Opinie o Tartak Gorzeń 211 w Potulice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Tartak Gorzeń 211. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tartak Gorzeń 211 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tartak Gorzeń 211 w Potulice

Kaja Nowy wpis

Hej, kiedyś chłopak widział ofertę na Tartak dla pracownika fizycznego ale były tu te jakieś odradzające komentarze i odpuścił. Ja z ciekawości zajrzałam i widzę, że akurat klientka zostawiła komentarz. A co z pracownikami? pozmieniało się coś? Chłopak do paru miesięcy chyba znowu będzie czegoś szukał

Grażyna Nowy wpis

Nie polecam! Jeżeli szanujesz swój czas, pieniądze i zdrowie psychiczne to napewno nie z tą firmą. Umawiają się nie przyjeżdżają, kłamia, szef non stop dolicza jakieś dodatkowe koszta, nie wywiązuje się z dogadanej umowy. Krzyczy, przeklina,dramat. Ewidentnie powinien udać się do jakiegoś specjalisty

Faktycznie nie ma tych płatnych urlopów? Z tym ze to praca na UoP tak jak w opisie czy ja cos źle widzę? Tez jak po dacie patrzę to oferta powróciła wraz z końcem grudnia, nikt z was jednak nie przyszedł mimo ze się interesowaliście tu wcześniej? Od wiosny już czegoś potrzebuję. Tu to po jakim czasie ludzie odchodzą tak w ogóle?

Na pewno wszystko jest powystawiane na sprzedaż? upewniam się, bo jestem tu z oferta na stolarza fo tartaku w Łochowicach, mieszkam niedaleko i zastanawiałem się czy by swoich papierów tam nie wysłać a wy piszecie takie cos. To po co te nabory? chyba, że tu w lokalizacji jest wszystko ok?

On1980 Nowy wpis

Daj sobie facet spokoj. Tu normalności i wyplat na czas nie ma! Rychu sie kończy Smieszne stawki i za wszystko obelgi i brak urlopow płatnych

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Tartak Gorzeń 211 się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Tartak Gorzeń 211? Na GoWork.pl jest 25 maja kilka ogłoszeń.

@ciekawy

Witam czy ktoś posiada wiedzę i chciałby się nią podzielić w sprawie dziwnych pożarów???? Zapraszam do kontaktu

Na raty to Ty sobie możesz kupić Pegasusa w lombardzie do telewizora trzeba mieć historię kredytową ???????????? nie wiem co tam za bzdury piszesz ale każdy pracownik dostaje w terminie wypłatę nawet ten który odchodzi ja nie miałem żadnego problemu w dodatku przed czasem dostałem wynagrodzenie plotki sieją ludzie zazdrośni i tacy prymitywni jak Ty i Twoja ciotka klotka radzę się zabrać za pracę i za język polski przynajmniej za ortografię i składanie zdań bo byki głąbie strzelasz ???????????? popracuj i oceń a nie wierzysz w pomówienia ????

Be ola

Ludzie piszą takie bzdury że już tego nie idzie czytać cały czas w tej firmie pracuje stała grupa ludzi która nie narzeka .. nie wiem czemu aż tak bardzo jesteście uprzedzeni do tej firmy chyba za mało w (usunięte przez administratora) wam szefostwo wchodziło bo żaden nie ma odwagi nic powiedzieć prosto w oczy nie zdziwię się jak w końcu nie wytrzymają i zgłoszą nękanie na policję i okaże się który to jest cwaniaczek i wtedy skończy się wypisywanie bzdur w internecie ... Najprościej to kogoś oczernić bezpodstawnie ... Jestem osobą neutralna ale oni też są do ludzi jak trzeba to pomogą, dadzą zaliczkę przed czasem wkładają całe serce w tą pracę wiadomo jak każdy człowiek raz mają lepsze dni raz gorsze ale to nie powód by ich ciągle oczerniać... z każdym idzie się dogadać ... Praca jak każda , wypłaty w terminie, pośmiać się idzie nikt nad nikim nie stoi i nie goni do roboty a robić trzeba bo za darmo pieniądze z nieba nie lecą jak się nie podoba zawsze można zwolnić się ale że nie płacą ludzie tam by nikt nie pracował więc przestańcie pisać bzdury żal wam w (usunięte przez administratora) ciśnie że sobie radzą i mają się dobrze czy może żal wam że tu nie pracujecie ....

Miotla

A to są jakieś bajki na dobranoc czy opowiastki z pod ciemnej gwiazdki ? - moja ciocia ? Co tu jest opinia o firmie czy bajki jak Andersen tworzymy .. muszę panią rozczarować to nie ten portal proszę wystąpić w programie trudne sprawy albo dlaczego ja albo może jednak zacząć pisać w końcu książki mam nawet świetny tytuł "napisz bzdury a ja je przeczytam" muszę panią rozczarowac kiepska jest z pania pisarka radzę zapoznać się u źródła a nie tworzyć niestworzone historię na nieodpowiednim portalu od tego jest plotek.pl tam może.pani tworzyć interesujące artykuły o swoich sasiadach i nawet dołączyć jakieś foty bo puki co nic pani ciekawego nie wniosła tylko same plotki i pomówienia ... Na oczernianie ludzi też jest interesujący artykol z ciekawym paragrafem z tytułu kodeksu cywilnego czy nękanie z kodeksu karnego może pani zaciągnie tam w końcu informacje na temat oczerniania normalnych ludzi i zobaczyć co pani grozi za takie pomówienia polecam sięgnąć do źródła droga pani

Milena

Do wiadomości Pana powyżej pracownicy moi , wynagrodzenie maja zawsze na czas a nawet często zdarza się tak że dostają zaliczki na poczet nowego wynagrodzenia . Pan Ryszard Kosecki nie jest osobą decyzyjna w tej firmie , w razie jakichkolwiek pretensji i niedomówień proszę się zgłosić do mnie a nie wypisywać bzdury

Maniek

Zgadamy się. Wynagrodzenie zawsze później. Nigdy nie było zaliczek na poczet nowego wynagrodzenia. Wyzwiska od (usunięte przez administratora) itp to norma w tej firmie. Pani Milena nie ma pojęcia co się dzieje w firmie i jak nią zarządzać inaczej nie pracowała by w monopolu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tartak Gorzeń 211?

