex;
- Po primo kierownik nie ma pojęcia wogóle o produkcji nie odróżnia detali.
- zatrudniane są zbędne osoby
- mrs. Czerwony kapturek powiada ze pracowal w znanych firmach zacnie szacun. Cytuje... ( przepraszam czy tutaj sie frezuje motylka? ) ja piernicze na tokarce to ześ sie popisal gościu.
- perfekcyjna pani domu a w zasadzie pan, zawód to jest dla pani ale co kto lubi. Kolo zajmuje się sprawami czystości haha zawód męski w chuu. Mierzenie kija od mopa haha , to nie przejdzie kij przekroczył 2cm nie nadaje się do użycia trzeba go wyrzucić. Wszystko musi leżeć na swoim miejscu typowe dla pedanta, a jak coś jest krzywo leci oszołom do kierownika. Ogolnie to wyglada jak jakis pedzio strzygli go chyba od ekierki masakra ... . Prawie wszystkie te maszyny powinny miec naklejki WRC wyrcy rycy cescy. Nie polecam jest duzo innych firm na lepszych warunkach lepszej płacy i bez mobbingu i zastraszania tu trzeba z nimi krótko bo na głowę wejdą. Dziękuję pozdrawiam bić ku... i złodziei ; )
Narazie rób 2016-07-11 13:06
Panie B, ma Pan w ogóle świadomość co się dzieję w firmie?
ja już nie muszę 2016-07-11 16:07
Prędzej czy póżniej zbierze się grupa obecnych i byłych pracowników założy sprawę w sądzie o mobbing i szykany .Na ul Aleje Pokoju jest firma zajmująca się sprawami mobbingu .Może też tak się zdarzyć ,że ktoś nie wytrzyma i stanie się zdarzenie
sam 2016-07-20 16:11
Karty autokontroli wypełnione? WYPEŁNIONE .No dobra .
jam ci 2016-07-24 14:26
nie wiadomo czy inteligentnemu inaczej bedziesz pasow
al do wizerunku firmy

bubu 2016-07-29 20:04
To kiedy złapiecie tego łysego Pokemona?
Ja juz nie muszę 2016-10-18 08:30
Dzięki ci łysy pokemonie .zaz r wierdzenie .ze nie pasuje do wizerunku firmy .Dzieki temu mam lepszą dobrze płatną pracę w innej firmie
jano 2016-10-18 09:35
no ale jak to, nawet nie spróbowałeś w tej firmie pracy, a wiesz już, że u nich nie podobałoby Ci się? Daj znać co konkretnie tu przeczytałeś co tak Cię zniechęciło tak naparwde - sam się zastnawiam nad pracą, bo teraz jest wolne jedno stanowisko w Częstochowie.
bbbbbbb 2016-10-29 01:15
To ilu was jeszcze zostało z operatorów cnc ? Kto zgasi światło .To jest dyskryminacja i mobbing traktowanie i poniżanie pracownika ,ze względu na wiek i chorobę .Raz tu ,raz tam pracuje Na Alei Pokoju jest firma która się zajmuje mobbingiem Jak pracownikowi który pracuje na zwykłą dniówkę i ma taką umowę można wyznaczać nierealne normy i gnębić go .
olo 2016-10-29 20:25
Żenada
Stawki itd. 2016-11-08 20:55
Zamiast zajmować się głupotami (nie chce mi się wymieniać jakich, bo każdy wie jak jest). To weźcie się za stawki z starych stawek i tych poniżej 120 zł brutto... bo jeśli połowa załogi będzie zarabiać 136 zł brutto to druga połowa zbyt długo nie porobi na stawkach 95-115 zł brutto ... Weźcie do Siebie to, że dobrzy pracownicy się zwalniają i trzeba szybko reagować bo firma niedługo z 150 osobowej załogi będzie miała 50... I nie wmawiajcie, że ktoś się "opierdala" bo jak się człowieka po ludzku poprosi żeby przyszedł w weekend to przychodzi, a czasami zapierdalają cały miesiąc i wtedy według (Dąbrowy górniczej) to jest "normalne" a jak ktoś nie przyjdzie raz, czy czasami drugi bo nie może bo po prostu jest zmęczony tym co się dzieje w firmie to już nagle staje się "niewydajny" a to ze pół roku jebał prawie każdy weekend to, to idzie w zapomnienie... MASAKRA i ŻAŁOSNE postępowanie z waszej strony.

