brak logo

Stacon TIS Duszak Sp.j.

Toruń

Opinie o Stacon TIS Duszak Sp.j.

alaf 2015-12-17 11:04:31
możesz napisać czy Stacon są uczciwym pracodawcą, jak podchodzą do kadry kierowniczej/ piszesz że "oprócz jednego działu nikt nie posiada kompetencji"- jaki dział posiada kompetencje, jaki ich nie posiada??
będę wdzięczy za info
Justyna 2016-08-06 18:10:18
Czy on zasługuje na "Pan" to kolejny temp...k z układu, którego przerosło stanowisko dopóki nowobogacki go broni....ale to już niedługo :)
1
Cataleya 2016-08-11 22:20:54
Pracowałam w Stacon ponad rok czasu. Oceniam warunki pracowe jako dobre, z fajną atmosferą i kasą lekko wyższą niż gdzie indziej na moim stanowisku. Odeszłam, bo dostałam propozycję pracy w miejscu zamieszkania za taką samą kasę więc odpadły mi koszty dojazdu i dodatkowy czas poświęcony na dojazd. Teraz trochę żałuję decyzji bo jednak jest słabiej niż obiecywano ale nie mogę wrócić bo kogoś zatrudnili na moje miejsce. Szefowie czyli Zarząd fajni choć nie pracowałam z nimi bezpośrednio ale żadnego złego słowa nie słyszałam na ich temat a ludzie tu pracują wiele lat. Nikt na nikogo nie wrzeszczy, atmosfera spoko, płacą w święta BN prawie trzynastkę jako premię, są paczki świąteczne dla dzieci. Nie wiem, skąd te narzekania ale ja oceniam firmę ok. I nigdy nie spóźnili się z pensją. Zawsze do 10 kasa była na koncie a robotę trzeba zrobić jak wszędzie. Nikt za darmo nie płaci.
Aśka 2016-08-26 10:35:25
No proszę Kinga się odezwała
Nie jesteś zadowolona ze zmian :) ??? dziwne... a Stacon tak, skoro nie możesz wrócić. Zapomniałaś dodać, że ciągła rotacja to wynik m.in. Twoich nietrafionych rekrutacji
Jacek 2016-10-20 12:37:37
Tak, możesz wylecieć z roboty.
Zobacz co się dzieje
3
natana 2016-10-21 12:00:58
Również pracowałam dłuższy czas w staconie. Niestety nie widziałam tam jakiejś premii na BN. Wszystko zależy do jakiego działu się trafi. Nie doświadczyłam tam miłej i przyjemnej atmosfery, jedynie wieczny stres. Jak dla mnie większość ludzi pracuje z przypadku, na "widzi mi się" pewnych dyrektorów. W firmie budowlanej pracują osoby np po pedagogice ... kompletna głupota. A jak już się trafi osoba kompetentna, to po 3 miesiącach musi odejść, bo nie może przepatrzeć na ten pierdolnik. Jednak jak proponuje jakieś zmiany to po prostu jest nie wygodna i następuje zwolnienie - standard. Kwestia odejścia z tej firmy to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. :) nie polecam.
Zostaw swoją opinię o Stacon TIS Duszak Sp.j. - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacon TIS Duszak Sp.j.