Opinie o Stacon TIS Duszak Sp.j. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Stacon TIS Duszak Sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stacon TIS Duszak Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stacon TIS Duszak Sp.j. w Toruń

Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, faktycznie nie ma wskazanych widełek płacowych w przypadku oferty dla inżyniera budowy. Piszą jednak ze wynagrodzenie jest atrakcyjne, że można liczyć na pakiet opieki medycznej oraz pokrycie kosztów zakwaterowania. Jaki standard jest oferowany?

Ag- Ber Nowy wpis

6 lat proszenia się o zwrot kaucji gwarancyjnej gdzie wszystkie odbiory były beż zastrzeżeń, przeciąganie sprawy i brak wypłaty - zwykła kradziez...warto się szmacić za niecałe 5 tyś zł? I żałosna odpowiedź, że dług został umożony z powodu przedawnienia- jaką trzeba być rurą, żeby sobie samemu umożyc cudzy dług...

Podwykonawca Nowy wpis
@Ag- Ber

Nie znam tego problemu. Do tej pory na każdy wniosek w terminie umownym mam zwracaną kaucję a współpracuję już z nimi ponad 20 lat

6 lat współpracy? widziałem na stronie ofertę dla kierownika budowlanego na robotę w delegacji z tym, że oferta była wystawiana z rok temu (taka widnieje przy niej data). Nie wiem teraz tylko czy po prostu oferta od roku jest niezmienna? warunki, zwłaszcza te finansowe podobnie? Są planowane zmiany z tym zakresie?

Czy w firmie Stacon TIS Duszak Sp.j. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Stacon TIS Duszak Sp.j. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Inżynier Budowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Szukają inżyniera budowy m.in. w Olsztynie, ale uprzedzają, że 90 proc. czasu to delegacje po kraju. Moze w takim razie kandydat nie musi mieszkać w żadnej ze wskazanych lokalizacji, skoro i tak ma być mobilny? Kto wie? Z chęcią przyjmę także info na temat przybliżonych zarobków, bo widełek nie podano, a szkoda.

Podwykonawca

Proszę uważać - firma nie płaci swoich zobowiązań.

Podwykonawca kolejny
@Podwykonawca

Zgadzam się - nie płacą zobowiazań.

Hallorann

Mniemam, że Jolka podobnie jak natana pracowali w Spółce zbyt krótko, aby w ogóle mieć pojęcie co to za Firma, jak się pracuje, w jakiej atmosferze i takie tam. Jolka; podajesz takie informacje z czapy, że zaczynam się zastanawiać jak bardzo krótko trzeba pracować aby nie mieć pojęcia, że żaden z trzech Właścicieli nie jest kawalerem a czwartym jest kobieta. Marna jakość informacji jak na byłego pracownika. I przy okazji zerowa wiarygodność. Może czas najwyższy przestać żałować, że Spółka Cię pożegnała i znaleźć sobie jakąś pracę. Obniżyć oczekiwania i coś znaleźć bo rzeczywiście Stacon fajnie płaci i ciężko się po odejściu przestawić na mniejsze oczekiwania. No ale coś trzeba umieć aby chcieć zarabiać... No i ortografia kuleje trochę u Ciebie; powalcz z tym, trochę książek poczytać (skoro nie masz roboty) to i z ortografią będzie łatwiej. Oczytasz się to później wzrokowo wyłapiesz byki. Pierwsza lekcja; staż się pisze przez z z kropką. Niby drobna sprawa a tak rzutuje na całość Twojej wypowiedzi, zwłaszcza, że na tym forum działa korekta pisowni. Więc polecam jeszcze przy okazji większą spostrzegawczość. Lotny umysł przydaje się w pracy, jego brak jest znacznym utrudnieniem. A już na pewno nie lubią tego pracodawcy. A w kwestii rotacji o której wspomina w swym "długim" poście Darek ; jak zaznaczyłem w swojej pierwszej wypowiedzi na forum, pracuję ponad 5 lat. Niemało i wystarczająco dużo aby mieć ogląd sytuacji. I nie przypominam sobie aby wieloletni pracownik odszedł. W księgowości pracują osoby ponad 5 lat, administracji szeroko pojętej około 10 lat (kilka nawet porodziło dzieci i wróciło), w sprzedaży 5 lat, w budowlance większość po kilkanaście lat a i są osoby, które pracują od początku istnienia Firmy. Chyba nieźle co? Takie to klasyczne i typowo polskie; obrzuca się Firmę błotem nie widząc własnych ułomności. Wierzę, że znalezienie pracy trochę Was wyciszy. Co prawda wiara to bezpodstawna ale może tak jak Stacon Wam na chwilę uwierzył to może ktoś inny obdarzy wiarą i parę miesięcy gdzieś przycupniecie zanim ktoś się zorientuje... Trzymam kciuki. No i Jolka pamiętaj; ortografia. Inaczej CV już Cię zdradzi że coś tam u Ciebie nie działa prawidłowo.