PS. Przestańcie się wyżywać na Brygadzistach bo to chyba nieliczni z normalnych w tym zakładzie.
Pozdrawiam załogę Automexu choć nie każdemu mam ochotę pozdrowić, ale... ale wierzę w cuda!
bubu 2016-11-17 18:12
Cenzura jak na onecie .
GRACZ 2016-11-29 16:53
sprawdzajcie sobie wypłatę każdy dzień i stawki bo informatyk to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszukuje nie wspominając już pani B
H 2016-11-30 16:41
Zgadzam się jedna połowa to debile plus cały DZ.J. oprócz jednego gościa na pewno nie jest to kierownik a druga myśli jak co miesiąc okradać pracowników to jest organizacja przestępcza ale nie zbrojna i ma szefową " Nie ma ludzi niewinnych , są tylko źle przesłuchani " Feliks Dzierżyński
HH 2016-11-30 17:37
Masz odwagę obrażać innych, to miej odwagę się podpisać imieniem i nazwiskiem (oczywiście swoim), tchórzu. Oskarżenia są poważne a jeżeli myślisz, że jesteś anonimowy, to bardzo szybko mogę ci pokazać, że tak nie jest. Nie pasuje ci to zmień pracę, nikt nie będzie za tobą płakał.
gomi 2016-12-11 16:51
Pamiętam jak zrobili zdjęcie paska od spodni leżącego pod biurkiem przy maszynie. I jaki był z tym problem.Niezłe odloty mają te czubki ,hahahahahaha
krakowianin 2017-02-27 16:43
Patrząc na tą wypowiedz z pozycji bezstronnego obserwatora muszę stwierdzić ,że musi być coś na rzeczy jeżeli taką reakcję wywołanej osoby sprowadził .Patrz potencjalny pracowniku co cię czeka ,zastraszanie/?oszukiwanie?
Maja 2017-03-01 13:20
Zamierzacie aplikować w najbliższym czasie do firmy automex? Macie może jakieś pytania? Postaramy się znaleźć na nie odpowiedz!
HH 2017-03-02 20:01
Bezstronny obserwatorze krakowianinie, interesuje cię praca w Częstochowie? Jedno jest pewne - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pokaż mi na tym portalu (i nie tylko tym) chociaż jednego zadowolonego, polskiego pracownika. Jak komuś nie pasuje, to niech jedzie do Niemiec i zbiera szparagi dla jakiejś Helgi.
Maja 2017-03-08 09:32
@HH a Ty jesteś pracownikiem automex? Chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy w firmie.
Każdy ponad każdy, je...i myślą że są wybrańcami 2017-03-24 08:50
"Automex i spółka z ukraina"
W firmie nic nie zmieniło się na lepsze. Kierownik poczuł moc taniej siły roboczej. Za parę lat widzę to tak: dużo wartościowych ludzi się pozwalnia a zastąpi ich ukraina..., ale kierownik będzie ich cisnąć żeby robili coraz więcej i więcej. Ukraincy się tak dorabią u nas w firmie że wystarczy im to na luksusowe życie u siebie w domu na Ukrainie i pierdo..a automex i wtedy będzie sraka a firma pójdzie na dno jak Titanic plum plum plum....
Chamski Staś. 2017-03-24 11:50
Ilu już pracuje w Automexsie ukraińców ?
Słyszałem że Sylwek poleciał przez audyt z Gommą .
Coś sie polepszyło od tego czasu ? w sensie na kontroli jakości .
