Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek w Sopot

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek w Sopot

Grazia Nowy wpis

Wszystko fajnie, ale nie rozumiem, czemu akurat zlecenie dają na pracownika ochrony, a nie normalnie umowę o pracę. Chyba że to jakoś na chwilę a potem można przejść na normalną umowę, mam taką nadzieję. Liczę, że ktoś coś wyjaśni .

Krystyna Nowy wpis

Firma "Sezam" godna polecenia.Miałam montowane drzwi wejściowe na stare ościeżnice. Bardzo się tego obawiałam, ale jeszcze bardziej chciałam uniknąć zniszczeń w korytarzu spowodowanych usuwaniem futryny w bloku z płyty. Praca została wykonana bardzo szybko i dobrze, drzwi docięte dołem na wymiar na miejscu. Fachowcy na medal. Naprawdę polecam.

Julita Nowy wpis

Orientujecie się, czy na stanowisko Montera trzeba spełniać jakieś konkretne wymagania? :) Czy jest możliwość przyuczenia? Tak analizuję komentarze i widzę po niektórych opiniach klientów, że chyba nie wszyscy fachowcy nimi faktycznie są... Stąd też mój chłopak szuka pracy, nie ma doświadczenia i ma nadzieję, że jest możliwość zaczęcia przygody z branżą od podstaw właśnie w tej firmie :)

Białystok - Starosilce Nowy wpis

Zgodnie z ustalonym terminem, zamówieniem, temat ogarnięty przez montażystów w 4h (z wykorzystaniem stalowej futryny która pozostała po starych drzwiach).

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Alutka

W jaki sposó aplikowaliście do firmy? Byłam pewna, że Pan Paweł działa głównie na własną rękę, a tu widze, że zatrudnia monterów, niedawno szukał do firmy kogoś do ochrony.. niestety w internecie nic nie ma na temat zatrudnienia:/ Chłopak byłby chętny przyjąc się właśnie za montera/kierowcę, co myślicie? Warto podesłać cv? Dobrze płacą? Jak atmosfera w ekipe? UoP jest już na starcie?

B-stok

Usługa wykonana przed granicznym terminem jej realizacji, szary kolor drzwi idealnie wpisał się w estetykę przedpokoju. Jestem zadowolona , w tej cenie (a trochę się orientowałam) niczego lepszej jakości nie znalazłam.

Czy pensja w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Ochrony, ich ogłoszenie jest 15 kwietnia na Lento.pl.

Kleosin

Montaż w ustalonym przy złożeniu zamówienia terminie. Jakość drzwi uważam za jak najbardziej adekwatną do ceny. Polski produkt, żadna chińszczyzna. Wyposażenie firmy Gerda. Jak dla mnie usługa na plus.

Klientka z Ul.Gruntowej

Zmówienie złożone 10 stycznia z terminem realizacji na koniec miesiąca. Usługa wymiany drzwi wraz z usunięciem drewnianej futryny zrealizowana w terminie. Jakość adekwatna do ceny, wykonawcy po pracy pozostawili porządek i zabrali stare drzwi. Babcia (bo to w jej mieszkaniu wymieniono drzwi) jest szczególnie zadowolona z dużo lepszej izolacji akustycznej. Przy starych drzwiach w zasadzie wszystko było słychać w obie strony. Reasumując usługa na plus.

Białystok

Nie polecam właściciela tej firmy! Jest to Pan krzykliwy, opryskliwy i gburowaty. Drzwi się nie domykały, Pan właściciel przyjechał na oględziny i wmawiał, że to jest normalne i wymyślam mankament. Pracownicy poprawili usterkę. Nikomu nie polecam i nie wykonałabym tej usługi w tej firmie jeszcze raz.

@Białystok

Czyli mam rozumieć, że właściciel firmy podnosił głos przy swoich klientach? Skoro przyjechali poprawić, to faktycznie jednak zdał sobie sprawę, że usterka istniała?