olek
@Hallorann

Hellorann Ty to chłopie piszesz te kocopoły i latasz do dyra i pokazujesz jak dbasz o dobro firmy na gowork. Bankowo. Tylko uważaj żebyś mu otworu nie zalizał bo pęknie Ci dyro i co zrobisz?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Stacon TIS Duszak Sp.j.?

No name

8.00-16.00

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Stacon TIS Duszak Sp.j.?

No name

Zdecydowanie TAK !! atmosfera w Stacon 10/10

Krzysztof

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i teraz jest trudno dotrzymać kroku innym? Firma z dobrą opinią jako pracodawca więc chyba ktoś tu przesadził z oskarżeniami.

txc

Widzę że stacon postawił na poprawę wizerunku na forum. Zacznijmy od... zatrudnienia? Jakie 120 osób? Żenada bo jak już coś to kilkanaście, a z tego co praktyka pokazała reszta to podwykonawcy tj. firmy budowlane więc gdzie tu 120 osób. Ten kit wmawiają od lat - jej dyrektorzy... To samo dotyczy się zleceń przy moim zatrudnieniu miało być kilkadziesiąt projektów - po zatrudnieniu było aż 2. Mówiąc źle o staconie nie można mówić o spółce jako całości. Ponieważ dzieli się to na dwa zarządy tzw. stary i młody. Sukcesy leżą po stronie starego zarządu i tam jest według mnie wszystko OK. Nie powiedziałbym złego słowa na tę część firmy. Problematyczny jest młody zarząd, dla których bogami są dyrektorzy w tym Pan "D" - człowiek biegacz. Jego strategia jest prosta, manipuluje dwoma niedoświadczonymi ludkami z zarządu, aby umacniać swoją pozycję jako lidera który rozkręca spółkę i zlecenia. W tym momencie jest nie do ruszenia. Ci dwaj panowie z zarządu, nie mają ochoty robić tego co "biegacz" stąd ich arogancja i często śmieszne decyzje podyktowane słowami dyrektorków. Oni mieli i mają pieniądze, stąd prezesostwo jest dla nich taką przyjemnością jak wrzód na (usunięte przez administratora) Ale pozory i spotkania z pracownikami trzeba robić. Bo hajs musi się zgadzać. Swoją drogą logika spotkań z prezesami przypomina spotkania w radzie ministrów. Parodia, spotykana często na prowincji (wiesz kim ja jestem). Jeśli chodzi o poszanowanie w pracy, to według mnie jest z tym dobrze. Ludzie są fajni, którzy tam pracują. Do tego nie miałem zastrzeżeń. Kasa też się zgadza, aczkolwiek jej wypłatę dyktują "dyrektorzy", którzy w zależności od grymasu mogą ją wstrzymać. Podsumowując, spółka jest fajna, stary zarząd fajne szefostwo, nowy zarząd - tragedia pod kątem decyzyjności i podejścia do pracowników. Inwestycje w nowym zarządzie - abstrakcja. Dyrektorzy - lizodupy. Ogólnie polecam to firmę, ale trzeba się szanować. Postawienie się równa się natychmiastowym zwolnieniem.