To ja 2017-03-31 12:45
Polepszylo się tym co się zwolnili.mają lepszą spokojną pracę żaden w ząbek czesany nie
zabrania im dmuchac
Maja 2017-03-31 13:04
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Mistrz Zmiany. Co czeka na osoby, które prześlą swoją aplikacje? Na jakie warunki mogą liczyć?
nick 2017-04-01 21:11
2 tygodnie praca grtatiś ciekawe kto kasę za to weżmie
Maja 2017-04-03 10:01
@nick co masz na myśli?
HH 2017-05-09 13:45
moje wrażenia są w miarę dobre w skali 1-10 moja ocena 5 widziałem gorsze i lepsze zakłady piszecie o różnych osobach i krytykujecie ich ( usunięte przez administratora ) td. nie rozumiem tego jeżeli chce kogoś skrytykować to muszę mieć duże wiadomości na temat jego pracy ewentualnie jestem na podobnym stanowisku i jestem znacznie lepszy to też nie jest powód do krytyki bo nie wszyscy jesteśmy jednakowi ja mam inny powód kasa bo nie po to się przyjmuję na jaki bądź zakład żeby pracować w czynie społecznym komunizm dawno miną i pięciolatki się skończyły pracuje dla kasy nie dla idei a kierownicy mogą chodzić na rzęsach i mam to w czarnej dziurze POWIEDZ MI, TO ZAPOMNĘ. NAUCZ MNIE,TO MOŻE ZAPAMIĘTAM. ZAANGAŻUJ MNIE ,TO SIĘ NAUCZĘ. BENJAMIN FRANKLIN
HH 2017-05-09 16:32
a tak bardzo bolą was pracownicy z Ukrainy gdzieś dawno za górami w zakładzie ktoś powiedział o nich że to wyrobnicy jak oni są wyrobnikami to kim wy jesteście oni wiedzą za co pracują a wy mówiąc tak o nich gardzicie sami sobą nigdy i nigdzie nie będzie szanowany ten kto się sam nie szanuje i nie można mieć pretensji do całego świata Polacy to nie naród wybrany jeden już jest NIE WALCZ Z IDIOTAMI MAJĄ PRZEWAGĘ LICZEBNĄ PAULO COELHO
MGR 2017-05-16 14:18
Nie polecam. Byłem na rozmowie ... śmiech na sali. Rozmowa przeprowadzona nieprofesjonalnie, przez opryskliwą Panią. Przerost formy nad treścią. I to stwierdzenie że firma nie inwestuje w rozwój pracowników, utkwiło mi w pamięci. Nie pozdrawiam i nie polecam.
Maja 2017-05-17 08:49
Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Forum służy do komentowania pracy w automex. Nie jest miejscem do obrażania pracowników firmy, czy też innych użytkowników.
Przyjdz później 2017-05-24 18:32
Witam firma automex jedna wielka porażka od czasów nowego kierownika
Przyjdz później 2017-05-24 18:37
Jak się pracuje na górze to niema się pojecia co się dzieje na hali przy pracy na maszynie...
Maja 2017-05-25 08:50
@Przyjdz później jak w takim razie wygląda praca na hali? Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Jakie są dobre i słabe strony tej pracy?
HH 2017-05-27 07:08
Pracuje na hali przy maszynie i wiem co się dzieje najgorzej mają ci którzy pracują uczciwie nie smakosze nie ci którzy liczą na łaskę pana i nie spowinowacenia rodzinne i od cały automex
HH 2017-05-27 08:11
Nie uważam że tylko kierownik to ten zły bo ktoś go do pracy przyjął to raz dwa jeżeli jakieś głupie pomysły wprowadza a wprowadza bo sam byłem świadkiem ogromnej masy zwrotów kierownik ma swoich przełożonych a im widocznie to odpowiada i liczy się tylko ile można wycisnąć z ludzi a o takich osobach jak ja czy ty oni nawet nie wiedzą że istniejemy liczą się tylko słupki na wykresie żeby rosły
bbubu 2017-06-14 16:57
pamiętajcie nie wolno dmuchać hahahahaahah
Albatros 2017-08-10 12:01
Coś się zmieniło w firmie?sporo nowych twarzy?
Zostaw swoją opinię o automex - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie automex