Szok23
@Białystok

Nie polecam tej firmy za to co zrobili u mnie to minus sto gwiazdek więc jeżeli ktoś rozważa kupno i montaż drzwi to niech się głęboko zastanowi żeby nie ponieść dodatkowych kosztów. A wyglądało to tak Podpisanie umowy potem oczekiwanie dość długie bo ok. Dwóch tygodni no i wreszcie przyjechali Pierwsze stwierdzenie jest takie że nie da się tych drzwi zamontować bo jest za mało miejsca to stwierdził pracownik i zgłosił to do swojego szefa ten natomiast przyszedł z jakąś listwą imitującą otwieranie drzwi i stwierdził że to się da zrobić i że oni gadają głupoty,więc panowie nic nie mówiąc wzięli się do roboty i jak zobaczyłem co oni robią to byłem w szoku. Trochę streszcze bo mógłbym tak jeszcze długo. co takiego zrobili u mnie a więc tak Drzwi od producenta - wykonanie żenada Montaż przez fachowców to jakaś kompletna kpina robili to tak jakby to był ich pierwszy raz. W konsekwencji montażu przez ( fachowców ) mam spalone obrzeża drzwi bo panowie spawali zawiasy razem z założonymi drzwiami a co do spawania ,to nie spaw tylko jakieś smarki wygląda to masakrycznie i jeszcze zawiasy w drzwiach są krzywo zamontowane , wygląda to tak jakby ktoś próbował wygiąć. I tak naprawdę nie wiem czy po jakimś czasie te drzwi nie spadną. Także z całego serca nie polecam. Dodam tylko że u mnie były montowane drzwi otwierane na zewnątrz.

ZW

Z barku czasu wymianę drzwi odkładałem zawsze na "później", aż tu po powrocie z pracy zaskoczył mnie rozpoczęty remont klatki schodowej. Dwie firmy których ulotki reklamowe wyjąłem kiedyś ze skrzynki na list nie mogły mnie poratować wyminą "od ręki", trzecia firmy Sezam okazała się strzałem w 10. Kontakt w piątek, a we wtorek drzwi zostały wymieniowe. Dziękuję i pozdrawiam.

ul. Kołłątaja

Usługa wykonana w terminie (maj 2022), model drzwi Premium W3 w kolorze grafitowym z fajnym delikatnym ozdobnym frezem . Montaż na "starej" szerokiej metalowej futrynie, ze zmianą kierunku otwierania na klatkę schodową. Na koniec ościeżnicę pomalowano pod kolor drzwi. Nie było problemu aby montażyści zabrali zdemontowane drzwi. Reasumując to co zamówiłem to zostało zrobione. I gitara, jak mawia F.Kiepski :)

Tomasz

Czy mogę prosić o kontakt do firmy?

Elżbieta
@Tomasz

Dziwne co nie? Bo też właśnie numeru znaleźć nigdzie nie mogę. To jak niby ludzie się z nim umawiają na usługę, skąd biorą kontakt skoro w sieci brak?

Leśna Dolina

W terminie, szybki montaż bez wymiany ościeżnicy (zależało mi na takim wariancie). Nie było problemu z tym aby wykonawca zabrał zdemontowane drzwi.

@Leśna Dolina

Szybki montaż, ale jak z użytkowaniem? Wszystko okej?

@Karolina

Wszytko OK. Zamykają się szczelnie.

Elżbieta
@Leśna Dolina

To ta ościeżnica jest od innego modelu drzwi? Bo jak oni wtedy na ewentualną gwarancję się zapatrują w takiej sytuacji?

@Elżbieta

Ościeżnica pozostała stara, tzn ta która jest od początku budynku. Nie chciałem aby była usuwana, stara jest na żelbetonowej ścianie czyli "wieczna". Nowe drzwi otrzymały nowe zawiasy i próg. Gwarancja na całość na 3 lata.

Wojciech
@Leśna Dolina

Widzę, że zatrudniają tam fachowych monterów. Nie każdy poradziłby sobie z dopasowywaniem nowych drzwi do poprzedniej ościeżnicy. Stawka za pracę wyższa w związku z nietypowością montażu, czy nie próbują pobierać dopłat?

Andrzej S.

