Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz w Dobroń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz w Dobroń

Ciekawa Nowy wpis

Wszyscy chwalą zarobki a nikt nie podaje dokładnych stawek, nawet w tym ogłoszeniu na projektanta nie było, co jeszcze w lutym miał urząd dla bezrobotnych. W sumie dziwne bo tam to przeważnie podają chociaż orientacyjnie.

Halina Nowy wpis

To jak to wreszcie jest z tą pracą? Są tu dwie opinie, niestety skrajne. Może ktoś się wypowie? ;) Chyba ze na każdym stanowisku zarabia się bardzo różnie? Mój tata chce wysłać cv na ślusarza/spawacza, ale widziałam, że stolarzy też kiedyś szukali. No ale żeby aż tak się różniła pensja? Trzy lata temu oferowali ok. 3 tyś. Jak teraz wyglądają zarobki?

Miki Nowy wpis
@Halina

nie zaszkodzi wysłać cv , jeśli Pani tata zna się na fachu to wynagrodzenie będzie dobre. Na pewno też dowie się jakie są warunki na początku. Najlepiej sięJa robiłam tam starz i uważam że to dobry pracodawca i jeśli będzie zadowolony z pracy to zapłaci adekwatnie.

M Nowy wpis

Super możliwość dorobienia sobie. Elastyczne godziny i calkiem dobra kasa dla tych którym chce się robić ;) Ja tam nie narzekam ;p

Tobiasz

Omijać szerokim łukiem - Wykorzystywanie pracownika do maximum, praca na czarno i za grosze czego efektem jest to, że pracodawca pławi się w luksusach, a pracownika traktuje jak śmiecia

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz - Dobroń

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Sendpol Paweł Senderowicz
  • Wrocławska 10a