@txc

„Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa, i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział jak zacząć.” Myślę, że z Tobą txc jest podobnie. I mniemam, że nie jest Ci łatwo. Bieżące zatrudnienie Spółki można zweryfikować w sieci w oficjalnych raportach o Spółkach, więc Twoja wiedza jest znacznie okrojona i nieprawdziwa. Stary Zarząd, młody Zarząd, dyrektorek D i w ogóle te dyrektorki w Spółce to zawsze może być temat do plotek, domniemań, domysłów i nawet fantazji. Krzywo się popatrzą, coś odburkną, w zamyśleniu nie zareagują na Dzień dobry i od razu może pójść opinia, że to buraki. Zawsze tak jest, gdy ktoś z dala obserwuje i nie rozumie istoty, nie zna szczegółów, wysnuwa często mylne wnioski i oceny. Nawet się nie dziwię Twojej ocenie. Wiem, że jest pobieżna, oparta na zbyt małej ilości informacji. Sam tak mam. Stary Zarząd i młody Zarząd to jedna Firma, jedna kasa, wspólni pracownicy, księgowość itd. Spółka owszem, jest podzielona, ale zakresami działań, obowiązków; jak wszędzie. Wskazywanie, że w Firmie są dwie Firmy oznacza, że te wysnute wnioski jednak słabo Ci wyszły. Dyrektorek biegacz-jak wszędzie na świecie; może się podobać lub nie. Skoro Zarząd widzi sens trzymania go w Firmie to widocznie wiedzą więcej niż Ty. W jego temacie też się chyba mylisz. Na pewno nie jest nietykalny a może nawet niebawem odejdzie. A może jednak nie. Sam już nie wiem. Sądzę, że jesteś bardzo rozczarowany, że Spółka Cię pożegnała. Pewnie fajnie się pracowało, fajni ludzie, niezła kasa a Zarząd nie poznał się na Twoim kunszcie i stało się. Pozostał teraz żal i życie w stanach okresowo depresyjnych. Widziałem już trochę rzeczy w Firmie i nie przypominam sobie, aby ktoś został zwolniony za to, że był dobry. Trochę widzę, trochę wiem i uważam, że trzeba się mocno postarać, aby opuścić Spółkę niekoniecznie dobrowolnie. Pewnie byłeś słaby i tyle. A z resztą; co ja mogę wiedzieć i myśleć – tylko tyle, co wyprodukuje moja głowa. Tak samo jak Ty, gdy nie posiadasz pełnej wiedzy. Z Tobą jest tak samo jak z Kubusiem Puchatkiem; „Jest Biegun Południowy i jest chyba jeszcze Biegun Wschodni i Zachodni, choć ludzie nie lubią o nich mówić.” Zamknij ten swój krótki rozdział Stacon-owy i żyj sobie spokojnie.

MAX
@Hallorann

Hallorann, może przestałbyś już wypisywać te poematy. To takie nie profesjonalne............ Co ktoś wyrazi swoją opinię to Ty od razu te swoje wywody. Każdy ma własne odczucia i spostrzeżenia na jakość pracy w przedmiotowej firmie, i ma do tego prawo. Ty powinieneś przyjąć na klatę niepochlebne opinie i zacząć robić coś w kierunku polepszenia warunków współpracy z Sobą, a nie tylko pisać wyimaginowane bajki jak to wszystko jest ok. Tylko ludzie do Dupy Ci się trafiają . .... :). Tak jak pisałem dobrych nie doceniasz, a słabych trzymasz, bo Cię kryją.

@MAX

Nie mam nic przeciwko wypowiadaniu się na forum pod warunkiem, że treści zawierają prawdę. Tak niestety nie jest w Twoim przypadku MAX stąd moja reakcja. Z racji tego, że pracuję w Stacon-ie, boli mnie, gdy ktoś lecząc swoje psychiczne rany kłamie o Spółce w której pracował. Dodatkowo jeszcze obrażasz ludzi, którzy w niej pracują twierdząc, że są beznadziejni. Nie powinieneś liczyć na to, że ktoś czytający forum uwierzy Ci, że w Spółce zostały same tępaki a najlepsi odeszli bo musieli. Musisz jednak zawalczyć ze swoim ego, gdyż nie sądzisz chyba, że tak duża Firma pozostawiła sobie samych nieudaczników a Ci najlepsi z najlepszych musieli odejść. Bo to by oznaczało, że Spółka się rozpada a nie rozkwita jak to ma teraz miejsce. Rzeczywiście nie jest to idealne miejsce pracy i ma swoje wady jak każde, ale też nie ma idealnych miejsc pracy. Wszędzie są jakieś plusy i minusy. Ci z wysokim ego i małym zacięciem do pracy rzeczywiście muszą być rozczarowani (i wcale się nie dziwię), gdyż u nas trzeba pracować bo też i jest sporo pracy do zrobienia. Ale Ty to wiesz, dlatego było tak ciężko się dostosować. Ego nie pozwalało a zacięcie do pracy jakoś nie dało tyle mocy aby się zaangażować. I taka rada na przyszłość; zawsze się otaczaj dobrymi bo tylko tacy zagwarantują Twój sukces. Słabi są tylko źródłem problemu. Taką zasadę wyznaję. Więc jeśli już ktoś ma mnie kryć, to tylko najlepsi lub dobrzy i też za bardzo nie wiem dlaczego mieliby to robić. U nas każdy wie co ma robić i jak dobrze kojarzę to krycia nikt nie ma w obowiązkach służbowych. A tak w ogóle to jeśli dobrze się orientuję, to krycie jest chyba pojęciem zaczerpniętym z weterynarii; koń kryje klacz aby mieli potomstwo czyli źrebię... Krowa z bykiem itd. To chyba jakoś tak szło.