Wymiana drzwi wraz z ościeżnicą w starym bloku przy ul.Pułkowej. Montaż wymagał trochę "zachodu" z powodu zmiany otwierania kierunku drzwi na otwierane na klatkę. Całość wraz z narożnikami i obróbką zamknęła się w 7 godzin. Fajny, niespotykany kolor "grafit horyzont". Numer na drzwi w gratisie od wykonawcy. Ze swojej strony polecam.

os.Piasta - Listopad 2021

W moim mieszkaniu na ul.Piastowskiej 3A firma "Sezam" wymieniła drzwi wraz z usunięciem starej metalowej futryny, natomiast u mojej mamy w bloku 3C bez wymiany ościeżnicy. Moja futryna była mocno krzywa stąd decyzja o wymianie, u mamy była OK a i kurzu związanego z wymianą starsza osoba chciała uniknąć. Usługę oceniam na wykonaną rzetelnie, pracownicy zostawili po sobie porządek. Jakość drzwi adekwatna na ceny. Finansowałem obie wymiany więc firma poszła mi na rękę i płatność została rozłożona na cztery miesięczne raty.

Klient Tbs

uważajcie tez na to by nie zabrał wam umowy bo wrazie problemów z odzyskaniem pieniędzy za zle drzwi nie odyskacie ich co ciekawsze drugie stały na pol piętrze oparte o ścianę nawet wkładki zamontowali jakiejś firmy Jania które można w lerla kupić za 15 zl a drzwi tez żeby było zabawniej nie dajcie się oszukać i nie polecam firmy Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Sezam Pawła Zaczka

@Klient Tbs

Jak można zabrać komuś umowę? Nawet jak ktoś fizycznie nie ma jej, to jeszcze chyba nie znaczy, że traci na ważności.

Umowa z Sezamem
@Ewa

W jaki sposób bez umowy udowodnić powiązanie z firmą?, bo "firma" nie wystawia fv, a przynajmniej my nigdy jej nie dostaliśmy, oczywiście korekty po zwrócie też nie. Zabierając umowę i drzwi nie masz dowodu że kiedy kolwiek coś się od nich kupiło, no chyba że zachowasz zdjęcia umowy i skan, ale jeśli facet mówi i tu cytuje "proszę mi oddać umowę (kopię) bo inaczej nie będę miał dowodu zwrotu pieniędzy", po czym gdy się na to nie zgadzasz i proponujesz mu kopie z drukarki (twojej kopii) on wyciąga z kieszeni oryginał!!! Nagle w magiczny sposób okazuje się że jednak ma dowód, ma swoją część. Ponad to, gdy wyciągasz długopis już na starcie mówi że masz nie pisać nic oprócz :otrzymałem gotówkę. Jasne! Pisze się otrzymałem gotówkę, firma Sezam odebrała drzwi! I od tej pory umowę uważa się za niezawartą w myśl prawa. Zabezpieczamy się w dwie strony, a już napewno z tak nieuczciwymi ludźmi. Przecież nie bez przyczyny powstaje oryginał i kopia dla klienta. Jeśli nie oddasz umowy, masz dowód na to że się miało z nimi do czynienia, możesz też pomoc komuś innemu, kto kiedyś będzie potrzebował pomocy w sporze z nimi, no i pozostaje dowód braku fv i nieuczciwych praktyk nie tylko wobec klienta ale też wobec Urzędu Skarbowego. Osobiście uważam, że dlatego głównie tak zależy im na zabieraniu umów, skoro to nie pierwszy sygnał o takich praktykach.