Jerzy

Atmosfera w pracy jest bardzo normalna wręcz niekiedy bardzo wesoła aż chce się pracować ???????????? koledzy z pracy także bardzo normalni nie ma zgrzytów między pracodawcą a pracownikiem ???? wszystko w jak najlepszym porządku ????

Czar
@Jerzy

Pracowałam w tej firmie i nie narzekam szefostwo bardzo wyrozumiałe potrafią zrozumieć człowieka, koledzy z pracy sympatyczni nie ma żadnych konfliktów między szefem , szefowa a pracownikami chcesz jechać wcześniej do domu nie ma problemu, chcesz wolne nie ma problemu ...

Marzena
@Czar

hej, a rzeczywisty zakres obowiązków to jaki? dopytuję, bo dni wolne zostały przytoczone a fajnie wiedzieć jak konkretnie się pracuje. taki przykładowy dzień jak przebiega? co z potencjałem na rozwój?

Jan

Polecam bardzo tego sprzedawcę , firma bardzo konkretna , jakoś wyrobów na wysokim poziomie bardzo uprzejma obsługa klienta :-) Pani Dorota bardzo pomocna , widać, że ta dziewczyna pracuje z powołania i jest na właściwym miejscu ... Bardzo gorąco polecam tą firmę najlepszy tartak w OKOLICY !!!

@Jan

Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię , polecamy się na przyszłość :-)

Jan
@Tartak Gorzeń 211

Zamierzam dalej korzystać z Państwa usług i będę Państwa polecał wśród swoich znajomych dawno nie spotkałem się z tak rewelacyjnym podejściem do klienta i naprawdę bardzo miła obsługą także półfabrykaty wytworzone przez Państwa są idealne, a jestem bardzo wymagającym człowiekiem... Jestem Państwem bardzo zachwycony , pozdrawiam

Jaka atmosfera panuje w firmie Tartak Gorzeń PHU Mila-Trans? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 14 kwietnia. Czy jest rotacja?

Misia

Nie ma żadnej rotacji w PHU Mila-Trans po prostu firma szuka nowych pracowników do nowo powstałych działów firmy

Teresa
@Misia

a gdzie będą otwierane te nowe działy ? wiesz coś ?

Sławomir

Nikt wcześniej nie wspominał o braku płatności. Może to chwilowa sytuacja? Długo już ci zalegają z kasą?

@Sławomir

Przeczytaj wszystkie komentarze

Czy coś się zmieniło w tej firmie?

Mazi

Szukam pracy jako kierowca i myslalem o tej firmie ale opinie sa rozne. Czy warto?

Robert

Fajna firma. Jak mówi przysłowie jaka praca taka praca. Szef naprawdę potrafił docenić pracownika za pracę ale też nie toleruje lenistwa. Zakończyłem karierę bo żona mnie katowała telefonem i musiałem od niej odbierać a szefostwo nie toleruje zabaw telefonicznych. Dzięki mojej małżonki straciłem dobra pracę.

Ryszard

Co 30 minut są awarie? WYPADKI?

?
@Ryszard

Co miesiąc problem z wypłatami?

Chętny

A jak jest z prawem pracy w tej firmie? Wynagrodzenia na czas i ogólnie prawa pracownika?

Jaka atmosfera jest między działami w Phu Mila Trans Milena Kosecka?

Kkk

Między działami ?

Aaaa
@Kkk

Działami? Czy podziałami?

KKK
@Aaaa

No zadaje właśnie to pytanie ponieważ osoba wyżej napisała działami i nie rozumiem pytania

Ióseg

Usługa wykonana szybko i dokładnie. Operator koparki doświadczony i dokładny. Moim zdaniem zasługują na pięć gwiazdek, gdyby nie to, że tonaż piasku mi się nie zgadzał.

Obserwator

A w tym miesiącu też szef czeka za przelewem? Czy tym razem jaka historia?

Super firma polecam mają punktualność i solidnie wykonują swoje prace operator koparki to najbardziej mnie zaskoczył precyzja na milimetry coś nie bywałego ze tak gość potrafi operować taką koparką. Co do cen to też pochwała jestem zadowolony. POLECAM

Sławomir

Z tego co widzę pracowałeś w Mila Trans, możesz powiedzieć coś więcej na temat atmosfery panującej w pracy i podejścia szefostwa do pracownika? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać!

MILENA1998

Bardzo przepraszam, ale to co Pan piszę absolutnie nie jest prawdą. Jestem z pracownikami codziennie na budowie i NIGDY nie zdarzyło się nam jeszcze pracować 15 godzin, więc komentarz nie zgadza się z stanem rzeczywistym. POZRAWIAM / MILENA KOSECKA

Zostaw merytoryczną opinię o Tartak Gorzeń 211 - Potulice

• Jak się pracuje w Tartak Gorzeń 211?

Zobacz opinie na temat firmy Tartak Gorzeń 211 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tartak Gorzeń 211?

Tartak Gorzeń 211
4.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gorzeń 211
    89-120 Potulice