...
@Hallorann

@Hallorann Po co ta maskarada Dareczku, dyr. biegaczu? Ściema i manipulacja to twoje podstawowe techniki pracy, ale żeby poniżać się do tego by pod pseudonimem pisać te dyrdymały? :D Szokoza. Odradzam pracę w dziale handlowym, szkoda zdrowia, chyba że ktoś się dobrze czuje w pseudokorposzczujni... Nie wiem jak innych działach, myślę, że im bliżej prezesostwa ok, im bliżej dyr... cóż, współczuję :P Zresztą poczytajcie wpisy "Hallorann", żenua....

Lidia

@Były podwykonawca, czy często zdarzało się tak, że firma Stacon TIS Duszak Sp.j. nie opłacała podwykonawców na czas? W Twoim przypadku była to jednorazowa sytuacja, czy może sytuacja, która zdarzała się częściej? Przedstaw, proszę, jak to wyglądało.

@Lidia

Nie terminowa zapłata była nagminna jak się w trakcie budowy trochę przycisnelo było w miarę ale końcowe faktury to nawet przekraczały 30 od 30 dniowego terminu platnosci

@Lidia

Najgorsze było w tym wszystkim ze nigdy nie mieli wytłumaczenia dlaczego nie otrzymasz pieniędzy tylko tekst szefowej inni dłużej czekają.

Były podwykonawca

Witam, jestem byłym podwykonawca tej firmy. Pracownicy z biura ok poza Panem j. szefostwo ok jedynie w czym tkwi problem to brak terminowej zapłaty za usługi. Moje sugestie dla Stacon TIS Duszak Sp.j.: Lepsza koordynacja w biurze mniej dyrektorów i wszystko wróci do normy. POZDRAWIAM Lubię atmosferę w Stacon TIS Duszak Sp.j. za: Nic

Lidia

@Darek, dlaczego nie polecasz pracy w firmie Stacon TIS Duszak? Czym spowodowana jest Twoja negatywna opinia odnośnie tego miejsca pracy? Na końcu swojego zdania podkreśliłeś, iż nie jest to praca dla osób ambitnych. Chciałeś przez to napisać, iż praca w firmie Stacon TIS Duszak nie daje możliwości rozwoju? Uzasadnij swoją wypowiedź.

Darek

Nie polecam tego pracodawcy, jeżeli masz odrobinę ambicji szukaj czegoś innego

Lidia

W dalszym ciągu brakuje w temacie merytorycznych opinii na temat pracy w firmie Stacon TIS Duszak Sp.j. Czy ktoś z forumowiczów miał okazję pracować w tej firmie i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu? Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat tego miejsca pracy.

Robert

Zastanawiająca jest ta cisza na forum.

Przyszły

Czy ktoś wie czy terminowo płacą podwykonawcą ?

Cezary

Czy tak dobrze się pracuje, że nie macie potrzeby pisać?

Anka

Jak tu współpracować z taką hołotą

Zostaw merytoryczną opinię o Stacon TIS Duszak Sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Stacon TIS Duszak Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Stacon TIS Duszak Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stacon TIS Duszak Sp.j.?

Stacon TIS Duszak Sp.j.
2.5/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Ogrodowa 5
    07-420 Toruń