Wielki błąd

Zakup drzwi od domokrążcy to była wyjątkowo zła decyzja. Najpierw zapewnienia że założą nam drzwi dźwiękoszczelne, zapewnienia że zdejmą starą powłokę z futryny i założą nowy próg. Powłoki nie zdjęto, pomalowano starą futrynę spreyem bez zachowania kątów, pionów, a o próg musiał się mąż dopraszać, o powłokę się nie udało, usłyszeliśmy że, cytuję: "gdyby nie naobiecywał to by nie sprzedał"!!!... po montażu na klatce schodowej pękła ściana, z firmą brak kontaktu przez 2 tyg, nie da się dodzwonić. Kawał ściany wielkości ręki odpadł, po dwóch tygodniach udało się dodzwonić, ale dopiero awantura skłoniła Pana do decyzji by jednak przyjechać i to naprawić, podczas jednej rozmowy okazało się że nie mogłam się dodzwonić bo: 1) mieli urlop 2) telefon się zepsuł nie dało się go odblokować,i przecież nie było sygnału- oczywiście że był! 3) bo Pan myślał że cytuję "szajbnięta estetka dzwoni" Pierwsza naprawa polegała na wstawieniu dwóch kawałków kątowników, w ścianie z dziurą (nie zostały równo połączone) podczas spotkania przy ustaleniach dalszych napraw (odpadający tynk przy progu, łuszcząca się farba, pomalowanie w końcu z zachowaniem minimum estetyki i kątów) Pan nie chciał słyszeć o tym że wprowadzono nas w błąd i oszukano obiecując wyciszające drzwi, odwrócił się i zaczął schodzić po schodach, został, podpierając się tym, że nie mamy tego wpisanego w umowę i go obchodzi tylko to co na umowie ( na umowie jest też wpisana blokada antywyważeniowa której oczywiście nie było) Nie dogadaliśmy się ani w sprawie obniżki ceny ani wymiany drzwi na dźwiękoszczelne za naszą dopłatą, zero dyskusji, zero kompromisów dlatego też zdecydowaliśmy się na ODSTĄPIENIE OD UMOWY działając na podstawie ustawy o prawach konsumenta z 30.05.2014 roku która mówi jasno: „Art. 29 ustawy o prawach konsumenta 1. Jeżeli konsument nie został poinformowany przez przedsiębiorcę o prawie odstąpienia od umowy, prawo to wygasa po upływie 12 miesięcy od dnia upływu terminu, o którym mowa w art. 27.” „Art. 34 ustawy o prawach konsumenta 3. Jeżeli umowę zawarto poza lokalem przedsiębiorstwa a rzecz dostarczono konsumentowi do miejsca, w którym zamieszkiwał w chwili zawarcia umowy, przedsiębiorca jest zobowiązany do odebrania rzeczy na swój koszt, gdy ze względu na charakter rzeczy nie można jej odesłać w zwykły sposób pocztą.” Rzecznik Praw Konsumenta doradził aby zwrócić drzwi na tej podstawie. Sezam odebrał drzwi po otrzymaniu pisma i zwrócił pieniądze. UWAGA! Nie oddawajcie umowy, to prawda co piszą, Pan próbował ją zabrać, powołując się na to, że nie będzie miał dowodu zwrotu pieniędzy, po czym gdy usłyszał że nie ma mowy i umowa jest moja, wyjął oryginał umowy z kieszeni!!!...SKANDAL! Oczywiście nie dostaliśmy FV, ani korekty po zwrocie.

Klient Tbs

Uważajcie na to co jest w zamówieniu a co wam wstawiają bo mowia o drzwiach gerdy a wstawiają jakieś castello z lerla i zamiast dzwi anty włamaniowych macie tania sieciowe nie polecam tej firmy

Klient z TBS-u

Wymiana drzwi 90cm wraz z ościeżnicą. Wymiana futryny z drewnianej na metalową, skrzydło pełne o wadze 48 kg (ważyłem osobiście). Wyposażenie "Gerdy", montaż trwał około 6 godzin. Nie mam zastrzeżeń.

@Klient z TBS-u

A jak oceniłbyś poziom obsługi? Generalnie polecasz usługi Sezamu?

Klient z TBS-u
@Adam

Polecam. Usługa wykonana szybko i sprawnie, gwarancja pisemna na 3 lata.

@Klient z TBS-u

Miałeś może jako klient jeszcze okazję w tym roku w jakimś zakresie współpracować bądź kupować coś w tym przedsiębiorstwie? Chciałbym to określić bo może dzięki Tobie dowiem się czegoś fajnego, czy dalej masz pozytywną opinię? Fajnie by było coś wiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek - Sopot

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sezam Paweł Zaczek
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Al. Niepodległości 739 lok. 6
    81-840 Sopot